Skocz do zawartości

Ciąża koleżanki z moim chłopakiem, rozpacz, sklep, ubranka, płacz


aurinka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy miałam dwa okropne sny, były ze sobą powiązane.

W pierwszym śnie śniło mi się, jak siedziałam w swoim starym mieszkaniu, na kanapie z moim obecnym chłopakiem, z którym jestem już ponad 5 lat. Strasznie płakałam, jednak nie wiedziałam dlaczego. Za chwilę było takie ujęcie, jak mój chłopak siedzi w sklepie moich rodziców z dziewczyną mojego dalszego kolegi, ona w ciązy z moim chłopakiem. Chłopak był strasznie zdruzgotany, nie wiedział co ma zrobić w tej sytuacji, z jednej strony mnie kocha, z drugiej strony ta dziewczyna w ciąży. Ja byłam w stanie mu wybaczyć, jednak sen skończył się na tym sklepie.

 

Drugi sen tej samej nocy. Moja koleżanka z gimnazjum, która nie dawno wyszła za mąż, okazuje się że jest w ciązy z moim chłopakiem. Była mniej więcej w 6-7 miesiącu. A ja wcześniej niczego nie wiedziałam, mój chłopak chyba też. Byłam strasznie zrozpaczona, chciałam porozmawiać z chłopakiem jak to się mogło stać. Umówiliśmy się, że przyjdzie do sklepu moich rodziców sam, po ich wspólnym USG. W sklepie moich rodziców przebywam często, pomagam im kiedy tylko mam jakąś wolną chwilę. W śnie, mama stała z koleżanką na korytarzu, a ja miałam wymyć płytki przed sklepem. Wziełam mopa, ale okazało się, że nie było kija, więc zaczęłam myć na klęczkach, kiedy wymyłam zobaczyłam że pod każdym sklepem znajduje się jedna wielka glizda. Cały czas czekałam na chłopaka. W końcu przyszła ta koleżanka , która była z nim w ciąży ubrana cała na czarno. Zaczęła mówić, że ona też zasługuje na szczęście, i jej dziecko potrzebuje ojca. Że chce bardzo, aby to wszystko się już skończyło, bo mój chłopak jest strasznie zrozpaczony nie wie co robić. Strasznie się wtedy rozpłakałam, nigdy chyba tak nie płakałam jak wtedy. Mówiłam jej że jestesmy juz razem prawie 6 lat, a ona mnie tak poprawiła ze 5. Ona zaczeła pokazywać mi zabawki, jakie razem kupili, a ja zaczęłam te zabawki krytykować. Jedna z zabawek była zjadliwa. Wtedy usłyszałam, że dostałam sms-a, jak się spodziewałam od chłopaka. Odbiło się to na moim śnie gdzie również dostałam smsa od niego, w którym pisało, żebym rzuciła studia finanse, i poszła na chirurgię, że teraz wszędzie potrzeba chirurgów. Miało to chyba jakiś związek ze szpitalem. Odebrałam to tak, że chce mi jakoś pomóc się ustawić w życiu, bez niego. A sam związać się z tą dziewczyną w ciąży.

 

Na szczęście był to tylko sen. Bardzo proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie...:)

Mnie jak zawsze się śni sklep, zakupy, ubranka - to wróży pewien chaos, który z czasem się poukłada. Jeśli chodzi o płacz - to zazwyczaj jest to przeciwieństwo, także będziesz się cały dzień śmiała. Zwracaj uwagę na to w jaki dzień masz takie sny, bo ponoć spełniają się tylko te z piątku na sobotę...Czasem jednak występują sny prorocze, przepowiadające..Miałam takich już ze cztery, niestety się sprawdziły..:/Może warto abyś porozmawiała ze swoim partnerem o tym co Ci się przyśniło, zbadaj jego reakcję, być może nosisz do niego pewną urazę i teraz nieświadomie o tym myślisz. Zastanów się mocno, czy dał Ci jakiś powód do zdrady czy do takiego odskoku, żeby być nie fair i zajść w ciążę z inną dziewczyną, koleżanką....? Porozmawiaj z nim o swoich lękach szczerze, bo faktycznie on nic złego nie robi, a tobie przychodzą na sen takie koszmary i nie potrzebnie...Nie jestem ani wróżbitą ani astrologiem, także moje sugestie nie bierz do końca bardzo szczerze, ale życzę Ci powodzenia i dobrych, kolorowych snów..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedż niuniu. Myślę że chłopak, z którym jesteśmy juz razem tak długo, nie zrobiłby mi czegoś takiego, ufam mu. Ten sen strasznie mnie dziwił, mnie zdrada ze strony chłopaka nawet nie przeszłaby przez myśl, ale porozmawiam z nim na pewno.

Często słyszę o tym, że sny są odwrtotnością. Mam nadzieję że ten sen się nie spełni. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...