Skocz do zawartości

OCZY-dziwna (lub nie!) właściwość?


Page

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie nie wiedziałam, w którym dziale zamieścić post, więc jeśli istnieje lepszy proszę o przeniesienie :)

 

Mogę tak robić odkąd pamiętam, a mianowicie kiedy utkwię wzrok w jednym punkcie bez wykonywania dalszych ruchów mogę sprawić, że widzę wszystko zamazane, dokładnie tak jakby przymrużyć oczy. Jednak oczy mam wtedy szeroko otwarte.

Dodam, że towarzyszy temu uczucie jakby coś działo się z moją źrenicą, jakby zwężała się i rozszerzała.

Mi się wydawało zawsze, że to jest normalne, ale ilu ludzi nie pytam to każdy mówi że nie wie o czymś takim, że tak nie umie ;/

 

Teraz coś ciekawego. Kiedy ostatnio zaczęłam zajmować się próbami zobaczenia aury, udawało mi się zobaczyć cokolwiek właśnie wykorzystując tą funkcję "zamazywania obrazu". Najpierw robiłam to automatycznie, potem próbowałam zobaczyć aurę bez tego, oczywiście nie widziałam wtedy nawet "poświaty" :(

 

Mam więc pytanie, do forumowiczów, czy Wy też macie taką możliwość i co może ona oznaczać? Czy na prawdę nie każdy to potrafi a przynajmniej musi to wyćwiczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ale mam tez inny dziwny problem a mianowicie brak mrugania, tzn ostatnio zuwazylem, ze gdy sie zamysle i wpatrze w jedno miejsce nie mrugam, moge to robic ile chce. Generalnie takie patrzenie chyba uszkadza wzrok.

Z tym mruganiem to nie wiem czy nie będę musiał iść do okulisty bo czuje ze caly czas mam suche oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, luzują Ci sie mięśnie oka

 

bo czuje ze caly czas mam suche oczy.

 

kup sobie za grosze krople ze świetlika, to jest zazwyczaj przepisywane na suche oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, ale nie lubię tego robić - potem tak jakby hmm... "czuję" oczy :P

Natomiast raz w życiu miałam dziwne zdarzenie, którego nie potrafię nazwać. Ale opisać zawsze można:

Rozwiązywałam jakieś zagadki typu testy IQ. Nagle spojrzałam przed siebie i przez kilka sekund widziałam jak w filmach 3D! Jedna rzecz ( tutaj była to stopa mojej siostry) była na pierwszym planie, a reszta strasznie cofnięta :o (do tyłu i po bokach). Jakbym była w jakiejś innej przestrzeni! Coś niesamowitego! Ale tak jak pisałam trwało to zaledwie kilka sekund _-_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałam że to normalne, ale nie wpadłam na to że może pomagać w widzeniu aury,

teraz spróbowałam to rzeczywiście dużo szybciej widać, bo normalnie to się trzeba trochę skoncentrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...