Jump to content

Nieżywy mąż...


Nesia78

Recommended Posts

Witam.Śnił mi się dzisiaj mój mąż,który leżał nieżywy na takim stole jak w prosektorium,nagi a jakaś kobieta wypisywała długopisem na jego ciele jakieś napisy (nie wiem co),a na czole napisała moje imię.Pózniej w innym pomieszczeniu ta sama starsza Pani rozmawiała ze mną,wzięłam z kaloryfera rękawiczki męża i się rozpłakałam,a ona powiedziała mi,żebym się nie bała,bo on z nich nie wylezie....Co taki sen może oznaczac?Bardzo proszę o interpretację.Dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W snach gdy sie osba żywa jako zmarła przeważnie oznacza to koniec jekiegoś problemu tej osoby która jest nie żywa. Pytałem sie o to jadk sie wam układa bo zastanwiało mnie te twoje imię na jego czole. Te napisy dlugopisem moga świadczyc o tym ze odejdzie mu jakis problem związany z pisaniem moze w pracy (to te rękawiczki) a który zamartwiał i ciebie. Tak jak napisałem ja obstawiam na prace ale praca to byc nie musi bo dodatkowo nalezy się odnieśc do starszej pani z prosektorium ( przypomnij sobie z kim się tobie kojarzy - nie w całości ale poszczególne cechy charakterystyczne np: nas ma jak sąsiadka z dzieciństwa itp.). Ja w tym śnie nie widze zagrożen ale znaczenie nie jest jasne i prawdziwe znaczenie poznasz tylko ty.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Ta Pani przypominała mi trochę jakby moją dawno nieżyjącą babcie,która mnie wychowała z tym,że ta Pani miała długie (do ramion) siwe i cienkie włosy,a te drugie pomieszczenie w którym rozmawiałyśmy to tak jakby była to moja klatka schodowa bloku w którym się wychowałam.Gdy wypisała mu moje imię na czole powiedziała do mnie,że to nas złączy już na zawsze....Strasznie cierpiełam jak wzięłam te rękawiczki w ręce i uświadomiłam sobie,że mój mąż nie żyje....Mąż jest w trakcie poszukiwania pracy zza granicą-może to miec z tym związek?

Dziękuję za odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Twoja odpowiedź wiele wyjaśnia - imię na czole to to że jesteście daleko od siebie i pewnie intesywnie o tobie myśli, a co do pracy sen może zwiastować koniec problemów czyli te rękawiczki jak pisałem wcześniej sa zwiazane z pracą. Śmierć twojego męża w śnie wskazuje że zaczyna on nowy etap w życiu i jest to etap prawdopodobnie związany z pracą.

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S. swoja droga nasza podświadomość mogłaby trochę mniej drastycznie opowaidać nam o pozytywnych zmianach w życiu naszych najbliższych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...