Skocz do zawartości

moja głowa nie była scalona z ciałem - prośba o interpretację


andrzejsiwy

Rekomendowane odpowiedzi

Na ogół nie przwiązuję wagi do snów. Ten sen, jednak nie daje mi spokoju od dwóch tygodni. Śniło mi się, że moja głowa nie była scalona z ciałem. Nie było we śnie nic na temat przyczyny. Po prostu stałem przed lustrem i widziałem, że początkowo głowa (wraz z częścią ciała do wysokości barków) trzymała się korpusu jeszcze skrawkiem skóry . Przy przechyle odpadała od ciała, a ja ją łapałem i ustawiałem na miejsce. Pamiętam, że myślałem o tym, by przykleić ją plastrami by nie odpadala oraz trzymałem ją dosciskając do korpusu. Była też myśl by zadzownić do znajomego lekarza chirurga, by mi pomógł. Była to jednak myśl by ta sytuacja nie przeszkadzała - nie było we śnie ani jednego momentu paniki czy grozy - taka poprostu niedogodność. W końcu jednak, po którymś odpadnięciu, głowa odzieliła się całkowicie. Pamiętam, że stałem przed lustrem trzymając ją pod pachą. Widziałem całą swoją sylwetkę oraz szyję, która w miejscu na głowę miała gładką powierzchnię ( jak w pomniku), żadnej krwi, szarpanego ciała itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest tak że twoje myślenie oddzielone jest od emocji, próbujesz to połączyć. Korzystanie z emocji - intuicji - tego co odczuwamy całym ciałem poprzez myślenie i analizę - to pewna harmonia. Jeżeli kierujemy się tylko jednym czegoś brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej

A może poprostu była taka sytuacja w której dosłownie "straciłeś głowę".. a może dla kogos ją straciłeś, hmm?

 

To że stałes przed lustrem może oznaczać samokrytykę, może żałujesz ze w jakiejś sytuacji nie miałes do czegoś głowy, że coś Ci umknęło i potrzebujesz pomocy w załatwieniu problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...