Skocz do zawartości

KIN urodzenia...


Gość winteer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Czy mogłabym prosić o zinterpretowanie: KIN 233 " Czerwony Krystaliczny Wędrowiec" :)

 

KIN: Czerwony Krystaliczny Wędrowiec

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Dziś rozpoznaję nowe możliwości, przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich Mój duch wspiera moje dążenia Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy To ja buduję pomost do zgody i sukcesów osobistych Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole. Dziś kieruję się mądrością, jakąobjawia mi moje ciało.

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE!

TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania. Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyszło mi KIN 177-Czerwona Galaktyczna Ziemia, nie bardzo mam pojęcia o KINach, mógłby ktoś mi pomóć i zinterpretować ? z góry dziękuję :)

 

KIN: Czerwona Galaktyczna Ziemia

 

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

To, co zawadza mi w życiu, zostanie dziś ukazane po ziemsku Życie naprowadzi mnie na drogę, którą dawno temu zgubiłem. Mądrość i prawda stają się moirn drogowskazem Dziś uważnie obserwuję swoje myśli, odczucia, emocje i nie obrażam się za słowa prawdy. Cierpliwie wysłucham uwag i nie będę zarozumiały.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś byłby tak miły i zinterpretował mój KIN 246 Biały Krystaliczny Łącznik. Z góry dziekuje za pomoc ;)

 

KIN: Biały Krystaliczny Łącznik

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

Pieczęć: Biały ŁĄCZNIK

Symbol: Śmierć, przemiana, kryształ

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny MARS (energia wewnętrzna) Siła Śmierci – Siła Przemian – Siła Uwolnienia

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE! TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <

 

Mądrość Światła:

Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe(morale)

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Poddaj się siłom doskonałości. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o 'śmierć' i transformację. Bądź przystępny dla ich mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o Kin 101 Czerwony Planetarny Smok

 

 

KIN: Czerwony Planetarny Smok

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli.

Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać.

Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

 

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna) Siła Stworzenia : Siła Początku – Siła Zaufania

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz.Otwórz się na przyjmowanie. Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN97 : Czerwona Rytmiczna Ziemia

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś ważą się moje losy Moja wola jest wystawiana na próbę. Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określaną jako symbol Kaina, której motto brzmi' Mieć więcej niż inni, bez względu na cenę Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem. Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem. Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

> RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ

DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie szóstym przyjęty program wchodzi w strefę dokonań. SZÓSTKA przyporządkowana jest do ziemskiej przestrzeni. Na jednym biegunie skupia się siła indywidualnego ludzkiego EGO oraz bezwzględna moc wspierająca stagnację, odrętwienie i upór. Na drugim biegunie koncentrują się Energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.

Ton szósty wysyła potężne bodźce do osiągnięcia celu. W tym dniu każda fala wkracza na drogę dokonania, co oznacza rozpoczęcie fazy urzeczywistnienia.Jeżeli w biegnącej fali wystartował ważny osobisty program (naszkicowany w pierwszych czterech dniach), zalecamy ci, abyś bardzo świadomie starał się pozostać w środku. SZÓSTKA pomoże ci zrównoważyć wyzwania. Jest niezmiernie ważne, abyś także w następnych dniach wstrzymał się od wartościowania zjawisk oraz zachował przyjazną postawę wobec ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdzimy :)

 

http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin35.gif

 

Komuś coś to mówi?

 

KIN 35: Niebieski Solarny Orzeł

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś budzę wiarę w siebie przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię. Dziś nie skryję się za plecami innych nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu. Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy. Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

Pieczęć: Niebieski ORZEŁ

Symbol: Orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny JOWISZ (energia zewnętrzna) Siła Wizji – Siła Świadomości

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

> WŁĄCZ S/Ę W URZECZYWISTNIANIE WIELKIEGO MISTERIUM!

POKAŻ, ŻE ŻYJESZ NA ZIEM!! <

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie dziewiątym rozpalane są idee, inspiracja i chęć ulepszania. Solarne dni odgrywają kluczową rolę w każdej fali. Siła inspiracji włącza do działania nowe bodźce, z drugiej zaś strony podpala ociężałe pola karmiczne. Do DZIEWIĄTKI należy więc odnosić się z wyjątkowym respektem. Zaleca się wykorzystywanie siły Tonu Solarnego do załatwienia starych spraw i zakończenia długoletnich sporów.

Miesiąc Solarny (7 III – 3 IV) jest drugim obok PIĄTKI ważnym węzłem, wyzwalającym potężny impuls do urzeczywistnienia celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja również poproszę o interpretację ;)

http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin108.gif

 

 

KIN 108: Żółta Samoistna Gwiazda

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Każda wewnętrzna dysharmonia rujnuje moje zdrowie i powoduje choroby. Ja sam wywołuję wszystkie zaburzenia Dziś niczego nie zrobię na siłę, lecz pozostanę taki, jaki jestem Tylko tak wyjdą na jaw moje zalety oraz słabości i wady. Stan mojego ciała zdradza mój nastrój wewnętrzny. Im bardziej kocham swoje ciało, tym szybciej regenerująsię moje siły. Dziś zadbam tez o wygląd zewnętrzny.

 

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna. Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton czwarty odpowiada za świat formy, kształtu i materii, a więc za świat fizyczny. Każda treść duchowa potrzebuje Energii CZWÓRKI, aby wyrazić się w świecie fizycznym. W wartości tej zawierają się także symbole koła karmicznego. Ton czwarty stwarza bazę, określa warunki wykonalności programu fali. Tutaj domyka się tak zwana strefa wgrywania programów, tu zatwierdza się ostateczny wzorzec.

