Jump to content

samolot i duzy woz

maxZWA
 Share

Recommended Posts

Witam wczoraj miałem bardzo dziwny sen,

widzialem w nim 2 samoloty odzutowe pasazerskie chyba(tak samo wygladaly ja te ktore widzimy na nocnym niebie) leciały na tle duzego wozu, i zwrucilem uwage, na jedna z gwiazd, ta pierwsza od ,,ogona" potem niepamietam,

przeskoczyłem do innego snu który śnił mi sie chyba zaraz potem, bez przebudzenia poczułem strach, i się obudziłem choć dalej spałem;/, wydaje mi sie ze niemugłbym sie podniesc chodz nieprubowalem, i zaczolem niewiedziec czemu odmawiac modlitwe(ojcze nasz);/ poczym sie przebudzilem byla 6 rano polezalem chwile i musialem wstac...

strasznie dziwny sen prosiłbym o interpretacje...

Edited by maxZWA

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• maxZWA
      By maxZWA
      Witam wczoraj miałem bardzo dziwny sen,
      widzialem w nim 2 samoloty odzutowe pasazerskie chyba(tak samo wygladaly ja te ktore widzimy na nocnym niebie) leciały na tle duzego wozu, i zwrucilem uwage, na jedna z gwiazd, ta pierwsza od ,,ogona" potem niepamietam,
      przeskoczyłem do innego snu który śnił mi sie chyba zaraz potem, bez przebudzenia poczułem strach, i się obudziłem choć dalej spałem;/, wydaje mi sie ze niemugłbym sie podniesc chodz nieprubowalem, i zaczolem niewiedziec czemu odmawiac modlitwe(ojcze nasz);/ poczym sie przebudzilem byla 6 rano polezalem chwile i musialem wstac...

strasznie dziwny sen prosiłbym o interpretacje...
  • Create New...