Jump to content

Skrzyzownie drog

slodka1970
 Share

Recommended Posts

Odpoczatku, snilo mi sie ze wysiadlam wczesniej z aytobusu miejskiego z kolezanka i chcialysmy dojsc pieszo do domu. NAGLE ZNALAZLM SIE ZA MIASTEM. Niby wiedzialm zgdzie jestem a nie widzialam drogi do domu , wokol byly piekne zielona zagajniki. w koncu znalazlam drogowskaz bardzo zamazany , jaks kobietapowiedziala, ze to daleko , jakis kolega dal mi komorke i zadzwonilam zprosba by ktos do mpo mnie przyjechal, wtedy uswiadomilam sibie, ze nie wytlumaczylam gdzie jestem a telefonu jzu nie mialam,. stalam na skrzyzowaniu dwoch piaszczystych drog po lasem , nie wiem co to znaczy , sen troche przygnebiajacy

Sen pokazuje Twoje zagubienie się i trudności w życiu.

Moim zdaniem jest jakiś problem, którego nie możesz sama rozwiązać, nie widzisz wyjścia z sytuacji w której się znalazłaś.

Zastanawia mnie to, dlaczego te drogi były piaszczyste - czyżby chodziło tu o pustkę uczuciowa, poczucie osamotnienia, apatii ?

Tez zamazany drogowskaz symbolizuje Twoją niepewność i niemożność podjęcia ostatecznej decyzji.

Próbujesz nawiązać kontakt ze swoją podświadomością i tam szukasz rozwiązania.

Jestem w trudnym czasie , rozpada lub juz rozpadl sie moj zwizek, a czy nasza podswiadomosc moze nam pokazac takie wyjscie z sytuacji?Ostatnio mam wiele snow, ktore dla mnie sa niejasne, dziwne, z reguly nie pemietalam snow, a terz sa wrecz odczuwalne, czuje bol , goraco , suchy piach....

Edited by slodka1970

Podświadomość to potęga to taki ktoś kto stoi obok widząc całą naszą sytuację i zna nas najlepiej z wszystkich bo w końcu jest nami. Ma tylko jedną wadę nie potrafi "mówić", przekazuje tylko obrazy kreślone nie raz wydawałby sie ręką szaleńca ale znając język szalonego artysty można z tych jego obrazów wiele wyczytać i przełożyć na język słów. Jak widzisz w twoim życiu są ludzie którzy chcą ci pomóc ( to te osoby ze snu które ci pomagają) ale wybór należy do ciebie to te skrzyżowanie. Zamazany kierunkowskaz to taka podpowiedź - nie patrz na zewnątrz odpowiedź jest w tobie tam jest prawdziwy kierunkowskaz którą drogę wybrać, nie czekaj aż ktoś inny ci coś podpowie, usiądź w spokoju i ciszy zrób listę za i przeciw odłóż ją a później spójrz na nią "chłodnym" okiem i podejmij decyzję, każda będzie dobra bo będzie twoja.

pozdrawiam:

Sławomir

Jestem w trudnym czasie, rozpada lub juz rozpadl sie moj zwizek, a czy nasza podswiadomosc moze nam pokazac takie wyjscie z sytuacji?Ostatnio mam wiele snow, ktore dla mnie sa niejasne, dziwne, z reguly nie pemietalam snow, a terz sa wrecz odczuwalne, czuje bol , goraco , suchy piach....

Tak, podświadomość może Ci pokazać wyjście z sytuacji, ale tak jak pisze Sławomir - nie zrobi tego jasno i wyraźnie.

Już to, że wcześniej nie pamiętałaś snów a teraz je pamiętasz powinno Ci dać do myślenia...

Głębia Ciebie próbuje Ci coś przekazać, otwórz się na to.

Mam propozycję : spróbuj przed snem poprosić swoją podświadomość, by pokazała Ci poprzez sen drogę wyjścia, skup się na tym i uwierz, że ma to sens - tylko nie bierz dosłownie tego co Ci się przyśni ;)