W odniesieniu do kalendarza każda fala potrzebuje czterech dni, aby sprecyzować temat i nadać mu określoną formę. CZWÓRKA ujawnia plany fali. Dzięki połączeniu tonu 4 z pieczęcią solarną pierwowzór otrzymuje swój zarys końcowy. Dni z tonem czwartym dostarczają ważnych informacji o sprawach osobistych, które będziemy musieli załatwić na przełomie aktualnie biegnącej fali. Następne dni – w zależności od kwestii spornych i stopnia trudności – mogą przynieść nieoczekiwane zmiany w polu indywidualnym (stosownie do zaleceń CZWÓRKI). Obserwacja tych dni może okazać się niezwykle interesująca. Dowiemy się tutaj, na jakim obszarze i w jakiej dziedzinie ujawni się problematyka fali, zdefiniowana w pieczęci solarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Żółta Magnetyczna Gwiazda

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy. Dziś zadbam o estetykę, piękno i harmonię w domu, pracy, otoczeniu. Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę się nauczyć w najbliższym czasie.

 

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON PIERWSZY

Siła Przyciągania – sfera duchowa

MAGNETYCZNY TON PRZEZNACZENIA

 

Otwórz swoje serce na BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego "JA". Poczuj puls kojącej wibracji JEDYNKI. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI. Przed tobą początek NOWEGO. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu "oddzielonego JA" w JEDNOŚCI Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś JEDYNYM, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie JEDNEGO WSPÓLNEGO SERCA!

> TO TY JESTEŚ MĄDROŚCIĄ, KTÓREJ SZUKASZ! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna. Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko i jeszcze kin 220 Żółte Krystaliczne Słońce dla mojego przyjaciela , z góry dziękuję :)

 

KIN: Żółte Krystaliczne Słońce

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś wejdę na drogę pojednania i przekonam się, jakie zaszły we mnie zmiany. Czy rzeczywiście do mojego pola myśli zstąpiło Chrystusowe Słońce7 To, co uleczyłem, zobaczę na własne oczy Dziś do nikogo nie odwrócę się piecami tylko dlatego, że myśli inaczej niż ja Dziś nikogo fałszywie nie oczernię

 

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE!

TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko ... czy mój kin też możesz zinterpretować ? Kin 217 Czerwona Solarna Ziemia http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin217.gif

 

KIN: Czerwona Solarna Ziemia

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś mam tysiące pomysłów na życie, ale to ono testuje ich przydatność i weryfikuje wartość podejmowanych przeze mnie kroków Dziś staję się pilnym słuchaczem i uczniem. Dziś następuje przełom i zaczynam żyć od nowa. Dziś nie poczuję się zagubiony Jeśli będzie konieczne, dostanę wsparcie z zewnątrz, od życzliwych mi osób Dziś wspiera mnie życie i życie powstrzymuje mnie od błędów

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

> WŁĄCZ S/Ę W URZECZYWISTNIANIE WIELKIEGO MISTERIUM!

POKAŻ, ŻE ŻYJESZ NA ZIEM!! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko, proszę o interpretację :)kin 210 Biały Biegunowy Pies

pozdrowionka

 

KIN: Biały Biegunowa Pies

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś przyjrzę się swoim wrogom Siła dzisiejszego dnia przemawia nie tylko do mojego rozsądku, ale przede wszystkim do serca Dziś odkryję zalety wrogów i osób pozornie mi nieżyczliwych. Dziś zostanie mi pokazane gdzie zachwiała się moja wiara i miłość do Boga.

 

Pieczęć: Biały PIES

Symbol: Pies, stopa, wilk

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON DRUGI

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

BIEGUNOWY TON WYZWAŃ

 

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

> POLARYZACJA JEST PULSEM UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA! <

 

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, bardzo ładne znaczki mi powyskakiwały, ale właściwie w jaki sposób się toto interpretuje? No i gdzieś przeczytałem że jeśli ktoś urodził się przed wschodem słońca to liczy się kin poprzedniego dnia bo ponoc dla majów dzień zaczynał się od wschodu.... Jak to jest? ktoś może to wytłumaczyc?

Edytowane przez Perdo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 197: Czerwona Biegunowa Ziemia

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Dziś zwracam uwagę na społeczne i na stosunki towarzyskie Dziś skoryguję to, co utrudnia mi zgodne współżycie z ludźmi Dziś nie będę nikomu fałszywie sprzyjać ani też wywierać presji na innych. Dziś spróbuję zrobić coś dla mojego środowiska i z respektem będę się odnosić do wszystkich.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON DRUGI

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

BIEGUNOWY TON WYZWAŃ

 

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

> POLARYZACJA JEST PULSEM UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA! <

 

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć rodżinka :* 20.8.184

jest nieco śmiesznie i zabawnie ponieważ w kalendarzu wedle kotwickiem Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw wychodzi kin4 żółte samoistne ziarno, a według kalendarza ian xal MAYAN MAJIX - MAYAN TZOLKIN CALENDAR wchodzi biały biegunowy pies . i teraz tak: intensywniej czuję w sobie białego biegunowego psa. z tonem drugim wilk. jak interpretować te kalendarze? który jest który i co chodzi? i tak się nimi nie posługuję, a tym co jest wewnątrz mnie. ale każdy dzień niesie ze sobą kin, teraz co jeżeli jedno z nich się myli? ludzie żyją w błędzie....

ps. proszę o interpretację daty urodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć rodżinka :* 20.8.184

jest nieco śmiesznie i zabawnie ponieważ w kalendarzu wedle kotwickiem Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw wychodzi kin4 żółte samoistne ziarno, a według kalendarza ian xal MAYAN MAJIX - MAYAN TZOLKIN CALENDAR wchodzi biały biegunowy pies . i teraz tak: intensywniej czuję w sobie białego biegunowego psa. z tonem drugim wilk. jak interpretować te kalendarze? który jest który i co chodzi? i tak się nimi nie posługuję, a tym co jest wewnątrz mnie. ale każdy dzień niesie ze sobą kin, teraz co jeżeli jedno z nich się myli? ludzie żyją w błędzie....

ps. proszę o interpretację daty urodzenia :)

 

Zagwastka...

 

interpretacje, które tutaj umieszczam są wg Kotwickiej. Opinie o niej są różne, często negatywnie skrajne. Niestety w u nas nikt (póki co) nie podejmuje się opracowania kalendarza.

