Jump to content

dom babci ale inny niż w rzeczywistości


Guest Aanga
 Share

Recommended Posts

Śnił mi się dom babci, któRej nie widziałam od 4 lat, był pusty, jasny, przestronny, nie taki, jak w rzeczywistości, miał dodatkowe piętro i przestronną klatką schodową, w 1 pokoju siedziała babka na łóżku, jedynym jakie zostało w domu (tyle pamiętam, o ile pamięć mnie nie zawodzi), był o wiele większy niż w rzeczywistości, droga do domu wiodła przez łąkę (tak jak jest naprawdę), szłam na skróty, ale płot, który tam jest był o wiele większy i trudny do przebycia, nie byłam sama, jakoś nam się udało znaleźć dziurę i przejść przez nią, ten dom, ta wieś i dom babki śnią mi się nie po raz pierwszy, choć zawsze inaczej, tym razem dom był bez mebli, babcia się ich pozbyła, tylko 1 łózko zostało a ona na nim.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

No cóż nie odwiedzasz jej i otrzymałaś znak że tęskni za tobą a jej dom jest teraz taki pusty icichy brakuje w nim gwaru i "wypełnienia" narmalnym zyciem (stąd ten brak mebli). Myślisz żeby w końcu ja odwiedzić ale jest to tylko przelotne (droga na skruty) i zawsze się zanjdą jakieś przeszkody (płot) które pokrzyżują ci plany ale to tylko pretekst bo jakbyś chciała to znalazłbyś czas ( to ta dziura w płocie). Pora odwiedzić babcię bo ona na to czeka i tęskni.

Co do tego że w domu jest o jedno piętro więcej świadczy to o tym że twoja babcia zastanawia się nad przemijaniem i kontakcie z Bogiem.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...