Skocz do zawartości

Prośba o interpretację


Anja6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem zainteresowana mężczyzną, którego co prawda nie znam osobiście, ale miałam okazję spotkać Go na kilku imprezach (koncertach) i mam wrażenie, że emanuje od Niego dziwna energia, ogień i czuję, że Mu się podobam, tylko nie wiem czy faktycznie, czy po prostu wydaje mi się i mam złudzenia. On bardzo mnie pociąga, a pół roku temu była sytuacja, że doszło do kontaktu między Nami, a konkretnie złapał mnie za rękę i przedstawił się, trzymał mi rękę dłużej niż powinien, a ja nie potrafiłam wydusić z siebie słowa, odebrało mi mowę i tak jest za każdym razem kiedy go widzę. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale paraliżuje mnie Jego spojrzenie. Czy jest możliwe, że między Nami jest jakaś magia, przyciąganie ?

Prosiłabym zatem o interpretację:

 

JA 20.06.1984 rok

ON 07.04.1977 rok

 

Poza tym niedawno rozstałam się z chłopakiem po kilku latach spędzonych razem (ponad 6, w zasadzie prawie 7 lat) i mimo tego, że nie zamierzam decydować się na powrót, chociaż On nadal chce i twierdzi, że mnie kocha, to ja nie czuję do niego tego co kiedyś, żałuje straconego czasu, to chciałabym wiedzieć, chciałabym uspokoić swój umysł odpowiedzią na pytanie czy ten związek kiedykolwiek miał sens, dlatego prosiłabym o interpretację, chociażby krótką, oczywiście jeżeli można jednocześnie prosić o dwie interpretacje.

 

JA 20.06.1984 rok

ON [EX chłopak] 13.02.1984 rok

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Aniu :)

 

No tak :) Z Panem z 20.06. jestes w relacji karmicznej ;) Tylko wiesz, co mnie martwi...suma Waszych Dróg Zyciowych (DZ) to 11. Ja to mam szczescie do tych 11 na tym forum :/ Niestety, najlepsza kombinacja to nie jest dla zwiazków, a do tego Wasze DZ sa wobec siebie toksyczne - to dziala na takiej samej zasadzie, jak w zyciu: kiedy jakas osoba dziala na Ciebie toksycznie, to i podobnie jest w numerologii, wibracje sie roznia, nie pasuja do siebie, odpychaja sie, osoby maja inne 'usposobienia', inaczej postrzegaja swiat... Jest mozlwie, ze pomiedzy Wami jest magia, przyciaganie, chemia itp. bo tak sie dzieje w przypadku zwiazków karmicznych. W necie jest pare dobrych artykułów na tem temat. Polecam ich lekturę :) Dosyc ciekawe ;) Czesto własnie zdarza sie tak, ze zwiazki karmiczne sa bardzo fizyczne.

 

Czy związek z Twoim ex miał sens? Wszystko, co nas spotyka, ma jakis sens, chociaz niekiedy dochodzimy do tego po jakims czasie. Ale popatrzmy...

 

Tutaj karmicznosci nie ma. Pod wzgledem DZ jestescie wobec siebie kompatybilni - on jest 1 z DZ. Mam wrazenie, ze to taki rodzinny chłopak. Lepiej czuje sie w zwiazku niz poza nim. Oboje macie 2 w Wyzwaniach Zyciowych, wiec byc moze ten zwiazek byl dla Was lekcja wzajemnego dialogu, tolerancji, współpracy, kompromisów itp. Natomiast patrzac na Wasze biopowinowactwo, nie dziwie sie, ze nie przetrwał. Nie powinno byc one nizsze od 33%, chociaz to i tak nizutko jak dla zwiazku. A Wy macie tak:

 

fizyczne: 13%

psychiczne: 14%

intelektualne: 75%

 

Czyli fajne, dlugie rozmowy, ale ta iskierka sie wypalila, bo nie mialo co jej podtrzymac. Wiec moim zdaniem powrót tez nie ma tutaj sensu. A z Panem "karmicznym" masz tak:

 

fizyczne: 21%

psychiczne: 92%

intelektualne: 45%

 

Czyli bardzo silna empatia jest pomiedzy Wami :)

 

Pozdrówka,

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...