Jest skoro źródeł anglojęzycznych, niestety u mnie jest bariera językowa, która nie pozwala mi na swobodne rozumienie tego "co autor miał na myśli"... :(

 

interpretacja wg Kotwickiej Twojego KINu: Żółte Samoistne Ziarno

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje EGO nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami moich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.

 

Pieczęć: Żółte ZIARNO

Symbol: Ziarno, legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o obliczenie mojej daty 21-08-1973 i kilka słów o nim , nie bardzo mi to wychodzi -dzieki

 

KIN: Czerwona Planetarna Ziemia

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś widzę, czego dokonałem w tej fali i co wymaga ulepszenia. Dziś mogą się zaognić niezagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę. Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera. Dziś nauczę się zgodnie współżyć z ludźmi.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o interpretację kinu 168 - Żółta Krystaliczna Gwiazda

 

Z góry Pięknie dziękuję:)

KIN: Żółta Krystaliczna Gwiazda

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Dziś dostrzegam owoce moich starań i wiem, jak osiąga się spokój i harmonię Wiem, ze jestem kochany i potrzebny Dziś uczę się żyć na nowo, nie raniąc uczuć innych Dziś odczuwam radość i spokój. Mój nastrój udziela się innym.

 

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE!

TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna. Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag ?

 

mogę prosić o rozszerzenie? ;)

 

KIN: Biały Elektryczny Mag

 

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów Dziś rozjaśniam ciemności umysłu , wnosząc tam światło i miłość.

 

Pieczęć: Biały MAG

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

TON TRZECI

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

TRÓJKA otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

> POZWÓL SWEJ KREATYWNOŚCI WYRAZIĆ TWOJĄ SPIRYTUALNĄ NATURĘ! <

 

Mądrość Światła:

Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
e! u mnie sie to nie otwiera :(

05,04,1978 - pomożecie ?

 

KIN 17: Czerwona Samoistna Ziemia

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś stawiam na zdrowe partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem. Wyzbywam się pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduję wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem. Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca Moje serce jest świątynią DUCHA, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszedł 174-BIAŁY WIODĄCY MAG (23,03,1992)

Mógłby ktoś powiedzieć co to znaczy?

LINK

 

KIN: Biały Wiodący Mag

 

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

Magiem staję się wtedy, kiedy otwieram swoje serce, staję się uczciwy i lojalny. Bezinteresowna miłość jest kluczem do sukcesów NIEBO nie jest tam – po tamtej stronie, lecz TU i TERAZ – w tym świecie Dziś myślę sercem, a nie głową Nie pozwolę zniewolić się niskim żądzom. Dziś nie mam nad sobą szefa.

 

Pieczęć: Biały MAG

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

WIODĄCY TON KIERUNKU

 

Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do WNĘTRZA. Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce. Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do ŚRODKA, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca. Co tam znajdujesz? Czy widzisz NOWY POCZĄTEK? Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA? Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty. Wyższa PRAWDA jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość NOWEGO Wyższego Bytu.

Zwróć się do WNĘTRZA, wnieś więcej ŚWIATŁA do swojego ciała fizycznego. Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego ŚRODKA. Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym "TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

> TY JESTEŚ ŚRODKIEM WŁASNEGO WSZECHŚWIATA!

TY JESTEŚ MISTRZEM ZJEDNOCZENIA W ŚRODKU! <

 

Mądrość Światła:

Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Ja prosiłabym o interpretację KINu 123 - Niebieska Rytmiczna Noc

http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin123.gif

Z góry dziękuję :)

 

KIN 123: Niebieska Rytmiczna Noc

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych Dziś rozpoznam to, co zostało we mnie zagłuszone

 

Pieczęć: Niebieska NOC

Symbol: Noc, dom, kamień, jaskinia, przepaść

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarny SATURN (energia wewnętrzna) Siła Intuicji – Siła Snów – Siła Idei – Siła Dostatku

 

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu "JA". Zbadaj stan swojego ziemskiego "JA" w chwili obecnej.

Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć.

SZEŚĆ nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz NIEBO na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja NIEBA, NIEBO zstąpi na ZIEMIĘ. A kiedy powrócisz do domu, ZIEMIA pójdzie za tobą do NIEBA.

> RÓWNOWAGA ORGANICZNA DOPROWADZI NIEBO I ZIEMIĘ

DO SYMBIOTYCZNEJ JEDNOŚCI! <

 

Mądrość Światła:

Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz siebie samego? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wyszedł mi KIN 151 - niebieska galaktyczna małpa

http://www.maya.net.pl/generator/zoom/kin151.gif

Byłabym wdzięczna za interpretację

 

KIN 151: Niebieska Galaktyczna Małpa

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Dziś moją cielesność przenikają nowe treści metafizyczne Wszystko, co się dzisiaj wydarzy przyjmę z niebiańskim spokojem Wiara czyni cuda Miłość przenosi góry Dziś jak małe dziecko chcę się śmiać i bawić Chyba po to zjawiła się dziś w moim życiu ta energia

 

Pieczęć: Niebieska MAŁPA

Symbol: Małpa, delfin, czakra gardła

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczna WENUS (energia zewnętrzna) Siła Lekkości – Siła Humoru – Siła Magii

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia. Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszedł KIN 82- Biały samoistny wiatr , również byłabym wdzięczna za interpretacje :)

 

KIN 82: Biały Samoistny Wiatr

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś wynurza się duch uczciwości który przenika najdrobniejsze sprawy Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to , abym wiedział, co muszę naprawie i jak pokierować swoim życiem Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie Dziś duch zmierzy się z materią Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu i ciche wskazówki serca

 

Pieczęć: BIAŁY WIATR

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny URAN (energia wewnętrzna) Siła Ducha – Siła Inspiracji – Siła Komunikacji

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Wyszło mi KIN 23- Niebieska Palanetarna Noc

Można prosić o coś więcej o tym????

