Jump to content

Śliczne sukienki koloru bladoróżowego i jasnożółtego, niemoralne propozycje

niuniu
 Share

Recommended Posts

Dzisiejszego snu nie pamiętam, to z uwagi na nocna zmianę w pracy - w dzień człowiek na prawdę nie może porządnie się wyspać..za to pamiętam bynajmniej trochę - wczorajszy. Śniło mi się, że byłam z mamą gdzieś na osiedlu, gdzie był zrobiony nasyp ziemi - tak jakby trwały jakieś budowle nowego bloku. Ziemia była lekko mokra, tak jakby z błota i my obie wspinałyśmy się po tym pod górę. Bo tam rozdawali śliczne wizytowe, krótkie sukienki. Były takie fajne, że pełno dziewczyn stanęło w kolejce po nie. Każda z nich była na ramiączkach z koronki i delikatnego jedwabiu, każda z nich miała śliczny pastelowy kolor od żółci do bladego różu - tzw. cukierkowego koloru. Każda z nich była uszyta tak samo i miała przewieszoną na przodzie broszkę. Jednakże te które nam zostały - ostatnie dwie były właśnie cukierkowe i nieco miały zarysowaną broszkę, nie przymierzałam żadnej, bo z miłą chęcią i tak bym jedną zabrała - wiem że je oglądałyśmy, dotykałyśmy, czy zabrałam faktycznie? pewnie tak - nie pamiętam. martwi mnie tylko jedno, że potem na tym samym osiedlu - już bez mamy - spotkałam przypadkową małą grupkę młodych chłopaków i tak mi się wydaje - przypominając sobie tylko co niektóre urywki - że miałam im świadczyć usługi (wiecie - najstarszego zawodu świata) za pieniądze.Bo mi na tej kasie zależało. Pamiętam, że rozmawiałam z dwoma i paliliśmy papierosa. A ja czułam się jakbym to robiła od dawna....Byłam zadowolona, ale do samego aktu nie doszło - obudziłam się....

Nigdy nie zdradziłam męża i nic takiego nie przychodzi mi do głowy - to skąd taki wymysł????

To teraz powiąż ten sen z zachowaniem w stosunku do swojej matki ( nad łózeczkiem syna) wrzuć do tego odczucia ze snu te z rozmowy z chłopakami i odczucia teraz po kłutni z matką i zobacz podobienstwa.

I interpretacja gotowa.

Co do góry i trudności z wchdzeniem przeczytaj swój ostani wpis odnośnie bociana.

Sukienki i rozdawnie to intencje twojej matki odnośnie ciebie kolory mówią same za siebie.

Pozdrawiam:

Sławomir