Skocz do zawartości

Kobieta podająca się za moją matkę...


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znowu miałam jeden sen podzielony na trzy części:

 

 

Sniło mi sie ze przyszła do nie kobieta która podawała się za moją matkę zaczeła mnie przepraszać że nie mogła inaczej itd ja zaczęłam się z nią kłócić że to nie możliwe owszem imię i nazwisko się zgadza ale to nie jestem ja. Kobieta na wszelkie mozliwe sposoby próbowała mnie przekonać że jestem jej córka którą kiedyś porzuciła albo zostawiła tutaj (w okolicach mojego mieszkania nie wiem dokładnie gdzie) Generalnie wygrałam dyskusję bo kobieta twierdziła że ani mój ojciec ani matka nie są biologicznymi rodzicami ale ja powiedziałam że jestem klonem swojego ojca. Wiec mnie przeprosiła za pomyłke i poszła.

 

Druga część bardzo krótka

Pamiętam że byłam na rozmowie o pracę ale nie wypadła ona pozytywnie z tym że mi nie podobał się pracodawca. Była to kobieta wyglądała na bardzo wredna i coś kombinująca i na pewno kłamała nie wiem z kąd to wiedziałam ale kłamała.

 

Trzecia część też krótka to taka że jakiś obcy chłopak na imprezie uparł się na robienie mi zdjęć robił je ciągle tylko mi w przy każdej mozliwej okazji. W koncu jakoś udało mi się wyszarpnąć mu aparat i pokasować prawie wszystkie zdjęcia nie mogłam tylko czterech na które była blokada. I się obudziłam.

 

Będę wdzięczna za interpretacje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części zawierają w sobie wątek krętactwa.. w skrócie może to oznaczać że możesz być na to bardzo wyczulona.. albo w Twoim otoczeniu jest faktycznie taka osoba która kręci i manipuluje

 

A jak Ty to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Winteer że masz racje bo jest w moim otoczeniu ktoś kto kręci manipuluje. I jest to mężyczyzna związany z moja mama, przez niego bardzo oddaliłyśmy się od siebie a mój dom przestał być dla mnie domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiś pomysł, żeby ponownie zbliżyć się do mamy?

We śnie był urywek o tym, że kobieta mówi Ci że Cię opuściła - może tak się teraz czujesz?

 

A co do klonu ojca - może masz po nim charakterek?

 

 

Aaa.. i jeszcze zablokowane zdjęcia - pomyślałam że to wspomnienia których nie uda się wyrzucis z pamięci - Twojej lub czyjejś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musiała bym pozbyć się tego pana albo zarabiać minimum 5 tys :)

Opuszczona może nie ale taka obojętna dla niej

 

Klon ojca dlatego tak to ujełam bo mam wszystko po nim nie tylko charakterek i wygląd :)

 

A te zdjęcia to związane z tym krętactwem czy to zupełnie co innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia - z opisu wynika że byłaś poirytowana tym, że ktoś Ci je robi, wiec wyszarpnęłas aparat.. trudno powiedzieć - może to utrata kontroli nad soba albo wywarłas na kimś taka presję, ze niemal osiagnęłaś swój cel (pozostały tylko 4 zdjęcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...