 

KIN 23: Niebieska Planetarna Noc

 

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś doceniam to, co zdołałem osiągnąć w życiu. Wszystkie moje braki wynikają z przesadnej ostrożności i wewnętrznych zahamowań. Dziś nie boję się wyzwań, jakie stawia mi życie. Zachowam spokój i wykażę dużo cierpliwości do siebie i ludzi. Dziś zmienię stare przyzwyczajenia i bez pozy zewnętrznej zacznę brać i dawać. Dziś nikomu niczego me zazdroszczę i nikomu fałszywie nie sprzyjam.

 

Pieczęć: Niebieska NOC

Symbol: Noc, dom, kamień, jaskinia, przepaść

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarny SATURN (energia wewnętrzna) Siła Intuicji – Siła Snów – Siła Idei – Siła Dostatku

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz siebie samego? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hall... :)

 

Hall... zuch z Ciebie... :) (czy mogę Hall?, bo Heel mi się źle kojarzy raczej:)

tylko... Ten Temat, to już niejako wdrażanie "Planu w Życie"... przez zastosowanie we własnym Życiu 260 Lekcji... jakie daja KINy... :)

hmm... wprawdzie powinieneś to puścić w innym Temacie Arabiki, aaale proszę Arbi aby tym razem zrobiła jednak wyjątek... gdyż "Kto szuka ten nie błądzi"... :)

- aaa Haal... przyszedł do nas Sam z Własnej Wolnej Woli... wiec Tego Nikt nie może niedocenić...

- Ja Doceniam !... :)

- i juz za samo To daje mu punkta... :))^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hall... :)

 

Hall... zuch z Ciebie... :) (czy mogę Hall?, bo Heel mi się źle kojarzy raczej:)

 

Ok, Hall też brzmi nie najgorzej.

 

tylko... Ten Temat, to już niejako wdrażanie "Planu w Życie"... przez zastosowanie we własnym Życiu 260 Lekcji... jakie daja KINy... :)

hmm... wprawdzie powinieneś to puścić w innym Temacie Arabiki, aaale proszę Arbi aby tym razem zrobiła jednak wyjątek... gdyż "Kto szuka ten nie błądzi"... :)

- aaa Haal... przyszedł do nas Sam z Własnej Wolnej Woli... wiec Tego Nikt nie może niedocenić...

- Ja Doceniam !... :)

- i juz za samo To daje mu punkta... :))^

 

Taa, śmiej się dalej... To wszystko przez Ciebie! :P Masz na mnie zły wpływ ;) Qrczę, jednego posta napisałem i od razu reputacja w górę, no no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę ładnie poprosić o zinterpretowanie w wolnej chwili 124 Żółte Rezonansowe Ziarno?. Z góry gorące dzięki :*

- Kochani... do interpretacji Osobistych... czyli Własnych Pieczęci, słuzy oddzielny Temat Arabiki... :)

*** http://www.ezoforum.pl/horoskop-majow/37912-horoskop-rok-i-miesiac-osobisty-wg-kalendarza-majow.html

- i tam są omawiane wg. według własnie dat urodzenia... :)

- bo Tu w KIN DNIA to... juz jest niejako "Szkoła Życia"... czyli zapoznawanie sie i realizowanie "Planu na Życie"... dzieki któremu poznajemy juz Sami Siebie... :)

 

-polecam tez inne wątki o TZOLKIN ... Świętym Kalendarzu Majów... :)

*** http://www.ezoforum.pl/horoskop-majow/20207-niesamowita-rzecz.html#post395091

 

Ps.

- hekm... sssorki, pomyliłem zakładki i myślałem że jestem w temacie KIN DNIA... hihihi :))^*

- dziex Hall... a wiesz z czym mi sie teraz kojarzy ? ze znanym filmem, zgadnij jakim :))^

 

TAK... Słoneczna ! :)) Sorrki... mea culpa ;)^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie ta sytuacja czy co? Raczej nic mi nie przychodzi do głowy...

hmm... sorrki że tak pisze "skrótami"... ale śpieszyłem sie ;) chodziło mi o Grę słów, czyli to że ... :

 

- Hell... kojarzyło mi sie z "piekłem"... :/

- aaa, Hall... to już zupełnie inna Bajka, i własnie na nią chciałem Cię naprowadzić... tylko, raczej :))^... wiec, próbuj dalej :)

 

Taa, śmiej się dalej... To wszystko przez Ciebie! :P Masz na mnie zły wpływ ;) Qrczę, jednego posta napisałem i od razu reputacja w górę, no no...

- Tu akurat... nie zaśmiałem się... ani razu... :|

- Hall... punkt nie jest za jednego posta, Tylko za "Całokształt"... aaa To Wielka różnica, raczej... ,

- bo i na niego "długo" Sam pracowałeś... ;)^

- nie ma Nic za darmo... Prawo Wymiany, jest Tu nieubłagane... :)

- dostajesz tylko To... na co zasługujesz w "oczach innych"... :)

 

 

---pozdrawiam ciepło... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogę ładnie poprosić o zinterpretowanie w wolnej chwili 124 Żółte Rezonansowe Ziarno?. Z góry gorące dzięki :*

 

KIN: Żółte Rezonansowe Ziarno

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego "wszechwiedzącego" Ego Dziś ćwiczę cierpliwość w stosunku do siebie i najbliższych Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę aby wykiełkowało z niego (wymień marzenie) To co wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę Tylko czy starczy mi zapału do pielęgnowania tego co zasiałem

 

Pieczęć: Żółte ZIARNO

Symbol: Ziarno, legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

> STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI! <

 

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 177 - Czerwona Galaktyczna Ziemia. Można prosić o szczegóły?

 

KIN: Czerwona Galaktyczna Ziemia

 

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

To, co zawadza mi w życiu, zostanie dziś ukazane po ziemsku Życie naprowadzi mnie na drogę, którą dawno temu zgubiłem. Mądrość i prawda stają się moirn drogowskazem Dziś uważnie obserwuję swoje myśli, odczucia, emocje i nie obrażam się za słowa prawdy. Cierpliwie wysłucham uwag i nie będę zarozumiały.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... aaa To i ja Poproszę, tak do Towarzystwa Vampi... :)

- KIN 007... James Bond Niebieski...;)^ /taki... mały żarcik z tym Bond'em/ :)^*

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro...:)*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o zinterpretowanie w wolnej chwili KIN 257 - Czerwona Planetarna Ziemia.

