Jump to content

sen ze znanymi osbistościami..

lloret
 Share

Recommended Posts

Oto sen, nad którym rozmyślam, co może oznaczać?

Byłam na jakiejś gali w zagranicznym państwie. Coś na kształt Grammy Music Awards lub Oskary. Na gali było mnóstwo znanych osobistości ze świata aktorskiego. Na środku sali siedziała komisja-jury. Celem gali było zebranie środków dla dzieci (chorych , biednych?).. Różne sławy składały donacje. W pewnym momencie wyszła zza kulis Jodie Foster. Miała oczy przewiązane czarnym szalikiem. Była albo odgrywała rolę niewidomej. Elegancko ubrana , na wysokich obcasach szła przez sale.. sama!! Podeszła do stołu jury. Trochę niepewnym krokiem i roztrzęsiona (taka, jak potrafi być Jodie Foster w swoich filmach ). W rękach miała trzy drogocenne kamienie, oszlifowane, wyglądały jak brylanty, dość duże brylanty... Drżącymi rękami układała je na stole – bo takie miała zadanie ułożyć je w rzędzie z innymi. Ciężko jej szło, ale z sali i z jury dochodziły szepty podpowiedzi... Kiedy skończyła, rozległ się głośny aplauz. Ruszyła spowrotem, a ja zastanawiałam się jak ona dojdzie, przecież nie widzi i jak sobie da radę na schodach..jak długo ćwiczyła?. Szło jej doskonale. Wtedy głos w megafonach zapowiedział po angielsku,” dziękujemy i gratulujemy, Jodie Foster właśnie przekazała donacje na dzieci w imieniu organizacji niepełnosprawnych..” Dookoła panowała atmosfera wzruszenia ja tez byłam wzruszona czułam jak łzy napływają mi do oczu i tak z mokrymi oczkami się obudziłam...

Powiedziałabym, że tutaj chodzi o nielada poświęcenie dla kogoś innego.. to jak niepełnosprawny pomaga głodnemu (dosłownie) - chyba wiesz albo domyślasz sie o co chodzi, ze aby zrozumieć innego człowieka i udzielic mu pomocy sa bardziej skłonni ludzie doświadczeni przez los. Przy czym jesteś obserwatorem tej sceny, ale równie dobrze sama możesz komuś pomóc albo sama potrzebować pomocy.. dodatkowo - struktura snu sugeruje, iż to może odbyć się na oczach wielu osób - może nie przy reflektorach, a jednak może być zauwazone przez innych i docenione (aplauz)

Staram się jak tylko potrafię :))

Wyczuwam serdeczność u Ciebie.:) Dzięki Ci za to:) Mam pytanie, czy Twój Tarot powiedziałby coś o moim związku? Czasem boję się tego co mogą powiedzieć karty. ale też wiem, że to sugestia i ostrzeżenie, że czasem warto zadzałać wcześniej. Może jestem w stanie zrobić coś aby zapobiec czemuś..Pozdrawiam.