Jump to content

Moje kilka snów...

ryba969
 Share

Recommended Posts

1) słoneczny zimowy dzień , w oddali widzę coś jak stok narciarski ale bez wyciągu , na skraju lasu ,

obok jest droga, jestem tu z siostrą , widzę zjeżdżających z góry. po chwili jestem na szczycie góry ,

ale tym razem jest środek lata(od tego momentu siostry nie ma , jest ze mną tylko w zimie i

przyjechaliśmy rowerami)(pamiętam że łapałem koty , były czarne i złapane drapały... (jeden duży i

jeden mały kilka razy je upuściłem, bo drapały), a stok zarósł coś jak trawa i ściernisko(spadłem na ziemie i

wiem że bolało od ścierniska) , połamane gałęzie. usiłuje zejść na dół ale przeszkadza mi gałąź

która leży na ziemi , jest duża.(możliwe że to było przewrócone drzewo) (we śnie spotkałem też

ludzi i pamiętam że z kimś rozmawiałem i pamiętam auto ale nie wiem co to za auto wiem że

brązowe i 3 drzwiowe , oglądałem je)

2) jestem na szczycie góry(wiem że przeniosłem się tam z

okolic tego stoku, tak jakbym przeszedł przez górę) przede mną asfaltowa droga prowadząca w dół(kończy się na szczczycie góry na

której stoję) , do jakiejś wsi , wiem gdzie jestem, droga asfaltowa we wsi zamienia się na polną ,

widzę domy , jest zachód słońca , słońce prawie już zaszło.

3) jestem na dworcu autobusowym/zajezdni , widzę pełno autobusów sprawdzam kurs do domu,

autobusy jeżdżą co chwile jakiś wyjeżdża inny wraca, spotykam znajomego kierowcę(w realu też go

znam). Cieszy się że mnie spotkał pozdrawia mnie i odjeżdża w trasę(ale nie autobusem a autem z

pierwszego snu) w jego oczach widzę radość.... ja zostaje na dworcu/zajezdni

4) jeżdżę rowerem , gdzieś w Bieszczadach pamiętam nazwę wsi:(przed wyjazdem pytałem ojca czy

zrobili tam drogę) Rabe(wieś prawdziwa, nigdy w niej nie byłem) , po drodze spotykam ludzi i chwile z nimi rozmawiam(

przede mną krótki podjazd , droga asfaltowa, ale pełna wybojów i muld, a ludzie młodzi , ok 18 lat możliwe że nawet mniej ), jadę dalej przejżdżam przez lasy i góry , dojeżdżam

do domu , po chwili jadę znowu tylko inną trasą(obie trasy w tej samej porze dnia.. zachód

słońca).( znam tą trasę , jeżdżę nią czasami) po chwili stoję na jakiejś wysokiej górze.(tej góry na

której stoję nie ma w rzeczywistości, cały czas wiem ze jestem niedaleko od domu) Widzę fragment

trasy , trasa prowadzi pod górę stromo i kręto , obok jest las a wszystko skąpane w promieniach

słońca , jest strasznie jasno.

5) góry... ale tym razem inaczej , widzę pagórki z zazielenionymi łąkami, jest ciepło , a ja lecę

wysoko ponad ziemią twarzą do ziemi , czuje wyraźnie że jestem w powietrzu... i znowu pora dnia

zachód słońca

6) Jestem w lesie , a raczej parku dworskim , w rodzinnej wsi (miejsce to istnieje naprawdę)

ostatnie promienie zachodzącego słońca przebijają się przez drzewa , a niebo jest rozświetlone na

żółto od zachodzącego słońca, jest lato(lub późna wiosna) a ja... Walczę z czymś , jest czarne z

twarzy przypomina kota(i jest pokryte futrem) ale jest wysokie i chodzi na dwóch nogach, co

ciekawe to coś jest we mnie i wiem to podczas snu.... (nie wiem jak sen się skończył wiem że z tym

czymś walczyłem)

Elementy na ogół występujące w snach: rower, zachód słońca , las, góry. Jeśli już jestem w jakiejś wsi to wiem jak się nazywa i gdzie jest. W Większości snów mam wrażenie że jestem blisko domu.

Sny zebrałem dziś , pierwsze trzy śniły się dziś , 3 następne kilka dni temu

Będę wdzięczny za interpretacje z góry dziękuje

Edited by ryba969