Jump to content

poronienie


rufinka
 Share

Recommended Posts

Jestem obecnie w 17 tygodniu ciąży.Dzisiaj miałam sen,który nie daje mi spokoju.Myślę o nim cały dzień.

Sen zaczął się od tego że miałam iść na wizytę kontrolną do ginekologa.Poszłam,nic mnie nie bolało było wszystko w porządku i siedziałam na fotelu żeby lekarka mnie zbadała.Gdy lekarka podeszła to się przeraziła i szczypcami wyjęła mi moje dziecko,które było śmierdzące i powiedziała:Przykro mi poroniła pani.Potem poszłam do domu,strasznie płakałam i....się obudziłam.

Bardzo proszę o wyjaśnienie mi co może oznaczać ten sen.

Link to comment
Share on other sites

Rufinko droga :-) Sny także bywają najzwyczajniej projekcją naszych najgłębszych lęków i obaw. Nie martw się :-) Profesor Krawczuk w - bodajże Senniku Atremidora - pisał,że w takich okolicznosciach śni się maleńki czarnowłosy chłopiec. Coś w tym musi być -sprawdziło mi się ponad 30 lat temu... A Ty "rzuć na luz", nie przepracowuj się,pamiętaj,że pieniądze rzecz ważna ale zdrowie i dobre samopoczucie -najważniejsza! Ufaj własnym osądom i pozwól by serce i rozum były w równowadze... Tak mi w kartach wyszło... Przepraszam,ale rzuciłam tak "na wszelki wypadek"... Nie pocieszam Cie,tylko piszę najrzetelniejsza prawdę.. A jesli będziesz mimo to odczuwała niepokój - zajrzyj do lekarza,by się całkiem uspokoić. Pozdrawiam i głaszczę brzuszek z dobrymi życzeniami :-)))

Link to comment
Share on other sites

Wiesz...nie dawno również byłam w ciąży i takie sny zdarzały mi się coraz częściej...To jest naturalne na takim etapie życia. Bo która z nas cały czas nie odczuwa lęków, obaw, podniecenia, euforii i smutku zarazem? To również wina hormonów męskich, jakich nam w tym okresie brakuje...Będzie wszystko dobrze - uwierz. najważniejszy dla Ciebie to teraz spokój i odpoczynek,bo własnie najważniejsze są początkowe etapy rozwoju płodu gdyż rozwija się cały układ nerwowy dziecka, a chyba nie chciałabyś, aby potem było wystraszone, niespokojne...Myśl pozytywnie, dużo mów do swojej pociechy, bo to już jest taki duży okruszek, że nawet sobie nie zdajesz sprawy. Czy to twoje pierwsze dzieciątko? Jeśli tak - to tum bardziej możesz być troszkę zestresowana, poddenerwowana, choć na pozór tego nie okazujesz. Gdy ja byłam w 11 tyg ciąży to lekarz wysłał mnie na badanie prenatalne...z jego polecenia, ze skierowania jest to bezpłatne, ale musi mieć podstawy uzasadniające wykonanie takiego badania. I na monitorze było widać w powiększeniu normalnego dzidziusia, który wierzga rączkami, nóżkami...to było niesamowite, widziałam serduszko, wnętrzności, kręgosłup i małe rączki i nóżki. A miał przecież bagatela 7 cm!!! A wyobraź sobie teraz twoje maleństwo....:) Jest z pewnością cudowny!!!! Pozdrawiam i głowa do góry:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...