 

KIN: Czerwona Planetarna Ziemia

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś widzę, czego dokonałem w tej fali i co wymaga ulepszenia. Dziś mogą się zaognić niezagojone karmiczne rany, abym zwrócił na nie uwagę. Dziś zobaczę, co wrze w moim wnętrzu, a co we wnętrzu partnera. Dziś nauczę się zgodnie współżyć z ludźmi.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... aaa To i ja Poproszę, tak do Towarzystwa Vampi... :)

- KIN 007... James Bond Niebieski...;)^ /taki... mały żarcik z tym Bond'em/ :)^*

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro...:)*

 

 

KIN: Niebieska Rezonansowa Ręka

 

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

 

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

> STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI! <

 

 

Mądrość Światła:

Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

Siódmy dzień fali jest dniem "tankowania paliwa". Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń. W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zawsze, kiedy w maistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja ładnie poproszę o interpretację :D wyszedł mi KIN 37 Czerwona Spektralna Ziemia...tak dość enigmatycznie :D osobiście to mi się kojarzy z planetą małp :P sama nie wiem czemu :P albo generalnie z jakąś młodą planetą, która jeszcze stygnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Czerwona Spektralna Ziemia

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myslokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

> TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY,

TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU! <

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
KIN 53 - Czerwony Magnetyczny Wędrowiec

 

Afirmacje - Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości. Celem mojego życia jest wolność. Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich. Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły. Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości. Dziś nie liczą się żadne autorytety.

Symbol – kwarc

Kolor – czerwony

Planeta – Mars

 

Mocne strony – Wolność, nowy kierunek, nowe możliwości, nowe i ruchome punkty zaczepienia, podróż, przełamywanie norm, strachu, granic. Równowaga psychiczna

 

Słabości – zniewolenie, nałogi, tęsknota, rozpamiętywanie, brak równowagi wewnętrznej, kompleksy, uwikłanie w karmę, lęki

 

Wskazówka – Zbadaj swoje możliwości i granice, przyjmuj nowe wyzwania, nie bój się kroczyć na przód. Korzystaj z szans i okazji, jakie daje Ci los. Uwierz w siebie.

 

Jako Wędrowiec wyznacz sobie cele i granice. Gdzieś musi być kraniec Twej drogi. Zastanów się nad swoją odwagą i wolnością wewnętrzną.

Masz w sobie zarodek wędrowca wiec jesteś odkrywcom i prekursorem. Odkrywasz nowe szlaki, odsłaniasz nowe możliwości.

Jesteś wytrwały, samodzielny, odważny. Nie boisz się trudnych zadań, wykorzystujesz szanse, jakie daje Ci los. Działasz nie tylko z samym sobą ale równie chętnie współpracujesz z innymi. Nie pozwalasz sobą manipulować. Nie jesteś osobą przekupną a szacunek i prawda są dla Ciebie bardzo ważne.

Wolność jest dla Ciebie tematyką numer jeden jednak musisz zachować czujność. Nim staniesz się wolny zostaniesz poddany wielu próbom. Trzeba będzie wiele rzeczy zmienić lub stracić by zyskać wiarę i wolność.

 

Ton pierwszy

Otwórz swoje serce na bezwarunkową miłość. Pozwól, aby dokonał się w tobie święty akt zjednoczenia. Poczuj w sobie wibrację twojego prawdziwego “JA". Poczuj puls kojącej wibracji jedynki. Wniknij świadomie w jej głębię. Dostrzeż nieopisany blask bezwarunkowej miłości. Przed tobą początek NOWEGO. Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu “oddzielonego JA" w jedności Bytu. Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś JEDYNYM, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca! Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z Twoim Świetlanym Ciałem. Wyobraź sobie istnienie jednego wspólnego srca!

> TO TY JESTEŚ MĄDROŚCIĄ, KTÓREJ SZUKASZ! <

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę Cię o obliczenie 05.11.1991 :) dzięki

Kin 36 – Żółty Planetarny Wojownik

 

Afirmacje

 

Symbol – sowa, sęp

 

Kolor – żółty

 

Planeta – Saturn

 

Mocne strony – harmonia, intuicja, rozum, rozsądek, odwaga, siła przebicia, analityczny rozum, wyższa świadomość, propagator i nauczyciel, bystrość, dobrze rozwinięty szósty zmysł,

 

Słabości – brak wiary w siebie, lęki, strach, materializm, niechęć do zmian, jednostronność, fanatyzm, konserwatyzm, arogancja

 

Wskazówka – medytuj, nawiąż połączenie z tym, co boskie, puść materię, otwórz się na prowadzenie duchowe

 

Włączając do działania obie półkule mózgu, przestępuje dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaje się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże, co jest do zrobienia w otoczeniu.

 

 

Obawy, strach, inteligencja...

W pieczęci Żółtego Wojownika zakodowane są Energie pobudzające INTELIGENCJĘ twórczą. Tu osiąga się najwyższy stopień dojrzałości indywidualnej, przy czym warunkiem osiągnięcia pułapu Inteligencji CIB jest zaliczenie trzech poprzednich poziomów (Wędrowiec, Mag i Orzeł).

Ponieważ inteligencja ludzka jest dwuczłonowa, tzn. składa się z intuicji i rozumu, każda jednostronność staje się dla człowieka problemem, czasami nawet torturą. Wadliwy rozwój inteligencji prowadzi do fanatyzmu, nadużyć, chorobliwego przeciążenia umysłu oraz do powstawania luk w sferze racjonalnego rozpoznania. Ci, którzy z powodzeniem przekroczyli poprzednie szczeble (Wędrowiec, Mag, Orzeł), przestaną przejmować się sprawami banalnymi, zaczną myśleć perspektywicznie i z pomocą Inteligencji Wojownika mogą dokonać genialnych odkryć i odnieść wiele sukcesów. Na tym poziomie uaktywni się nie tylko racjonalny rozum, ale przede wszystkim prawa półkula mózgu z operatywną intuicją.

