Jump to content
werona

Mak - 22 Luty - 21 Marzec

Recommended Posts

werona

MAK 22.02-21.03

 

Jeśli należysz do maku, jesteś otwarty, intuicyjny, emocjonalny, obdarzony wyobraźnią, romantyczny, podatny na wpływy, również mistyczne, łatwo się dostosowujesz i jesteś bardzo zmienny. Marzenia i mistycyzm są Twoją codziennością, musisz ufać swojej intuicji oraz uczuciom, inaczej nie zrealizujesz swych marzeń i planów, nie możesz tracić wiary w siebie.

Wśród dolegliwości na które często zapadasz są: przeziębienia, gardło, gościec, niewydolność wątroby oraz choroby zakaźne. Bardzo wrażliwe masz drogi maku stopy, uważaj wiec na to, jakie buty nosisz, możesz cierpieć na haluksy i odciski.

 

Mak wspierać Cię będzie, pomoże rozwinąć intuicję oraz dar jasnowidzenia oraz pomoże zrozumieć i pogodzić się z przeznaczeniem. Jednocześnie złagodzi wzburzone emocje, pomoże zrozumieć siebie i sens życia, ukoi skołatane nerwy, usunie skutki stresu, da poczucie bezpieczeństwa.

 

Przesłanie: Przestań walczyć ze swoim przeznaczeniem, a ukaże Ci ono swoja jasną stronę, wtedy zaakceptujesz to co Cię czeka.

 

Twoja najlepsza cecha: WSPÓŁCZUCIE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lilitka58

W 100% procentach ten opis się ze mną zgadza a może ja z opisem? Szczególnie to o stopach, bo miałam uszkodzony punkt achillesa a przez to połamany kręgosłup.

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolinna

Upodobałam sobie mak bez szczególnych powodów, wchodzę, czytam i zdziwko- jestem makiem :lol_na: ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...