Skocz do zawartości

Proszę o pomoc:)


Arugifa

Rekomendowane odpowiedzi

użyłam rozkładu mała piątka. zadałam ogólne pytanie jak będą wyglądać stosunki moje z osobą która kocham ( nie jesteśmy razem)

 

mój rozkład wyglądał tak

 

środek - dama kier ja, na damie kier położyłam askier

nad dama - król kier

pod damą - 10 trefl

po lewej od damy - 9 pik

po prawej od damy - as pik

 

( w trakie tasowania wypadła mi dama pik i 9 karo, dałam je znowu do talii ale pamiętam o nich)

 

do tego dołozyłam trzy karty ( było napisane że można) były to 9 karo, 10 kier, król trefl

 

 

ja zinterpretowałam to tak: ( jak coś poprawcie mnie proszę, skoro karta środkowa czyli as kier jest najważniejsza wszystko poza trzema dołożonymi łączyłam z nią)

 

ak kier z królem kier - ogolnie macie dobre przyjazne stosunki,widać ze kochasz ta osobę. jest życzliwie do ciebie nastawiony

askier z 9 pik - wasze stosunki sa przepełnione przykrymi wspomnieniami i cięzko będzie abyście razem byli

10 trefl z as kier - może się udać, jakas podróż wspólna, może do niego wyjedziesz

as pik z as kier - tu wcale nie wiem :(

 

9 karo - 10 kier - krol trefl - odwzajemniona miłość tylko czy tu chodzi ze nam sie uda w końcu czy o coś innego

 

bardzo proszę o pomoc bo to ważne dla mnie, a ja się trochę pogubiłam, ogólnej interpretacji się zoriętowałam ale nie umię kart połączyć ze soba.

dodam że z tym chłopakiem sporo nas łązyło i teraz przez czas urlopu się zbliżyliśmy do siebie ale po urlopie tylko rozmawiamy bo jesteśmy z innych państw teraz

 

dzięuje

Edytowane przez Arugifa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, mnie wygląda to następująco:

 

Łączyło Was bardzo silne uczucie i nadal łączy. On jest pozytywnie do Ciebie nastawiony (As kier), ale patrzy nieco przez pryzmat poprzednich wydarzeń na Waszą obecną sytuację. Przed Wami spotkanie (9 pik), które wiele namiesza i trochę sprawy się na jakiś czas między Wami skomplikują (As pik) , jednak po burzy wyjdzie słońce. To on będzie przejmował inicjatywę i naprawiał (Król kier). Wasz związek czeka pozytywna przemiana i powrót do dawnych relacji (10 trefl, 9 karo). 10 kier mówi o ponownym uczuciu i byciu razem, ale nadal trzeba trzymać rękę na pulsie i starać o związek (król trefl).

Myślę, że jak najbardziej wrócicie do siebie, jednak to on musi zacząć działać. Wszystko, co dobre jeszcze przed Wami.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo :*

eh, bardzo optymistyczna Twoja interpretacja. Aż się boję.

Zaraz Ci podziękuję, tylko muszę zobaczyć gdzie to się robi :D:D

 

ja się dopiero szkole w kartach więc moja interpretacja była trochę skromna :( ale z czasem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czego bać :)

wszystko się ułoży, ale trzeba się przede wszystkim postarać :)

 

wszyscy się tutaj uczymy, więc i Tobie z czasem będzie szło coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...