Jeżeli brakuje ci siły przebicia, otwórz swoją świadomość na Mądrość Wojownika. Nie zapomnij jednak o trzech wcześniejszych poziomach, a szczególnie o aspekcie miłości i czystości intencji Białego Maga. Siła serca jest podstawą zdrowego rozwoju – fizycznego i duchowego.

Na poziomie Żółtego Wojownika znikają wszelkie obawy, strach i wahania. Tutaj zaczyna manifestować się Wyższa Świadomość, czyli duchowa mądrość twojego Wyższego JA.

 

Ton 10 – Planetarny Ton manifestacji

Dziesiątka otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z dziesiątką, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, gdzie i kim jesteś na Ziemi! Dziesięć to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 117 - Czerwona Kosmiczna Ziemia

 

Afirmacje - Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości. Celem mojego życia jest wolność. Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich. Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły. Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości. Dziś nie liczą się żadne autorytety.

 

Symbol – Ziemia, kadzidło, tęcza

 

Kolor – czerwony

 

Planeta – Uran

 

Mocne strony – odpowiedzialność, empatia, moc uzdrawiania, centralizacja, podążanie za nitka do kłębka, wytrzymałość, sprawiedliwość, odkrywca, obowiązkowość

 

Słabości – ucieczka od teraźniejszości, błędna interpretacja znaków, przesada, egocentryzm, dysharmonia, lekceważenie życia, konfliktowość, skłócenie z otoczeniem, pesymista, wróg nowości, łamanie przepisów, zarozumiałość

 

Wskazówka – skoncentruj się na teraźniejszości, nie wyciągaj pochopnych wniosków, przemyśl swoje plany. Odkryj swoje zdolności organizacyjne.

 

 

Z uwagi na prawo wolnej woli ja sam reguluję wszystkimi procesami w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski. Ja jestem stróżem mojego ogrodu. Ja wyznaczam tutaj porządek. Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi. Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi.

 

 

Ton 13

Kosmiczny Ton przekształceń

Trzynastka dotyka cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. Trzynaście może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. Trzynaście woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego “JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

Trzynastka ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi wieczorem albo jutro, bo wczoraj już siły nie miałam :) będę robiła dalej każdej chętnej osobie :) ale tez mam swoją baterię, która wczoraj już była na wyczerpaniu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 134 - Biały Samoistny Mag

Nie patrz na korzyści

 

Afirmacje – Dziś budzę w sobie maga i szamana, ale nie z pomocą trików technicznych czy ezoterycznych iluzji, lecz poprzez bezwarunkową miłość. Wiem, że manipulowanie prawdą i uciekanie się do kłamstwa, zamyka mi drogi do sukcesu. Dziś puszczam wolno karierę i pieniądz. Właśnie pogoń za majątkiem zamknęła mnie w niższym świecie zwierzęcym.

 

Symbol – jaguar, serce, paw

 

Kolor – biały

 

Planeta – energia zewnętrzna, nieprzyporządkowana

 

 

Mocne strony – osoba porządkowa i stabilna, wszechstronność, wiedza, głos serca, bezinteresowność, rozsądek, wiedza,

 

Słabości – panikarz, biedne ego, nadużywanie swojej pozycji i stanowiska, niechęć, podstęp, niechęć, manipulacje, zachłanność

 

 

Biały Mag umożliwia dokonanie skoku kwantowego w polu świadomości i przestąpienie progu ŚWIATA MAGII. Za tym symbolem skrywają się Energie odpowiedzialne za magię stwarzania.

Magiem można stać się dzięki sile serca, a nie z pomocą tęgiej głowy! Wszystkie przyziemne pragnienia człowieka uwięzionego w świecie dogmatów mogą wyzwolić jedynie ból i cierpienie duchowe. U wielu niedojrzałych osób – osób stawiających na pierwszym planie dobra materialne – dni Białego Maga mogą boleśnie zaakcentować bezsilność wobec przeciwności losu.

Temu, kto otworzył swoje serce, tzn. nauczył się patrzeć na życie przez pryzmat bezinteresownej miłości, a nie racjonalnej inteligencji, dni MAGA podsuną genialne rozwiązania, ześlą pomoc i wsparcie duchowe w rozwikłaniu wielu skomplikowanych kwestii. Problemy zaczną się rozwiązywać niemal samoistnie; codzienne bezowocne gonitwy, uporczywe zabiegi, trudy i zmagania stracą nagle sens. Osoba ta, nie mając nic innego do "załatwienia", zacznie podświadomie przygotowywać grunt dla nowej, twórczej siły. Właśnie to jest zadaniem Białego Maga!

Jeżeli nie jesteś pewien, kto. ma rację – rozum czy serce – przyłącz się do pola wibracji Maga. Dni IX, pulsując pozaziemską mądrością, wciąż szukają odbiorcy na Ziemi. Wiedz, że twoja świadoma uwaga wspiera rozprzestrzenianie się białej magii w życiu. Żyj miłością, a otworzą się przed tobą wszystkie bramy. Twój olbrzym Mag czeka od eonów lat, aby nawiązać z tobą współpracę i wyprowadzić twoje życie ze świata nieustannych zmagań. Sytuacja materialna i ustawiczna pogoń "za chlebem" unormują się automatycznie, tracąc swe pierwszoplanowe znaczenie.

 

Ton 4 – cel i sposób

 

Przybyłeś na Ziemię aby nauczyć się działać według planu, uformować tematy w konkretną konstrukcję nośną.

 

 

Jesteś typem stratega, odpowiadasz za planowanie, wytyczenie celu i ustalenie taktyki działań. Często bywasz na poligonie życia, aby sprawdzić, na ile realna jest twoja strategia mentalna. Ale ostrożnie - masz tylko ogląd sytuacji od zewnątrz, nie widzisz tego, co w środku.

