Skocz do zawartości

Obrzydliwa broda


Maliboo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mialem sen o tym ze siedzialem z babcia w pokoju i ona cos mowila, kiedy nagle zaowazylem siebie tak jakby z 3. osoby ze mam wstretnie wygladajacy zarost, jakies sterczace bokobrody ktore byly na wpol siwe a reszta to byl czarny krotki zarost,

wygladalo to dla mnie odstraszajaco i czulem sie z nia strasznie, czulem jakby ta broda mnie strasznie swedziala i chcialem jej jak najszybciej sie pozbyc/zdrapac ogolnie czulem sie strasznie obrzydliwie z ta broda na twarzy..

uswiadomilem sobie jeszcze ze to chyba dla tego ze nie golilem sie 1 dzien i moze dla tego tak zaroslem - bylem jednak w szoku ze tak szybko

 

prosze o pomoc w interpretacji ;P sam sobie nie dma rady a mysle ze ten sen cos znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Rzeczywiście, taki sen na pewno coś znaczy..

Moje pierwsze skojarzenie: broda jest symbolem męskości ale również siwa broda może oznaczać dojrzałość, inteligencje. Może ostatnio ktoś oczekuje od Ciebie dojrzałości, wsparcia, albo czegoś co czasami kobiety nazywają "oparcie w mężczyźnie", a Ty czujesz że nie możesz sprostać tym oczekiwaniom. Albo - zdałeś sobie sprawę z przemijania, że nie można być wiecznie chłopcem, że pewne etapy w życiu przychodzą nieuniknienie, szybciej niż się spodziewamy i trochę Cię to przestraszyło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak już dzisiaj pisałem broda oznacza ukrywanie czegos przed światem. W twoim przypadku jest to jakas sprawa dość dawna ( siwe bakobrody) prawdopodobnie dotycząca relacji rodzinnych może z babcią których sie prawdopodobnie wstydzisz ( broda cie swędzi i chcesz się jej pozbyć). Co do tego golenia to takie wewnetrzne pragnienie do "oczyszczenia się" czyli naprawienia przyczyny powstania twojego zawstydzenia - chęć wyjasnienia czegoś.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...