Jump to content

Halucynacje


Kmiotu
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od ponad pół roku aktywnie interesuję się oobe, mam za sobą kilka podróży, chciałem zapytać o często pojawiające się zjawisko.

W czasach gdy próbowałem osiągnąć oobe, lub gdy chociaż intensywnie o nim myślałem, często przed zaśnięciem (miewam z tym problemy i zdarza mi się, że muszę poleżeć z pół godzinki zanim zasnę) ledwo przytomny doznawałem różnych halucynacji tj. słuchowych typu głos mówiący "widzisz, mogę się dostać gdzie chce" lub wzrokowych, różne twarze, osoby itp. Gdy miałem czas, że przez parę tygodni nawet nie myślałem o oobe takie zjawiska nie miały miejsca. Chciałem zapytać, co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Zadaj sobie pytanie po co chcesz wejśc z stan OOBE. I czy wiesz wystarczająco dużo na temat tego zagadnienia i energetyki żeby się w to ładować? Proponuję postawić na teorię, a potem praktyki.

To co przechodziles mogla byc praca mózgu i w półśnie slyszales jak ten się porządkuje i przelatywaly przed oczyma różne obrazy i dzwięki.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam! mam podobny problem do autora wątku.Zdarza się,że przed zaśnięciem, leżąc w łóżku słyszę głos kobiecy lub męski, czasem oba na przemian. Są dziwne, szybko się urywają. Nie śpię jak do mnie mówią, ale nigdy ich nie słyszałam w ciągu dnia.Wcześniej starałam się to ignorować,ale sytuacja powtarza się częściej i mam wrażenie że wdaję się w jakiś dialog co budzi we mnie niepokój.

Na forum trafiłam przypadkiem, szukając na internecie wskazówki.Nigdy nie próbowałam uzyskać stanu oobe. Nie wywoływałam dusz zmarłych. Nie interesuję się magią szeroko mówiąc.

Denerwuje się bo odpycha mnie to a z drugiej strony przyciąga. Chciałabym poprostu to zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

o, też mam tak np. wczoraj była taka sytuacja, ze przed zaśnięciem słyszałam jeszcze rozmowy mojej mamy i taty w kuchni... po jakimś czasie jak zaczynało mi się oobe to do tych dwóch głosów dołączyły jeszcze dwa głosy moich sióstr których obecnie nie ma w domu. . . bardzo wyraźna rozmowa, miała nawet logiczny sens.

wniosek - trochę myślę o moich siostrach więc podświadomość wykreowała mi do znajomych mi głosów (mamy i taty) jeszcze pozostałej najbliższej rodziny sióstr. do kompletu :)... czyli to tylko halucynacja, bardzo realna,

jednakże ... nieprawdziwa :) trzeba uważać

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...