Skocz do zawartości
werona

Goździk - 22 Grudnia-21 Stycznia

Rekomendowane odpowiedzi

werona

GOŹDZIK 22.12-21.01

Goździk jest skryty, rozważny, cierpliwy, używa strategii zamiast siły, szuka bezpieczeństwa, jest zachłanny, zdyscyplinowany, zdeterminowany, potrafi szybko wykorzystać okazje. Jeśli jesteś goździkiem, szukasz pochwał i akceptacji, ale masz skłonności do skrytości i rezerwy w osobistych związkach. Jesteś praktyczny, przenikliwy i wyrachowany, daleki od ekstrawagancji i popisów.

W dzieciństwie goździki bywają słabe i chorowite, w dorosłym życiu cieszą się dobrym zdrowiem. Możesz goździku cierpieć na schorzenia związane z kolanami, reumatyzm, obstrukcje, bóle zębów i uszu.

Unikaj niepokojów i depresji.

Goździk doda Ci energii oraz siły do rozwiązywania bieżących problemów, pomoże realnie myśleć, wzmacnia aktywność i chęć działania.

Przesłanie: Tylko realna ocena sytuacji pozwoli Ci poradzić sobie z bieżącymi problemami i odnaleźć spokój wewnętrzny.

Twoja najlepsza cecha: PEWNOŚĆ

Edytowane przez werona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
little.miracle

wszystko się sprawdza, ale z tą pewnością jako najlepszą cechą, to bym polemizowała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rubydragon

Rozwaliły mnie te kolana, bo od lat nikt nie wie co mi jest albo wmawiają mi, że się uderzyłam, a ja widocznie tak mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
Rozwaliły mnie te kolana, bo od lat nikt nie wie co mi jest albo wmawiają mi, że się uderzyłam, a ja widocznie tak mam :)

No bo Koziorożce tak mogą mieć, to są ogólne cechy i przypadłości, które charakteryzują ten znak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rubydragon
No bo Koziorożce tak mogą mieć, to są ogólne cechy i przypadłości, które charakteryzują ten znak ;)

Ale ponoć wodnik jestem :P 21.01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
Ale ponoć wodnik jestem :P 21.01 

A czy czasami nie masz waćpanna silnej obsady znaku Koziorożca? :tongue2:

no i skoro ta zabawowa charakterystyka obejmuje dzień 21 stycznia i ktoś przypisał do niej jeszcze koziorożcowe (i saturniczne) dolegliwości, to w Twoim wypadku trafił :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rubydragon

A tak w sumie to kij wie co ja jestem :P chętnie bym poznała datę urodzenia z godziną, bo ponoć z 20na 21 stycznia się urodziłam ale ile w tym prawdy nie mam pojecia, nikt mi nic nie chciał powiedzieć poza tym że za wcześnie się urodziłam o ponad miesiąc i w ogóle miałam się nie urodzić haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi