Jump to content

Gwałt i zdrada.


sybillaa

Recommended Posts

Witam serdecznie..

Czy mogłabym poprosic kogoś o interpretacje snów?

Mam 21 lat, studiuje,pracuję.

Ostatnie dwie noce śniłam dwa rózne zupełnie, ale równie męczące sny.

Przedwczoraj śnił mi sie gwałt.

Bardzo dokładnie i szczegółowo pamiętam twarz oprawcy, czerwonawą o jakby chorej skórze, i bardzo jasne, zimne oczy. Był przysadzistym, niezbyt wysokim człowiekiem. Budził we mnie niepokój.

Sytuacja zaczyna się w momencie, gdy śnię, ze idę do starej szkoły, w okolicach popoludniowych , mniej wiecej moze ok. 16.00, w słoneczny, ciepły dzień, oddać projekt po zajeciach wychowawczych jako prowadzący (to fakt, robiłam takie zajecia, pisałam projekt badawczy). Jest bardzo ciepłe, ale jasne słońce.

Przechodze przez dzikie przejście (znane mi- nie rózni się niczym) przez tory i widze jak w poprzek nich stoi biały samochód kombi. Zaczynam biec w strone domów, bedących 300 m dalej, zeby powiadomić policje, bo mam wrażenie, ze zaraz nadjedzie pociąg. Nie zbliżam sie do auta. Gdy biegne, zatrzymuje mnie mężcyzzna, przy kości. Mówi, ze to jego auto i on własnie idzie na policję. Ma teczkę w dłoni i jasny szary garnitur, oraz koszulę w tym samym odcieniu, wpadającym w niebieski. Odwraca sie z usmiechem i idzie dalej. Pojawia się niepokój, bardzo silny. Wracam na tory, i nagle słysze, ze ktoś za mną biegnie. Meżczyzna z wykrzywiona twarzą rzuca sie na mnie, bo potykam sie chyba o coś i upadam.

Nie pamietam dokładnie gwałtu, wiem, ze był. Pamiętam także zapach akacji.

Obudziłam sie sama, wymuszając na sobie otworzenie oczu- z ogromnym lękiem.

Drugi sen, nastęnej nocy dotyczy osoby mi najbliższej, partnera. Śni mi sie jakieś miejsce, przypominajace mój dom, ale nei do końca. Jakby róznice w poszczegolnych przedmiotach, coś nieokreslonego. Śni mi się piekna, pozornie delikatna i niewinna kobieta, o ciemnych włosach i znów niebieskich ogromnych oczach. Uwodzi mojego partnera. NIe widze dokładnie żadnych scen ich bliskości fizycznej- wiem, ze coś sie dzieje, znikaja, jest dziwny nastrój. Mój partner ma do mnie pretensje, że szukam dziury w całym, kobieta udaje niewinną, ale usmeicha się do mnie wrednie gdy on nei patrzy.

Dokłądnie nie pamiętam także konca, wiem, ze obudziłam sie dzis oszukana, zdradzona, zawiedziona i tak jakby bez życia. Z łzami w oczach.

Wierzę w znaczenia snów- dawno nie śniło mi się tak wyraźnie nic, dlatego czuje sie bardzo zaniepokojona. Mogę prosic o interpretację?Obydwa sny działy sie w czasie teraźniejszym.

Mój partner niedawno miał operację, martwię się , że to moze być z nim związane.

 

Czy to moze mieć związek z tym, że kiedyś bardzo czesto śnił się również równie wyrazisty sen- mam młodsza siostrę. Sniło mi sie, że pilnuję jej, jeżdżacej na niebiesko-zielonym trókołowym rowerku. Nagle ona wywraca sie tuż przy płocie, a sztacheta przebija jej głowę w miejscu skroni na wylot.

Również wyraźnie śnie właściwie co roku przed świetami Bozego Narodzenia moją ukochana babcie. Nie rozmawiam z nia, wiem, że może z nami spedzać świeta tylko pod warunkiem,że będą ją bardzo boleć plecy (miała ogromne bóle, gdy żyła- zmarła na osteoporozę i raka szpiku kostnego). I jest tak, spędza świeta z nami, nic nie mówi, jest milcząca , smutna ale i uśmiechnięta. W tych snach co roku odzywa się tylko raz- gdy dostaje spod choinki prezent mówi z radoscią , prawie płacząc "O mnie też pamiętaliście..". Sen powtarza mi sie cyklicznie.

 

Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, ale nigdy nie czułam sie az tak źle po śnie..

Prosze ogromnie o pomoc, albo chociaz naprowadzenie. Byłabym bardzo wdzieczna...

Link to comment
Share on other sites

sybillaa, witaj.

Pierwszy sen oznacza, że jest w Twoim otoczeniu, może w Tobie coś, czego nie rozumiesz, coś z czym nie chcesz się zgodzić. Wywiera to na Tobie tak silne uczucia, że czujesz się przez to zniewolona. Być może to jakaś osoba, a być może po prostu jakieś uczucie wobec kogoś, czegoś.

Drugi sen oznacza, że martwisz się o swojego partnera. Słusznie - jesteście w związku, musicie dbać o siebie pod każdym względem, bo nie wiadomo co może stać się jutro.

Sądzę, że nie masz się czego bać - sen to tylko wynik Twoich rozmyślań. Nie stresuj się, tylko ciesz, że wszystko jest już okey.

Z siostrą to też raczej obawy, widać, że jesteś do niej przywiązana.

Sen związany z osoba Babci jest, jak sądzę, jej podziękowaniem za wszystko i chęcią złożenia życzeń przed Świętami, chyba jej ulubionymi, ztego co wywnioskowałam.

Nie masz za co przepraszać, od tego jesteśmy. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...