Jump to content

sen ze znanymi osbistościami..


lloret
 Share

Recommended Posts

Oto sen, nad którym rozmyślam, co może oznaczać?

 

Byłam na jakiejś gali w zagranicznym państwie. Coś na kształt Grammy Music Awards lub Oskary. Na gali było mnóstwo znanych osobistości ze świata aktorskiego. Na środku sali siedziała komisja-jury. Celem gali było zebranie środków dla dzieci (chorych , biednych?).. Różne sławy składały donacje. W pewnym momencie wyszła zza kulis Jodie Foster. Miała oczy przewiązane czarnym szalikiem. Była albo odgrywała rolę niewidomej. Elegancko ubrana , na wysokich obcasach szła przez sale.. sama!! Podeszła do stołu jury. Trochę niepewnym krokiem i roztrzęsiona (taka, jak potrafi być Jodie Foster w swoich filmach ). W rękach miała trzy drogocenne kamienie, oszlifowane, wyglądały jak brylanty, dość duże brylanty... Drżącymi rękami układała je na stole – bo takie miała zadanie ułożyć je w rzędzie z innymi. Ciężko jej szło, ale z sali i z jury dochodziły szepty podpowiedzi... Kiedy skończyła, rozległ się głośny aplauz. Ruszyła spowrotem, a ja zastanawiałam się jak ona dojdzie, przecież nie widzi i jak sobie da radę na schodach..jak długo ćwiczyła?. Szło jej doskonale. Wtedy głos w megafonach zapowiedział po angielsku,” dziękujemy i gratulujemy, Jodie Foster właśnie przekazała donacje na dzieci w imieniu organizacji niepełnosprawnych..” Dookoła panowała atmosfera wzruszenia ja tez byłam wzruszona czułam jak łzy napływają mi do oczu i tak z mokrymi oczkami się obudziłam...

Link to comment
Share on other sites

Powiedziałabym, że tutaj chodzi o nielada poświęcenie dla kogoś innego.. to jak niepełnosprawny pomaga głodnemu (dosłownie) - chyba wiesz albo domyślasz sie o co chodzi, ze aby zrozumieć innego człowieka i udzielic mu pomocy sa bardziej skłonni ludzie doświadczeni przez los. Przy czym jesteś obserwatorem tej sceny, ale równie dobrze sama możesz komuś pomóc albo sama potrzebować pomocy.. dodatkowo - struktura snu sugeruje, iż to może odbyć się na oczach wielu osób - może nie przy reflektorach, a jednak może być zauwazone przez innych i docenione (aplauz)

Link to comment
Share on other sites

Staram się jak tylko potrafię :))

 

Wyczuwam serdeczność u Ciebie.:) Dzięki Ci za to:) Mam pytanie, czy Twój Tarot powiedziałby coś o moim związku? Czasem boję się tego co mogą powiedzieć karty. ale też wiem, że to sugestia i ostrzeżenie, że czasem warto zadzałać wcześniej. Może jestem w stanie zrobić coś aby zapobiec czemuś..Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...