Jump to content

Trzy razy w ciązy.


Grell
 Share

Recommended Posts

W ciągu wakacji dwa razy śniło mi się że jestem w ciąży, dzisiaj również. Mam 16 lat i to jest niemożliwe abym była, czy abym niedługo mogła być.

Pierwszy sen wiązał się raczej z pewnym opowiadaniem. Byłam w nim koto-człowiekiem, na dodatek mężczyzną i byłam w ciąży...

Był to dość krótki sen, dokładnie go nie pamiętam, ale głównym wątkiem właśnie była ta ciąża.

Drugi taki sen był kilka dni później. Byłam już sobą, ale znowu w ciąży! Ok. 6 miesiąc, bo brzuch był dość duży. Ojcem dziecka była postać z anime. Pamiętam jeszcze że w tym śnie na moje miasto napadali chyba wikingowie, ale on powiedział żebym się nie bała.

Ale znów głównym elementem była ciąża.

Trzeci sen był dzisiaj. Uprawiałam seks z samym członkiem :hahaha: . Coś jak dildo, tyle że wiem iż było żywe. No i prezerwatywa pękła i już wiedziałam że będę w ciąży. Potem byłam u koleżanki, a ponieważ nie należę do osób bardzo szczupłych, ciąży po mnie nie było widać (to działo się bardzo szybko). Powiedziała że może nie jestem, żebym kupiła sobie to coś do sprawdzania czy jest się w ciązy (zapomniałam nazwy). No i ja przyszłam do domu, zrobiłam co zrobić trzeba z tym wskaźnikiem i kiedy wstałam, na moim brzuchu pojawiła się maleńka rączka. Dotknęłam jej leciutko (ta rączka była w środku jakby co, to była rączka tego dziecka). I poszłam do babci. Miała zmienioną ceramikę (normalnie ma jakieś tam dziwne wazy itd. a teraz miała same zielone, jakby z jednego kompletu). Zapatrzyłam się na nie i rozpłakałam, bo i bez tego "wskaźnika" wiedziałam że w ciąży jestem. Babcia mnie przytuliła a ja chciałam iść po tabletki "PO", czyli coś tam robiące, że kobieta w ciąże nie zajdzie (bierze się je po stosunku). I wtedy się obudziłam.

Czułam się strasznie po tym śnie, ale ponieważ nienawidzę aborcji, postanowiłam (w śnie!) że tego nie zrobię.

Skąd wiedziałam we wszystkich przypadkach, że to ciąża jest głównym tematem? Często były takie obrazy mojego brzucha. Czasami tylko mignęły, ale były bardzo częste.

 

Jak czytałam w senniku, okazało się że Ciąża oznacza spełnienie marzeń. Chciałam iść do szkoły muzycznej, ale jakoś się nie dostałam. Powiedzieli mi, że ktoś może zrezygnować, więc żebym przyszła we wrześniu. Przyszłam 1, a pani powiedziała żebym przyszła za tydzień, to będą coś wiedzieć. Więc niedługo przyjdę do szkoły i się okaże czy ktoś się wykruszył i mogę zająć jego miejsce. Myślałam, że może tego sen dotyczy. Tym bardziej, że ostatni jest tuż przed tymi wyprawami do muzycznej.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen trochę pomieszany i ze względu na twój młody wiek lęk przed ciążą jest zupełnie zrozumiały.

Najważniejszym przesłaniem tego snu jest sama ciąża a raczej jej znaczenie - ciąża w snach odzwierciedla nowe drogi zycia nowe perspektywy nowe w pojęciu planowania zmian co w twoim przypadku odniósł bym do wyboru szkoły. Co dla ciebie najważniejsze widzisz rączkę dziecka na swoim brzuchu co moze oznaczać ze w niedługim czasie nastanie dla ciebie "czas rozwiązania" czyli twój plan nabierze realnych wymiarów i nowa droga życia sie rozpocznie. Sądząc z tego co pisałaś o wynikach egzaminów i przyjęciu do szkoły sen moze wskazywać na pozytywny wynik (dziecko jest, widać rączkę zaś brzuch jest duży) czego ci serdecznie życzę.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...