Jump to content

Sny w których łowię ryby :)

Kristo
 Share

Recommended Posts

Witam, zawsze gdy miewałem sny w których łowiłem ryby na wędke, w moim życiu następowały duże zmiany. Dla przykładu kiedyś śniło mi się, że szedłem ulicą i łowiłem ryby na wędke. Pamiętam że łapałem jakieś małe okonie karasie. Motyw tego snu powtarzał się cztery razy ale na innych ulicach. Krótko po tym w pracy zostałem przeniesiony na inny dział, co mi bardzo nie odpowiadało. Po jakimś czasie miałem tez inny sen z motywem ryby, jednak w tej chwili pamiętam jedynie, że po nim też nastąpiły pewne zmiany w moim życiu. Niedawno miałem sen w którym mój tata złowił na pięknym stawie na wędke pięknego i bardzo dużego karpia królewskiego (taką nazwę dokładnie nosi ta ryba). Ja w tym śnie pomagałem mu go wyciągnąć, to znaczy podbierałem go podbierakiem. Pamiętam dokładnie jak miałem go w podbieraku podczas cholowania go w wodzie, która była porośnięta pięknymi zielonymi i dużymi liśćmi lilji wodnych, chyba tak te rośliny się nazywają. :) Pamiętam jak ten karp wyłożył się na bok i zobaczyłem jego piękne duże łuski na grzbiecie, i to jaki jest duży w całej swej okazałości. Proszę o interpretację tego snu, pozdrawiam serdecznie. :)