Jump to content

sen: mój najlepszy przyjaciel wyznaje mi miłość

Kubusiowa
 Share

Recommended Posts

od kilku tygodni mam sie powtarzający sen o tym że mój najlepszy przyjaciel wyznaje mi miłość, sny te stają sie coraz bardziej rozbudowane.

Pierwszy był o tym że mój przyjaciel stał w pokoju mojej siostry za zasłonką i patrzył w okno , był odwrócony do mnie plecami. Kiedy podeszłam spojrzał mi prosto w twarz i powiedział że mnie kocha po czym zaczął mnie namiętnie całować (ja przy tym czułam sie dziwnie i ciągle myślałam że on źle to robi, nieumiejętnie no że po prostu źle całuje !) .

Kolejny sen był o tym że ide z nim do sklepu a on bierze mnie za rękę i idziemy tak ulicą. Potem przychodzimy do domu . Siedzimy u mnie w salonie on bierze mnie na kolana , daje buziaka w policzek , potem mówi że bardzo mnie kocha i znów zaczyna namiętnie całować (przy czym ja znów mam myśli że on całuje źle !).

W obydwu snach mój przyjaciel całuje mnie raz na oczach mojej siostry drugi raz na oczach mojej mamy.

A one wcale nie są zaskoczone tylko kiwają aprobująco głowami a tylko ja jestem w tym śnie ogromnie zaskoczona i ździwiona !

O co chodzi ?

hmm..

a jakie relacje Was łączą oprócz przyjaźni? czy aby przypadkiem nie wpadłaś mu w oko?

Moim zdaniem pocałunki we snie mogą byc wyrazem chęci lepszego poznania drugiej osoby (tutaj w pewnych momentach było to odwzajemnione).. tyle ze widocznie źle się wg Twojej oceny do tego zabiera?

W każdym razie coś jest najwidoczniej na rzeczy