Jump to content

śmierć, czołg, Mąż, kot... orbsy, duszenie, spokój, sen

anetkaw
 Share

Recommended Posts

Witam,

dwa senki w ciągu jednej nocy i oba z mieszanymi uczuciami po przebudzeniu, brrr..:ysz_na:

Pierwszy, byłam z ludźmi, z Mężem, w jakimś mieszkaniu, wiem, że były czasy podobne do wizji końca świata, akurat moje miasto zalewało. W stronę okna była skierowana lufa czołgu, krzyknęłam "Padnij!" i huk. Nie wszyscy zdążyli paść, w tym mój Mąż. Po wszystkim zobaczyłam jego ciało, tylko pierwsza jego górna połowa i wystające kości kręgosłupa. Oszalała z rozpaczy wybiegłam, dogoniłam naszego kota (przybłęda), wzięłam go siłą na ręce i zaczęłam mu szpetać, że swoją wolę już wypełnił, jego dusza (czyja?) jest już w innym świecie i że kotuś może w spokoju odejść w taki sam sposób, w jaki się u nas pojawił, i że nic go już nie trzyma, i że zrozumiem jeśli ucieknie.

Drugi, leżałam z kimś w łóżku, po mieszkaniu pełnym ludzi krążył tzw orbs (taka kula świetlista, wielkości A4), krążył i zabijał promieniami, te promienie były widoczne, ale wyglądały jak wysokie natężenie dźwięku. Zabijał konkretne osoby. Pokój w którym spałam, był rejestrowany w przekroju przez kamerę jakąś. Udawałam, że śpię, widziałam i czułam jak orbs krąży koło mnie, pod łóżkiem, pod pościelą. Nie bałam się, bo miałam świadomość swojej mocy (w realnym życiu też). No i się złożyło, że orbs przystawił się do mojej szyi i zaczął naciskać. Coraz mocniej i mocniej, jakby czekał, aż się obudzę i zacznę krzyczeć z przerażenia. Dziwne to, że im mocniej się zaciskał tym ciągle miałam możliwość oddychania przez nos. Nie bałam się, czułam spokój i moc i świadomość, że orbs nie da mi rady. Po jakimś czasie poszedł i się 'rozłożył' na cały pokój, a kamera zarejestrowała to jako kształt mojej twarzy, kolory jak ze starych niemych filmów.

Ehh.....

Pierwszy sen to mogę rozumieć, śmierć jest przejściem z jednego etapu na drugi, może to się tyczyć mojego Męża, że coś go spotka? czy mnie? Kot pojawił się u nas w dziwnym momencie, i czuję, że w stosownej chwili też może 'zniknąć'..

ale drugi sen - brrr...