Jump to content

bardzo proszę o interpretację mojego snu


uska34
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że leże w łóżku bardzo zmęczona i boli mnie głowa a w domu panuje bałagan.Wtedy przychodzi do mojego domu moja "św. pamięci" mama (zmarła 15 kwietnia tego roku) z moją starszą siostrą i zaczynają sprzątać. Mama jest na mnie zła, że nie radzę sobie z utrzymaniem porządku...

 

-chciałam nadmienić, że za życia moja mama była wspaniałą i uśmiechniętą osobą a zdenerwować ją było naprawdę ciężko. Aaa, chcę jeszcze dodać, iż coraz częściej śni mi się w towarzystwie mojej starszej siostry... co to może oznaczać? czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić? czy to ma coś wspólnego z moją siostrą czy to tylko moje urojenia.

Link to comment
Share on other sites

To zupełnie zrozumiałe że po jej stracie wewnątrz czujesz jeszcze chaos i dezorganizację.. czasem domy czy mieszkania symbolizuja nas samych, to w jaki sposób jesteśmy "uporządkowani". Widocznie u Ciebie okres załoby trwa dłużej niż u siostry (ona wcześniej zaczęła "sprzątać" we własnym życiu, porządkować sprawy, być może związane nawet z Twoją mamą).

 

A może faktycznie robota wręcz "rozłazi" Ci sie w rekach i potrzebujesz odpowiedniego kierownictwa aby to wszystko jakoś opanować (mama i siostra)?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - umarli pomimo, że są daleko - to jednak są bardzo blisko...Pokochali swoje opuszczone domy, rodziny, dzieci...że jak tylko widzą, że dzieje się im jakaś krzywda lub sobie nie potrafią sami radzić - przychodzą z pomocą, w snach, bo tylko za pośrednictwem naszego umysłu mogą się z nami kontaktować...z prostej przyczyny - nie chcą nas wystraszyć, bynajmniej Ci najbliżsi, którzy nas kochali za życia. Tym bardziej ojciec czy matka...A tu w Twoim przypadku ewidentnie widać, że dajesz jej do zrozumienia, że potrzebujesz oparcia i pomocy i siły do działania...czasem taki opierdziel może zdziałać wszystko! Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...