Jump to content

czarna suknia ślubna,świnia,drabina[...]


Vanth

Recommended Posts

Witam

Tym razem przychdze ze snem który męczył kilka osób(paktycznie nie powiązanych ze sobą) i dotyczył tego samego :shock:

Najpier zarys sytuacji.Moja siostra w sierpniu wychodzi za mąż,sen śnił sie pewnej kobiecie która zna moją siostre,jednak nie ma wiekszych z nią powiązań,drugą osobą której śnił sie ten sen jest świadek mojej siostry,trzecią osobą była moja siostra.

Obu panią śniło sie że moja siostra ubrana była w czarną suknie ślubną.

Natomiast mojej siostrze że ubrana była kolejno(od spodu):fioletową ,czarną,złotą i czerwoną suknie slubną.

Chciałam tu dodać że nie brałabym tego snu czysto psycholgicznie(kaffko :wink: )zastanawiajacy jest fakt że śnilo sie to dwóm kobietą,nie miały szans sobie to opowiedzieć.Sen mojej siostry był ostatni.

A teraz troszke mojej twórczości:

*Dziś śnilo mi sie że jestem w stajni,było ciemno i latały muchy,przez deski troszke pześwitywało słońce,byłam z kimś tam ale nie widziałam tej osoby.W jednej z zagród było coś pod szaro/czarno płachtą,ruszało sie.Zdziwiłąm sie bo wiedziałam ze nie mamy żadnych zwierząt. ten ktoś powiedział mi ze to jest świnia i żebym uważała,potem pokazał mi 3 prosięta leżące na słomie, nagle wybiegla za mną ta świnia i ugryzła mnie w noge.Aha,były tam jeszcze młode koty,stojąc w przedsioku wołałam je ale one były tylko lekko zaciekawione i nie miały chyba chęci iść za mną.To jest koniec pierwszego snu.

*Kolejny sen:Spotkanie,księdza,mojej siostry i jej przyszłego męża. Duża przestrzeanna sala z ogromnymi oknami,przez które widać ogród,soczysta zieleń...jest jasno.O czymś mówią,śmieja sie,taka miła i lekka atmosfera.

*Trzeci sen:jestem w jakiejś sali,na wysokości 1m zawieszone są drabiny(poziomo) połączone razem tworzą kwadrat,siedzą na nich ludzie,ogólnie młodzież. Ide na czworakach po nich razem z moja kolezanką w pewnym momęcie jedna z drabinek odrywa sie od drugiej i drabina powoli zmierza do drugiej by sie zderzyć,dalsza część snu to takie przeskakiwanie pomiędzy nimi.

*Czwarty sen dotyczy mojego LO.Jest lekcja z moim wychowawcą,mówi nam że jest mało dzieci,daje nam do zrozumienia że mamy coś z tym zrobić. 4 chłopców wychodzi na drabiny zawieszono pionowo i oddają nasienie :neutral: :?: nie da sie tego opisać,bynajmniej ja to tak odebrałam. Potem takie przeniesienie w czasie(o tydzień) robimy jakies obliczenia i sprawdzamy czy zaszłyśmy w ciąże,dwie dziewczyny mają bardzo duże brzuchy(nadnaturalnie,jak w 9ms ciąży) reszta dosłownie błaga,ma nadzieje ze nie powiodło sie i ze nie zaszły w ciąże.

No to chyba już czas zakończyć słowotok :wink: .

Bardzo zależy mi na przetłumaczeniu snu z suknią slubną,oraz tego ze świnią.

Może zabrzmi to głupio,może ktos sobie pomyśli że coś nie tak ze mną, ale moim zdaniem to ma kluczową role w wypadku moich snów(nie dotyczy snu mojej siostry) nocą w myślach poprosiłam moją zmarłą babcie aby pomogła mi przez sen wyjaśnić sprawe ze ślubem,czy naprawde bedzie tak źle jak podaje sie w przeciętnym tłumaczeniu snu o czarnej sukni ślubnej.Zawsze miałam dobry kontakt z babcią i czuje że osoba która była ze mną w stajni była własnie ona.

pozdrawiam

i bardzo prosze o interpretacje

Vanth :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oj no cuż ja poradzić moge,mam duuuużo snów za jednym razem i zawszem ciekawa co to też w mej głowie siedzi. :mrgreen: A że zmotywowałam sie o napisaniu przypadku mej drogiej siostrzyczki,no i czas jak dla mnie nie pewny..maj w końcu sie zbliża wszyscy wiemy co to znaczy :twisted: więc zawsze to i lepiej w snach doszukiwać sie wsparcia i dobrej wróżby-taka to już natura człoweka :smile:

A więc...

Czarna suknia ślubna:no toć to już sam zwiastun żałoby....tak tak w zwyczaju mam jednak patrzeć wcześniej zanim coś tu napisze. Wszystko ladnie i świetnie,ale co myślisz o fakcie nakladaniu sie kolorów kolejno i znaczeniowo:powściągliwość,żałoba,czcza obietnica,próba.

Czy to ma jakiś sens,czy to ma jakiś związek :neutral: przypadkowość kolorów,czy jednak wieżyć w realizm i w pewnym sensie przepowiednie....?

No i jeszcze 3 osoby snią o tym samym.Sen siostry raczej był afektem,ale te dwie kobiety,śnią w podobnym czasie o tym samym,jedna drugiej nie jest w stanie opowiedzieć o śnie. Teoretycznie:obie wiedza o ślubie,moglo im to gdzieś utkwić w pamięci i nagle na płaszczyźnie snu wielkie HALO śni mi sie jej ślub!....tyle ze teraz pytanie, dlaczego sen o tym samym,dlaczego jest zachowana bardzo znaczaca w tym wypadku kolorystyka.

Jeszcze brakuje mi tu nastrojowej muzyczki...a pochwili wybiegnie King pisząc na podstawie tego horror :lol:

Link to comment
Share on other sites

No dobra,a więc dzisiaj wieczorkiem z mojego konta przemówi głos owej siostry. Może jednak coś więcej ci powie.

A co powiesz na temat moich snów,tutaj już ci podałam dosłownie wszystkie szczegóły jakie pamiętałam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...