Skocz do zawartości

Lawenda - 22 Maj-21 Czerwiec


werona

Rekomendowane odpowiedzi

LAWENDA 22.05-21.06

 

Jeśli urodziłeś się w dniach lawendy, kierujesz się w życiu umysłem, odsuwając uczucia na dalszy plan. Jesteś żywiołowy, wszechstronnie intelektualny. Łatwo dostosowujesz się do nowych sytuacji. Lubisz podróże i zmiany, potrafisz się adoptować w każdych warunkach.

Twoim zdrowotnym problemem są ręce, ramiona, dłonie i płuca. Powszechne są choroby systemu nerwowego: wyczerpanie i załamanie nerwowe, zapalenie nerwu i silna nadpobudliwość.

Lawenda działa na Ciebie oczyszczająco, ochronnie i wspomagająco. Przyciąga miłość, wprowadza harmonie, pobudza uczciwość oraz czystość intencji. Daje również równowagę wewnętrzną, uspokaja emocje, łagodzi napięcia, wprowadza spokój ducha.

 

Przesłanie: Jeśli będziesz potrafił cieszyć się tym co masz, los da Ci jeszcze więcej.

 

Twoja najlepsza cecha: CHĘĆ WSPÓŁPRACY

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

LAWENDA 22.05 - 21.06

 

Spokojna Lawendo, potrafisz ukoić nerwy wszystkich swoich bliskich. Jesteś oazą opanowania i rozwagi.

 

Twoje zalety: w życiu kierujesz się przede wszystkim rozumem. Umiesz wyciszyć emocje tak, by nie miały nawet najmniejszego wpływu na podejmowane przez Ciebie decyzje. Zadziwiasz wszystkich bystrością umysłu i ciętym dowcipem.

 

Twoje wady: zmienność. Choć początkowo może fascynować - zwłaszcza mężczyzn, którzy uwielbiają niejednoznaczność. Na dłuższą metę może być jednak męcząca.

 

Twój kwiat... Lawenda od wieków była wykorzystywana w medycynie jako środek uspokajający. Uznawana była także za roślinę usuwającą przemęczenie. Saszetki z suszonymi kwiatami tego wonnego zioła rozdaj przyjaciołom. Wzmocnij je swoją energią!

 

Twoja najlepsza cecha: rozwaga

 

Przesłanie dla Ciebie: Daj się ponieść fali życia. To, że na chwilę wypuścisz ster z dłoni, nie oznacza, że Twój statek wpadnie na skały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

zgadza się i co najlepsze zawsze czułam pociąg do tego kwiatu, właśnie tak na mnie działał - wprowadzał spokój. nawet kolor lawendowy działa na mnie kojąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...