Jesteś typem intelektualisty. Uważaj, abyś nie był zbyt przemądrzały, nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami. Masz tendencję do rozpamiętywania, od którego może rozboleć głowa lub za sprawą którego możesz uciec w świat iluzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/22UCQV2.gif też poproszę o interpretację z ciekawości. Cokolwiek ona oznacza.

 

Afirmacje - Dziś łączę „horyzontalny” rozum z „wertykalną” intuicją. Inteligencja pomoże mi przezwyciężyć wszystkie lęki. Dziś staje się „gwiezdnym wojownikiem”, który nie walczy mieczem, lecz mądrością. Dziś ja sam obsadzam punkty strategiczne w mojej świadomości. Moja wielkość wyłoni się wtedy, kiedy przestane się bać i stanę ponad Karmicznym Czasem.

 

Symbol – sowa, sęp

 

Kolor – żółty

 

Planeta – Saturn

 

 

Mocne strony - harmonia, intuicja, rozum, rozsądek, odwaga, siła przebicia, analityczny rozum, wyższa świadomość, propagator i nauczyciel, bystrość, dobrze rozwinięty szósty zmysł,

 

Słabości – brak wiary w siebie, lęki, strach, materializm, niechęć do zmian, jednostronność, fanatyzm, konserwatyzm, arogancja

 

Wskazówka – medytuj, nawiąż połączenie z tym, co boskie, puść materię, otwórz się na prowadzenie duchowe

 

Obawy, strach, inteligencja...

W pieczęci Żółtego Wojownika zakodowane są Energie pobudzające inteligencję twórczą. Tu osiąga się najwyższy stopień dojrzałości indywidualnej, przy czym warunkiem osiągnięcia pułapu Inteligencji CIB jest zaliczenie trzech poprzednich poziomów (Wędrowiec, Mag i Orzeł).

Ponieważ inteligencja ludzka jest dwuczłonowa, tzn. składa się z intuicji i rozumu, każda jednostronność staje się dla człowieka problemem, czasami nawet torturą. Wadliwy rozwój inteligencji prowadzi do fanatyzmu, nadużyć, chorobliwego przeciążenia umysłu oraz do powstawania luk w sferze racjonalnego rozpoznania. Ci, którzy z powodzeniem przekroczyli poprzednie szczeble (Wędrowiec, Mag, Orzeł), przestaną przejmować się sprawami banalnymi, zaczną myśleć perspektywicznie i z pomocą Inteligencji Wojownika mogą dokonać genialnych odkryć i odnieść wiele sukcesów. Na tym poziomie uaktywni się nie tylko racjonalny rozum, ale przede wszystkim prawa półkula mózgu z operatywną intuicją.

Jeżeli brakuje ci siły przebicia, otwórz swoją świadomość na Mądrość Wojownika. Nie zapomnij jednak o trzech wcześniejszych poziomach, a szczególnie o aspekcie miłości i czystości intencji Białego Maga. Siła serca jest podstawą zdrowego rozwoju – fizycznego i duchowego.

Na poziomie Żółtego Wojownika znikają wszelkie obawy, strach i wahania. Tutaj zaczyna manifestować się Wyższa Świadomość, czyli duchowa mądrość twojego Wyższego JA.

 

Ton 13 – przesunięcia, eliminacje, ostateczny bilans

 

Przybyłeś na Ziemię po to, aby scalić poszczególne etapy, usunąć bezużyteczne programy i obwieścić ostateczny wynik. Esencja prac trafia do puli informacji. Kiedyś może się przydać.

 

 

Jesteś ogniwem łączącym Widzialne z Niewidzialnym, kanałem, budowniczym mostów, przejść, kła-dek. Często jesteś zbyt beztroski, bujasz w obłokach, nie wiesz, gdzie jest twoje miejsce: tu czy gdzie indziej albo też czepiasz się drobiazgów i sam ściągasz na siebie problemy. Kłopoty to twoja specjalność. Jeśli przekroczysz granice, może dojść do potężnych erupcji.

Naucz się odchodzić od utartych zasad. Jeśli trzeba, cofnij się o kilka kroków, nabierz dystansu i pozwól dokonać się zmianom. Nie trzymaj się kurczowo tego, co obumarłe i skostniałe. Puść to, nie walcz, pozwól temu odejść, w przeciwnym razie dojdzie do dramatu. Nie zważaj na bunt ego.

Jesteś tym, przez kogo dopełnia się proces transformacji. Jeśli się mu poddasz, jego przebieg będzie niezwykle łagodny. Przygotuj scenę dla przemian i nowej świadomości, ale nie naciskaj i niczego nie wymuszaj. Ton trzynasty jest nieprzekupny i ty masz być właśnie taki.

 

Trzynastka dotyka cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. Trzynaście może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. Trzynaście woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego “JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

Trzynastka ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Trida :) No coż, większość się zgadza :P Ale to chyba nie mówi o mnie pozytywnie :P

 

Pamiętaj, ze to jest mocno uogólnione, zawiera wskazówki itd :) korzystaj z nich mądrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

226 Biały Wiodący Łącznik 25.03.1990

Rada - Zapomnij o porażkach i przebacz

Myśl - Przesyt i przesada komplikują mi tylko życie. Ciężary emocjonalne, przeładowanie mózgu myślami, przeciążenie fizyczne są przyczyna ciągłych depresji. Dziś zmieniam się, przebaczam i nikomu niczego nie wypominam. Dziś wypróbuję siłę ducha i nie zniechęcą mnie żadne trudności.

Afirmacja - Uwalniam się od „grzechów młodości”.

