Jump to content

spowolnienie - prosze o interpretacje


terravita
 Share

Recommended Posts

Moje sny są czesto dośc dziwne i się powtarzają. Gdy się budze czuje taką pustke w środku, strach,niepokój i ścisk gardła jakbym miała zaraz sie rozpłakać. Jedne sny są o tym że uciekam,przed ludzmi często złymi, ale czasem to ja jestem tą złą.. chce uciekać ,ale biegam jakby w spowolnionym tępie, probuje chować ,ale to nic nie daje ponieważ ludzie którzy mnie gonią biegają normalnie. Bardzo nie lubie tego snu, zawsze po przebudzeniu czuje sie dziwnie. NIe jest on zawsze taki sam.. ale zawsze jestem spowolniona. Inny sen to taki że jestem gdzieś uwięziona'staram sie krzyczec, ale nic nie słychac -jakbym nie miała głosu. Zazwyczaj jestem zamknieta w jakiejś piwnicy...

I ostatni sen który równiez mnie ciekawi i napawa niepokojem to o tym że jestem chora, mam coś z dolną cześcia brzucha (jajniki,macica) od ponad roku mam problemy z bólem-byłam kilka razy u ginekologa,ale nic mi nie jest. Natomiast w moim śnie jest to jakas poważna choroba prze którą nie moge zajść w ciąże. Dodam że ponad rok temu moja mama miała powazna operacje,zostałą usunieta jej macica .. może to jakis strach przed tym że też mni to czeka.

Była bym wdzięczna gdyby ktoś ,kto zna sie na snach lepiej niz ja sprónował mi zinterpretowac te sny, po nich na prawde budze sie z takim dziwne bolem serca i niepokojem, z góry dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...