Skocz do zawartości

pierwsza miłość


kilerek77

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 31lat. często śni mi się była dziewczyna z którą miałem zamiar ożenku. chodziliśmy 3 latka. od 4,5 latek nie jestem z nią. jestem teraz w drugim stałym związku 3 latka. śni mi się jak jadę samochodem i szukam drogi do jej domu gdy znajduję szukam ją po jej pustym domu. jak ją odnajduję to rozmawiamy nie pamiętam juz o czym nawet rozmawiam z jej rodzicami-to była bardzo mocna więz między nami choć z perspektywy czasu to ja byłem bardziej zaangażowany w ten związek. ona była trzy lata młodsza i rozrywkowa ja raczej nie przepadałem za imprezami. dzisiaj szukałem jej domu nikogo nie było w jej domu chowałem się przed mężczyzna który mnie znalazł potem rozmawiałem z moja była miłością która zapraszała mnie na swój ślub ja odmawiałem ale ona uparcie mi mówiła że i tak mnie zaprosi. nie wiem czemu ciągle ją szukam we śnie i co oznaczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o to chodzi że ja w ogóle nie myślę już o niej nie mam na to czasu praca dom i dziewczyna z która jest mi dobrze. to o co chodzi jaki pierwiastek czy spontaniczność? teraz wiem że żyje i na seks też nie mam co narzekać a wcześniej było kiepsko pod tym względem, tylko zakupy i wyjazdy. tzw sponsoring i za tym miałbym tęsknić- nie wydaje mi się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...