Symbol – Śmierć, przemiana, kryształ

Planeta - Mars

Mocne strony – uwolnienie od nawyków, wytrwałość, transmutacja, zmiany, sukcesy życiowe, siła porządkowa, stabilizator,

Słabe strony – strach, chęć kontrolowania, rozkojarzenie, nieprzystępność, przygnębienie, oszukiwanie siebie, panikarz,

Wskazówka - Poddaj się sile przemian. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o transformację. Bądź przystępny dla mądrości przeznaczenia. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

 

 

Ton 5 - ukierunkowanie i przewodnictwo

 

Przybyłeś na Ziemię po to, aby nadać kierunek, ustawić drogowskazy, wesprzeć wolę działania, poprowadzić. Widzisz, czym się będziesz zajmował. Rozpoczęła się podróż przez życie, pojawiają się nowe twarze, odkrywasz konkretne powołanie, nowe zainteresowania.

 

Dysponujesz nieprzeciętną siłą przywódczą. Cieszysz się uznaniem w swoim środowisku zawodowym i towarzyskim. Dla wielu jesteś autorytetem. Jesteś zdolny poruszyć najbardziej zatwardziałe serca. Masz dar przekonywania i perswazji. Dążysz do zjednoczenia, harmonii, pojednania. Możesz wiele do-konać, porwać za sobą tłumy. Ale uważaj, najpierw powinieneś obrać kierunek, a dopiero potem wyru-szyć w drogę. W odróżnieniu od podopiecznych tonu pierwszego, którzy wyznaczają punkt zbiorczy dla wszystkich, ty ukierunkowujesz osoby niezdecydowane, uczysz kochać i przebaczać, pokazujesz drogi wyjścia z labiryntów karmicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 243 – Niebieska solarna noc

Afirmacje - Dziś pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji. Dziś inspiruje mnie intuicja. Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty. Dziś kieruje wzrok ku „górze” i stamtąd czerpie pomysły na lepsze życie. Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaje uczciwy szczególnie wobec siebie.

 

Symbol – noc, dom, jaskinia, przepaść

 

Kolor – niebieski

 

Planeta – Saturn

 

Mocne strony – spokój, kreatywność, sny, zgłębianie tajemnic, niezależność, głębia spirytualna, pomysłowość, intuicja,

 

Słabości – zbyt subiektywne nastawienie, lęk przed zmianami, deprsja, obwinianie siebie, brak punktu oparcia, samoosądzanie, fobie, pociąg do okultyzmu,

 

Wskazówka – Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz samego siebie? Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą

 

 

Ton 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

 

Przybyłeś na Ziemię po to, aby naprowadzać ludzi na drogę do urzeczywistnienia za-miarów. Jest to wyjątkowo wartościowy cykl inkarnacji. Wciąż przychodzą posiłki, ale trzeba być ostrożnym.

 

 

Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz cho-robliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orienta-cję w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadcze-niem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa

 

Dziewiątka proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że Ty jesteś, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. Ty wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co nowe, samoistnie rozpuszczą się stare, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje dziewiątki i przymierz się do skoku w wielki łuk czasu. W cyklu tym czasu zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę siły dokonania.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myśl - Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi. Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca. Intencje serca mają potężną móc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu – one to przyspieszają nadejście sukcesów. Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło miłości.

Symbol – jaguar, serce, paw, sędzia

Planeta – Galaktyczna Maldona

Kolor - biały

Mocne strony – wiedza, rozsądek, szczerość, miłosierdzie, wszechstronność medytacja, związek z muzyką, zdolność przewidywania

Słabe strony – nadużywanie władzy, egoizm w działaniu, niesprawiedliwość, wątpliwa uczciwość, chęć kontrolowania

Wskazówka – Nie patrz na korzyści. Zbuduj stabilny most pomiędzy swoim wewnętrznym ja a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co wspaniałe, zamiast sztucznie i na siłę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny.

 

Ton 3

Trójka otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku nowemu. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

 

Pozwól swej kreatywności wyrazić Twoją spirytualną naturę.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogła bym się dowiedzieć co oznacza 87 niebieska solarna ręka

 

Myśl - Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły. Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję „truciznę”? Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie. Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić. Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich. Dziś jestem doskonałym lekarzem.

Symbol – ręka, szpon, chwyt, jeleń (proponuję kupić sobie jako talizman rękę Fatimy)

Planeta – Ziemia

Kolor - niebieski

Mocne strony – otwartość, piękno, samoidentyfikacja, sfera uzdrawiania, wewnętrzny lekarz, sukcesy zawodowe, silna motywacja do pracy

Słabe strony – łapaie kilku srok za ogon, niekończenie spraw, niepokój, nadpobudliwość, bezmyślność, brak poczucia równowagi, skakanie ze skrajności w skrajność,

Wskazówka – Dokończ to, co zacząłeś. Dostrzeż swoje opory wewnętrzne i rozkojarzenie. Naucz się kończyć to, co zaczynasz. Zwracaj uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się na prawo wymiany.

 

TON 9

Ton 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

 

Czujność i determinacja.

 

Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz chorobliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orientację w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadczeniem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o interpretację KIN 110 Biały Rytmiczny Pies.

Z góry dziękuję :)

Myśl - Moja operatywność równoważy bieg życia. Dziś nie ugnę się pod ciężarem emocji. Miłość jest siłą, która równoważy każdą przeciążoną masę. Dziś zrewiduję podejście do ciała i seksu oraz przestanę odmawiać sobie tego co przyjemne. Seks nie jest grzechem, lecz boskim darem – źródłem życiodajnej energii. Moje ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne pokaże mi, co muszę zrównoważyć w życiu.

Symbol – pies, stopa, wilk

Planeta – Merkury

Kolor - biały

Mocne strony – bezinteresowna miłość, więź z Opiekunem, wierność, uczuciowość, uczciwość, przyjaźń, rozumienie przeszłości, sumienność, wiarygodność

Słabe strony – rozterki duchowe, dystansowanie się do różnych sfer życia, zachłanność, egoizm, dołki emocjonalne

Wskazówka – Nie zazdrość. Spójrz na siebie oczami domownika. Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości i poszukaj dróg wyjścia. Prze-stań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę w sobie. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu i otwarcie poproś go o pomoc.

 

TON 6

Ton 6 – wyrównanie tempa

 

Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć prze-bieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości.

 

 

Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyć bieg spraw.

Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popadniesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjach możesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...