Skocz do zawartości

Co sądzicie o takich stronach jak ta?


drakoni

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem w sumie gdzie taki temat wrzucić, bo ani to jakiś horoskop na dobra sprawę ani to jakaś numerologia konkretna, choć pewnie jakiś algorytm numerologiczny w tym się w jakiś sposób zawiera...

 

Otworzyłem sobie taką stronkę, coby sprawdzić "datę śmierci" mojej osoby. Pomijając już fakt, że za jej "poznanie" trzeba było zapłacić smsem... Cóż z czystej ciekawości sobie zapłaciłem ;) stać mnie jeszcze na takie bzdury.

 

Wyskoczyła mi data i do tego jeszcze, że nastąpi ta moja śmierć na boisku... cokolwiek by to miało znaczyć.

 

Nie jestem może zwolennikiem jakichś tam dziwnych portali, tym bardziej nie interesuje mnie jakby sama data mojej śmierci, jeno fakt czy w zasadzie jest to możliwe, takie wyliczenie sobie tego na podstawie prawie 40 pytań... Czy ktoś może taki algorytm jakiś widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślimy (przynajmniej ja myślę :P) że to bardzo fajny sposób na zdzieranie kasy z naiwniaków :). Natomiast co do tego jak to działa - to co do daty śmierci to raczej jest to oparte o dane statystyczne zbierane przez firmy ubezpieczeniowe (przynajmniej tak to mogłoby być zrobione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

podobno (nie spotkalam osobiscie) sa ludzie, ktorzy spotykajac drugiego czlowieka sa w stanie zobaczyc jego zycie, a takze smierc

nie wiem czy to prawda, choc na przyklad gdy moja mama miala 20 lat (jeszcze nie byla nawet mezatką), zaczepila ja Cyganka i chciala powrozyc z reki

przerazona odeszla, nic nie chciala powiedziec

wiele lat pozniej mama umarla na raka, bardzo cierpiac przy tym

cos wiec mozna zobaczyc...

 

kiedys bylam na "workszopie" pt. "Spotkanie ze swoim przewodnikiem"; mielismy wyobrazic sobie siebie w podeszlym wieku by docenic zalety swojego obecnego wieku ;)

(to dla tzw. narzekaczy)

prowadzacy spotkanie zasugerowal 90-100 lat

przenoszac sie w taka przyszlosc mialam juz odczucie, ze nie juz zyje - zobaczylam siebie w trumience (zamar prowadzacego spalił na panewce :P), z lekką trwałą (loczki o-o)

skads przyszla do mnie informacja, ze umre w wieku 85 lat (hehe chcialabym) ginac w wypadku samochodowym...

od tej pory maz zabiera mi kluczyki do wozu XDDD

i ja w to wierze, nie myslalam wtedy o tym, kiedy i jak umre -"samo przyszlo"

 

rozne przepowiednie niekoniecznie musza sie spelnic, poniewaz mozemy podjac inne decyzje - od nas zalezy, jakich wyborow dokonamy

a jednak tak czesto jestesmy przewidywalni

 

co prawda, nie wierze w takie strony jak ta ;)

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Moim zdaniem sugerowanie się takim stronkami do niczego nie prowadzi, nikt nie wymyślił (i prawdopodobnie nie wymyśli) sposoby na precyzyjne określenie tego, ile czasu zostało nam na Ziemi w tym wcieleniu dane - zbyt wiele zmiennych zależnych od nas i niezależnych. Ja tam wolę się cieszyć każdą chwilą niż zastanawiać się, ile mi ich jeszcze zostało, bo na to, jak długo pożyjemy nie mamy bezpośredniego wpływu natomiast na to jak dany nam czas wykorzystamy i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W miejscu , które się potocznie nazywa Księga Akaszy, zapisane są wszystkie losy ludziki. Co prawda człowiek ma wolną wolę i sam decyduje którą drogę wybierze, jednakże gdzieś już z góry wiadomo , którą drogą pójdzie. Każdy z nas ma przeczucia, intuicję, powiedzmy bardziej czy mniej rozwiniętą. Czasem te przeczucia dość dobitnie dochodzi do umysłu i wtedy zaczynamy odczytywać informacje z tej drugiej strony. Ostatnio w internecie znalazłam dość ciekawą stronę, która prezentuje trzy odkrycia z obszaru konstrukcji świata: pierwsze o relacji zwierząt i ludzi, drugie potwierdzające fakt stworzenia przez Stwórcą Świata, trzecie określające fakt ciągłego istnienia Stwórcy Świata opartego o miłość, czwarte odkrycie dotyczy zjawiska reinkarnacji

Edytowane przez winteer
ile razy bedziesz podawać te same linki w treści postów? to już jest spamerstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Taka stronka to wyłudzanie kasy bo za każdym prazem jak zrobisz takie coś to prawdopodobnie do tych samych danych wyjdą inne wyniki (kiedyś trafiłem na taką darmową to jest po prostu obliczanie naszego stylu życia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
myślimy (przynajmniej ja myślę :P) że to bardzo fajny sposób na zdzieranie kasy z naiwniaków :). Natomiast co do tego jak to działa - to co do daty śmierci to raczej jest to oparte o dane statystyczne zbierane przez firmy ubezpieczeniowe (przynajmniej tak to mogłoby być zrobione)

 

i tutaj sie z Toba zgode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W miejscu , które się potocznie nazywa Księga Akaszy, zapisane są wszystkie losy ludziki. Co prawda człowiek ma wolną wolę i sam decyduje którą drogę wybierze, jednakże gdzieś już z góry wiadomo , którą drogą pójdzie. Każdy z nas ma przeczucia, intuicję, powiedzmy bardziej czy mniej rozwiniętą. Czasem te przeczucia dość dobitnie dochodzi do umysłu i wtedy zaczynamy odczytywać informacje z tej drugiej strony. Ostatnio w internecie znalazłam dość ciekawą stronę, która prezentuje trzy odkrycia z obszaru konstrukcji świata: pierwsze o relacji zwierząt i ludzi, drugie potwierdzające fakt stworzenia przez Stwórcą Świata, trzecie określające fakt ciągłego istnienia Stwórcy Świata opartego o miłość, czwarte odkrycie dotyczy zjawiska reinkarnacji

sylamos, a czy moglbys podac ta stronke, jestem bardzo ciekawy i bylbym wdzieczny :) Na PW, bo tutaj widze ze wykasowano.. w sumie nie wiem czemu, poniewaz wczesniej w tym temacie nie widze tych linkow, a forum nie zamierzam przeszukiwac..

HEeh a w ogole to co mowisz zgadza sie z tym co mysle oczyms takim jak przeznaczenie i wolna wola ;] a kiedy cos do czego sam doszedlem budujac teorie na doswiadczeniach, a potem spotykam sie z tym gdzies indziej, tyle ze wzbogacone.. czuje wtedy ze duza szansa jest na to ze moze byc to prawda :]

Chcoaizby w ostatnim poscie mojego bloga o tym pisalem albo na forum :] o tutaj chocby jesli Cie to interesuje ;D:http://www.ezoforum.pl/rozwoj-duchowy/56771-przeznaczenie.html#post425904

Prosilbym o tego linka jesli mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...