Jump to content

moja głowa nie była scalona z ciałem - prośba o interpretację


andrzejsiwy
 Share

Recommended Posts

Na ogół nie przwiązuję wagi do snów. Ten sen, jednak nie daje mi spokoju od dwóch tygodni. Śniło mi się, że moja głowa nie była scalona z ciałem. Nie było we śnie nic na temat przyczyny. Po prostu stałem przed lustrem i widziałem, że początkowo głowa (wraz z częścią ciała do wysokości barków) trzymała się korpusu jeszcze skrawkiem skóry . Przy przechyle odpadała od ciała, a ja ją łapałem i ustawiałem na miejsce. Pamiętam, że myślałem o tym, by przykleić ją plastrami by nie odpadala oraz trzymałem ją dosciskając do korpusu. Była też myśl by zadzownić do znajomego lekarza chirurga, by mi pomógł. Była to jednak myśl by ta sytuacja nie przeszkadzała - nie było we śnie ani jednego momentu paniki czy grozy - taka poprostu niedogodność. W końcu jednak, po którymś odpadnięciu, głowa odzieliła się całkowicie. Pamiętam, że stałem przed lustrem trzymając ją pod pachą. Widziałem całą swoją sylwetkę oraz szyję, która w miejscu na głowę miała gładką powierzchnię ( jak w pomniku), żadnej krwi, szarpanego ciała itp.

Link to comment
Share on other sites

Być może jest tak że twoje myślenie oddzielone jest od emocji, próbujesz to połączyć. Korzystanie z emocji - intuicji - tego co odczuwamy całym ciałem poprzez myślenie i analizę - to pewna harmonia. Jeżeli kierujemy się tylko jednym czegoś brak...

Link to comment
Share on other sites

andrzej

A może poprostu była taka sytuacja w której dosłownie "straciłeś głowę".. a może dla kogos ją straciłeś, hmm?

 

To że stałes przed lustrem może oznaczać samokrytykę, może żałujesz ze w jakiejś sytuacji nie miałes do czegoś głowy, że coś Ci umknęło i potrzebujesz pomocy w załatwieniu problemu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...