Jump to content

dom babci ale inny niż w rzeczywistości

Guest Aanga
 Share

Recommended Posts

Śnił mi się dom babci, któRej nie widziałam od 4 lat, był pusty, jasny, przestronny, nie taki, jak w rzeczywistości, miał dodatkowe piętro i przestronną klatką schodową, w 1 pokoju siedziała babka na łóżku, jedynym jakie zostało w domu (tyle pamiętam, o ile pamięć mnie nie zawodzi), był o wiele większy niż w rzeczywistości, droga do domu wiodła przez łąkę (tak jak jest naprawdę), szłam na skróty, ale płot, który tam jest był o wiele większy i trudny do przebycia, nie byłam sama, jakoś nam się udało znaleźć dziurę i przejść przez nią, ten dom, ta wieś i dom babki śnią mi się nie po raz pierwszy, choć zawsze inaczej, tym razem dom był bez mebli, babcia się ich pozbyła, tylko 1 łózko zostało a ona na nim.

Witam!

No cóż nie odwiedzasz jej i otrzymałaś znak że tęskni za tobą a jej dom jest teraz taki pusty icichy brakuje w nim gwaru i "wypełnienia" narmalnym zyciem (stąd ten brak mebli). Myślisz żeby w końcu ja odwiedzić ale jest to tylko przelotne (droga na skruty) i zawsze się zanjdą jakieś przeszkody (płot) które pokrzyżują ci plany ale to tylko pretekst bo jakbyś chciała to znalazłbyś czas ( to ta dziura w płocie). Pora odwiedzić babcię bo ona na to czeka i tęskni.

Co do tego że w domu jest o jedno piętro więcej świadczy to o tym że twoja babcia zastanawia się nad przemijaniem i kontakcie z Bogiem.

Pozdrawiam:

Sławomir