Jump to content

Prosze o pomoc mój pierwszy post !!!! interpretacja


nilfgaardprincess
 Share

Recommended Posts

Może zacznę od początku spotykałam się kilka lat z chłopakiem około 5 i on miał brata. Od naszego ostatniego spotkania minęło około półtora roku gdy nagle dowiedziałam się że ten otóż brat nie żyje , 20 .08.2010 byłam na pogrzebie. Przez pierwszy tydzień miałam sny związane z nim ale top normalne bo człowiek myśli . Ale dziś w nocy śnił mi się ten były chłopak.

Opowiem o śnie

Moj obecny narzeczony chciał mnie zabić dźgnął mnie nożem schowałam sie do jakiegoś pokoju i już czułam ze umieram gdy pojawił się ten mój były chłopak położył sie kolo mnie i mnie mocno przytulił do siebie i odzyskiwałam powoli siły leżeliśmy tak rozmawialiśmy ze on po śmierci brata sie wyprowadził do innego miasta ze nie umie zyc z obecna narzeczona ze nie wie co ma robic i nagle w drzwiach pojawił sie moj narzeczony popatrzył na nas uśmiechną sie i wyszedł a my nadal tak leżeliśmy wtuleni w siebie. Prosze o interpretacje tego snu z góry dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Noż to dziwne narzędzie można nim ukroic chleb ale można i zabić i moim zdaniem w śnie wskazuje na dwulicowość osoby która się nim posługuje. Cios nożem czasem przypomina inny cios ale też zadany w serce. Co do twojej dawnej znajomości to wyglądało jak współpocieszanie się po cisach zadanych w wasze serca jeden fizyczny(smierć brata) drugi psychiczny. Co do tego że twój chłopak sie tylko uśmiechnął wyglada to tak jakby powiedział "wiedziałem od początku".

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...