Jump to content

Mnóstwo energii


nashia
 Share

Recommended Posts

Witajcie :)

 

 

Mam takie pytanie... otóż czasami mjewam dniw, ktorych jestem strasznie apatyczna, senna, ale bywają także takie,w których dosłownie energią wewnątrz nie moze znalezc ujscia, czuje pobudzenie, jakie podniecenie, rece mi drzą... i tak się zastanwiam skad to się bierze.. bardzo emocjonalnie do niektorych rzeczy podchodze i potem tak pol dnia ta neregia dobrego nastroju, jakiejs wewnetrzenj sily i optymizmu ze mnie nie moze znalesc ujscia, a jest przogromna wrecz czuje,ze cos bymchciala, gdzies ja oddac,ale ona nie znika, dopieor jak pojde spac, wycisza sie wyglusza... czy to mogloby byc przydatne jezeliz ainteresowalabym sie reiki, czy siwadczy raczej o neurotyzmie dosc sporym jak s adze,w moim przypadku....? Nie wiem co o tym mysle, c czy to sprzawa czakr o ktyrch malo wiem czy jednak cos jest przyblokowane,.. jak to wyjasnic?:milosc:

Link to comment
Share on other sites

czy to mogloby byc przydatne jezeliz ainteresowalabym sie reiki, czy siwadczy raczej o neurotyzmie dosc sporym jak s adze,w moim przypadku....? Nie wiem co o tym mysle, c czy to sprzawa czakr o ktyrch malo wiem czy jednak cos jest przyblokowane,.. jak to wyjasnic

tłumacz to sobie w jakikolwiek sposób :) Psycholog nazwie to huśtawkami nastroju, a ezoteryk wytłumaczy za pomocą czakr. Na jedno wychodzi. Ważne chyba co z tym dalej zrobić.

- czy to Ci przeszkadza? A jeśli tak to w jaki sposób?

- czy jak masz te stany dobrego nastroju to robisz w tym czasie coś konstruktywnego (np. jakieś zajęcie, praca, twórczość, spotkania z przyjaciółmi itp.), czy po prostu cię "nosi" i nie możesz znaleźć ujścia swojej energii?

- jak sie czujesz w czasie dołka? Tylko jesteś senna i apatyczna, czy może np. wpadasz w jakiś niezwykły dół, nie wychodzisz z domu i myślisz o najgorszych rzeczach?

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o energie to mam ochote fruwac wiec jesli jest cos do roboty to wykorzystuje,ale ogolnie i tak cala chodzeeee, a dolki... to takie masakrycznie depresyjne.

Link to comment
Share on other sites

Borys Jelcyn też miał chorobę o podobnych objawach, zowie się chyba cyklotermia(czyli skakanie od depresji do euforii:P).

 

Ps. Psychiatrzy, medycy poprawcie mnie co do nazwy choroby.

Link to comment
Share on other sites

Rzecz w tym, że takie objawy (skakanie od depresji do euforii) występuje w prawie każdym zaburzeniu psychicznym, i nie sądzę, żebyśmy my byli kompetentni obcemu człowiekowi na podstawie kilku zdań na forum powiedzieć co mu jest :)

Ja bym na twoim miejscu, nashia, udał się do psychologa i pogadał z nim :)

 

Od siebie mogę powiedzieć, że ja sobie radzę zwykle ze zmiennymi nastrojami poprzez wyładowywanie się twórcze. Z jednej strony tworzenie pomaga zobaczyć sens i nie stracić nadziei, kiedy człowiek jest w dołku, z drugiej strony pomaga się wyładować, kiedy człowieka rozpiera energia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...