Skocz do zawartości

Czy komuś śniły się grzyby???


Gość maja111

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nad ranem śniły mi się grzyby. Byłam w lesie z sąsiadką, najpierw ona zbierała ładne grzyby - małe, zdrowe, ja zbierałam duże, niektóre rozmokłe, niektóre chore. Znalazłam też kilka grzybów, które ktoś zgubił, były zerwane i rzucona na polankę. W pewnym momencie zorientowałam się, że rosły dwa grzyby, zdrowe i piękne borowiki, które ja widziałam, ale potem nie mogłam ich dostrzec. Obok stał koszyk sąsiadki, w pierwszej chwili pomyślałam, ze sąsiadka zebrała grzyby, które ja chciałam zerwać, ale potem dojrzałam koło pnia drzewa dorodnego i zdrowego borowika, a obok koszyka sąsiadki kolejnego, nieco mniejszego, dalej rósł następny. Zbierałam grzyby na polance, w pewnym momencie sąsiadka poszła w prawym kierunku, ponieważ zauważyła tam swoją znajomą - jakąś dziewczyną, a raczej młoda kobietę. Ja stwierdziłam, że nie będę do nich podchodzić, bo nie znam tej dziewczyny. Zbierałam grzyby. Znalazłam tylko jeden grzyb trujący, w zasadzie nie do końca wiedziałam czy to faktycznie trujący, był młody i miał jeszcze otoczkę, przerwałam otoczkę i poczułam, że pod kapeluszem są blaszki, więc stwierdziłam, ze to trujący.

Pozostałe były zdrowe. Las był ładny, nie było nigdzie żadnych przeszkód w postaci gałęzi, trawa w miarę zielona jak na tę porę roku.

Dodam jeszcze, że moja sąsiadka ma tak samo na imię jak kobieta, która rok temu bardzo skomplikowała moje życie, a raczej sprawiła, ze wpadłam w głęboki dołek.

Druga sprawa, sąsiadka wczoraj faktycznie była na grzybach, był też mój ojciec, ojciec właśnie w tym miejscu, gdzie ja zbierałam grzyby we śnie.

 

Jak wy to rozumiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nigdy się nie śniły, w senniku znalazłam, ze to przyjaźń - w negatywnym lub pozytywnym słowa znaczeniu, ale ja zdążyłam się juz przekonać, ze sennik sennikiem, a sen snem. Kilka symboli np. w moich snach jest zgoła odmienne.

 

Na grzyby chciałam pójść wczoraj, ale nie poszłam...

 

Sąsiadka była. Analizuję jednak moje wcześniejsze sny, dlaczego akurat śni mi się sąsiadka - już któryś raz - która ma takie samo imię jak kobieta, o istnieniu której wolałabym nie wiedzieć? Czy to przypadek, moje emocje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mnie się regularnie od dwóch miesięcy śnią grzyby na mojej głowie. Niestety nie są to zwykłe grzyby, ale takie spleśniałe, ociekające śluzem. Zazwyczaj nie wierzą w sny, ale też zazwyczaj jak już je pamiętam to są to tzw. świadome sny, a w tych snach wszystko dzieje się wbrew mojej woli. Ktoś coś o tym wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzyby oznaczaja chorobe. Wydaje mi sie, iz w tym przypadku jako splesniale (czyli stare), moga oznaczac dlugotrwala chorobe, o której byc moze sie nie wie, ze istnieje lub moze zaistniec. Miejmy nadzieje, ze to tylko sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...