Jump to content

podróż rowerem, konar, drzewo, woda


222
 Share

Recommended Posts

Witam !

 

Śniło mi się, że wraz ze swoim bratem jedziemy rowerami przez las. Po lewej stronie ścieżki było jezioro. Nagle ona zaczął przyspieszać, dystans między nami był coraz większy, aż w końcu zniknął z zasięgu wzroku. Zsiadłam z roweru i zaczęłam wraz z nim biec bo myślałam, że go dogonię. To się nie udało, nawet mnie to nie zmartwiło.

 

Jednak przy brzegu jeziora zobaczyłam duże stare drzewo. Zaczęłam się na nie wspinać jednak było mi bardzo ciężko, wspinałam się z ogromnym trudem, gdyż w ręku trzymałam wielki kawał konaru ( ten konar wiozłam również na rowerze i dlatego nie mogłam dogonić brata, bo ważył bardzo dużo).

 

Gdy już byłam prawie na górze i ostatkiem sił próbowałam wciągnąć ten konar, nagle wyślizgnął mi się z rąk i wpadł do wody. Poczułam ogromną ulgę, że pozbyłam się tego ciężaru. Z góry zobaczyłam, że woda w jeziorze była bardzo czysta, można było dostrzec piaszczyste dno.

 

Wtedy postanowiłam zejść z tego drzewa. Wsiadłam na rower i postanowiłam wrócić do domu. Gdy już byłam na polnej drużce blisko miejsca zamieszkania, zobaczyłam przed domem sąsiadów nowiutki, czarny rower. Bardzo mi się spodobał, wtedy to wsiadł na niego jakiś facet, ubrany w granatowy strój i zaczął jechać w moją stronę. Jednak nie widziałam twarzy tego gościa ponieważ miał ją zasłoniętą czarną chustką, a na oczach miał ciemnie okulary- widok tej postaci mnie zaintrygował.

 

Ogólnie sen był pozytywny, wstałam zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Drzewo, w życiu kobiety to mężczyzna. Brat, dla samotnej kobiety, to może być miłość mężczyzny, który nie jest wolny. Czysta woda, to miłość i szczęście. Wspinanie się na drzewo, to osiągnięcie stabilizacji, osiągnięcie czegoś, do czego dążymy. Jeżeli konar, który wpadł do wody, odpłynął, utonął, znaczyć to może utratę miłości. Natomiast rower nabiera tu znaczenia seksualnego, ponieważ na rowerze jeździ się okrakiem i jest to związane raczej z przelotną przygodą.

Czyli reasumując, poznasz albo już znasz mężczyznę, będącego w związku. Możesz, z jego strony doznać wiele miłości, ale okupione to może być trudem wielkim z twojej strony, w ostatecznym rozrachunku - nastąpi rozstanie. Ale, czy ja dobrze sen zanalizowałam? Możliwe, że nie. Może się jeszcze ktoś wypowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...