Jump to content

śmierć, czołg, Mąż, kot... orbsy, duszenie, spokój, sen


anetkaw
 Share

Recommended Posts

Witam,

dwa senki w ciągu jednej nocy i oba z mieszanymi uczuciami po przebudzeniu, brrr..:ysz_na:

 

Pierwszy, byłam z ludźmi, z Mężem, w jakimś mieszkaniu, wiem, że były czasy podobne do wizji końca świata, akurat moje miasto zalewało. W stronę okna była skierowana lufa czołgu, krzyknęłam "Padnij!" i huk. Nie wszyscy zdążyli paść, w tym mój Mąż. Po wszystkim zobaczyłam jego ciało, tylko pierwsza jego górna połowa i wystające kości kręgosłupa. Oszalała z rozpaczy wybiegłam, dogoniłam naszego kota (przybłęda), wzięłam go siłą na ręce i zaczęłam mu szpetać, że swoją wolę już wypełnił, jego dusza (czyja?) jest już w innym świecie i że kotuś może w spokoju odejść w taki sam sposób, w jaki się u nas pojawił, i że nic go już nie trzyma, i że zrozumiem jeśli ucieknie.

 

Drugi, leżałam z kimś w łóżku, po mieszkaniu pełnym ludzi krążył tzw orbs (taka kula świetlista, wielkości A4), krążył i zabijał promieniami, te promienie były widoczne, ale wyglądały jak wysokie natężenie dźwięku. Zabijał konkretne osoby. Pokój w którym spałam, był rejestrowany w przekroju przez kamerę jakąś. Udawałam, że śpię, widziałam i czułam jak orbs krąży koło mnie, pod łóżkiem, pod pościelą. Nie bałam się, bo miałam świadomość swojej mocy (w realnym życiu też). No i się złożyło, że orbs przystawił się do mojej szyi i zaczął naciskać. Coraz mocniej i mocniej, jakby czekał, aż się obudzę i zacznę krzyczeć z przerażenia. Dziwne to, że im mocniej się zaciskał tym ciągle miałam możliwość oddychania przez nos. Nie bałam się, czułam spokój i moc i świadomość, że orbs nie da mi rady. Po jakimś czasie poszedł i się 'rozłożył' na cały pokój, a kamera zarejestrowała to jako kształt mojej twarzy, kolory jak ze starych niemych filmów.

 

Ehh.....

 

Pierwszy sen to mogę rozumieć, śmierć jest przejściem z jednego etapu na drugi, może to się tyczyć mojego Męża, że coś go spotka? czy mnie? Kot pojawił się u nas w dziwnym momencie, i czuję, że w stosownej chwili też może 'zniknąć'..

 

ale drugi sen - brrr...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...