Skocz do zawartości

bardzo proszę o interpretację mojego snu


uska34

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że leże w łóżku bardzo zmęczona i boli mnie głowa a w domu panuje bałagan.Wtedy przychodzi do mojego domu moja "św. pamięci" mama (zmarła 15 kwietnia tego roku) z moją starszą siostrą i zaczynają sprzątać. Mama jest na mnie zła, że nie radzę sobie z utrzymaniem porządku...

 

-chciałam nadmienić, że za życia moja mama była wspaniałą i uśmiechniętą osobą a zdenerwować ją było naprawdę ciężko. Aaa, chcę jeszcze dodać, iż coraz częściej śni mi się w towarzystwie mojej starszej siostry... co to może oznaczać? czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić? czy to ma coś wspólnego z moją siostrą czy to tylko moje urojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie zrozumiałe że po jej stracie wewnątrz czujesz jeszcze chaos i dezorganizację.. czasem domy czy mieszkania symbolizuja nas samych, to w jaki sposób jesteśmy "uporządkowani". Widocznie u Ciebie okres załoby trwa dłużej niż u siostry (ona wcześniej zaczęła "sprzątać" we własnym życiu, porządkować sprawy, być może związane nawet z Twoją mamą).

 

A może faktycznie robota wręcz "rozłazi" Ci sie w rekach i potrzebujesz odpowiedniego kierownictwa aby to wszystko jakoś opanować (mama i siostra)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - umarli pomimo, że są daleko - to jednak są bardzo blisko...Pokochali swoje opuszczone domy, rodziny, dzieci...że jak tylko widzą, że dzieje się im jakaś krzywda lub sobie nie potrafią sami radzić - przychodzą z pomocą, w snach, bo tylko za pośrednictwem naszego umysłu mogą się z nami kontaktować...z prostej przyczyny - nie chcą nas wystraszyć, bynajmniej Ci najbliżsi, którzy nas kochali za życia. Tym bardziej ojciec czy matka...A tu w Twoim przypadku ewidentnie widać, że dajesz jej do zrozumienia, że potrzebujesz oparcia i pomocy i siły do działania...czasem taki opierdziel może zdziałać wszystko! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...