Jump to content

Kontrola drogowa, była partnerka


chomisuaf
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Mam nadzieję, że i tym razem Sławomir mnie nie zawiedzie gdyż poprzednia interpretacja była prawie w 100% trafna (czy w 100% okaże się jak faktycznie urodzi się nam córka)

 

Teraz chciałbym prosić o interpretację mojego snu.

 

Jechałem z narzeczoną moim autem (jeżdżę accordem angielskim - kierownica po prawej - i faktycznie to auto "brało udział" w śnie). Zatrzymała nas Drogówka do kontroli. Nie miałem wykupionego ubezpieczenia i byłem tym bardzo zdenerwowany. Okazało się, że policjant który dokonywał kontroli nie zainteresował się w ogóle dokumentami a sprawdzał czy elementy samochodu typu lampy, błotniki, zderzaki są oryginalne. Chodził dookoła auta i tylko mruczał: "Błotnik seryjny, lampy seryjne, maska seryjna itp". Bardzo mnie to zdziwiło bo nie mam pojęcia jakie może być znaczenie snu.

 

Potem scena się urwała i przyśniła mi się moja była partnerka. Ma 21 lat a pierwsze dziecko urodziła w wieku 19. Widziałem ją z kimś i z najstarszym dzieckiem szła za rękę i prowadziła jednocześnie wózek. Ja szedłem z przyjacielem i wówczas ją zobaczyłem. Zapytałem przyjaciela czy to jej dziecko w wózku. A on na to:

-Żartujesz? Przecież po tym jak się rozstaliście zaszła w ciążę i już ma 3 dzieci?!

Mój sen skończył się na zdziwieniu z mojej strony.

 

 

Bardzo proszę o interpretację tego snu. Nie wiem co mam myśleć o znaczeniu tej kontroli drogowej a tymbardziej o fakcie "spotkania" mojej byłej partnerki.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W pierwszej części snu ja tutaj dostrzegam nie kontrole dorgową a likwidację szkody - stąd te ogladanie samochodu (należy bacznie zwrócic uwagę na sprawy ubezpieczeniowe bo ubezpieczenie może się przydać).

Co do drugiej części tu bym raczej spodziewał się jakiejś wiadomości, wiadomości która wprowadzi cię w zdziwienie, może to być związane z czymś nowym ( stąd te dzieci) lub z obowiązkami a czy dotyczy to bezpośrednio twojej byłej nie wiem.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

ja tutaj dostrzegam nie kontrole dorgową a likwidację szkody - stąd te ogladanie samochodu

 

Czy tu chodzi tylko o likwidację szkody komunikacyjnej czy może chodzić o jakiekolwiek ubezpieczenie? Bo tak się składa, że w czerwcu miałem wypadek w pracy i czekam na odszkodowanie stąd się zastanawiam nad powiązanie jednego z drugim.

 

Co do mojej byłej nie będę rozkminiał o co chodzi. Czas pokaże.

 

Dziękuję serdecznie za interpretację.

Link to comment
Share on other sites

tak moze to chodzic o ubezpieczenie i wypadek przy pracy. To by sie nawet zgadzało dlaczego podświadomośc umieściła cię w samochodzie z kierownica po prawej stronie a mianowicie strona prawa jest strona męską czynną działającą i odpowiadam za pracę.

A skoro policjant chodzi i wymienia elementy może być tak że odpowiedź dostaniesz niebawem ale nie będzie cie zadowalać ( druga częśc snu i ta wiadomość o której pisałem).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...