Jump to content

wróżka


lariva
 Share

Recommended Posts

Witam,

mi przyśniła się wróżka,którą poprosiłam o rozłożenie kart.Zrobiła to bardzo niechętnie,jakby z góry wiedziała że przesłanie nie będzie zbyt optymistyczne.Już z przełożenia ukazała się karta, którą wzięła do ręki,pokazała mi i odmówiła interpretacji-to była 7 pik.Ktoś z boku powiedział po cichu że ona oznacza śmierć a wrózka tylko kiwnęła twiedząco głową, byłam przerażona.Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Śmierć w snach oznacza jakieś zmiany zaczynanie czegoś od nowa czegoś nowego co do tego że śniła ci sie wróżka czyzbyś w przeszłości była u wróżki? A czy nie powiedziałą że będziesz wyjaeżdżać coś zaczynać itp?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Owszem byłam u wróżki jakiś czas temu, jednak wtedy właśnie próbowałam zacząć wszystko od nowa, więc potwierdziła tylko że decyzja była słuszna mimo że jednak w konsekwencji skończyło się inaczej.W każdym razie bardzo dziękuję za interpretację i dzięki niej widzę,że to jeszcze nie koniec moich prób zaczynania wszystkiego od nowa mam tylko nadzieję że tym razem będą już tylko na lepsze...

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Czasem rozpoczęcie nowej drogi nierozerwalnie łaczy się ze zburzeniem starej a proces ten moze przeciągać się w czasie życie to nie bieg na 100 m wychodzimy z bloków a meta jest tuż tuż.

Masz teraz materiał do przemyśleń czasem trzeba stanąć obok bo zmienia się nam perspektywa i pozwala to nam na chłodną ocenę czy wybarliśmy słuszną drogę. Nie raz trzeba zawrócić i nie ma się co tego bać. Zaczynanie wszystkiego od nowa to cała ekwilibrystyka naszego życia taki spacer po linie i to że czasem spadamy przypomina nam o tym bolące siedzenie - życie poprostu życie

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Czasem człowiek wybierając jakąś drogę nie zastanawia się czy jest słuszna , wystarczy że jest w zupełnie innym kierunku niż ta którą zmierza.

Dziękuję za cenne wskazówki i przemyślenia.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...