Jump to content

fotografia, ojciec, łzy

kasica88
 Share

Recommended Posts

Ostatnio miałam dość dziwny sen. Mianowicie śniło mi się, że byłam w jakims obcym domu, wchodzilam z jakas dziewczyna po schodach , zatrzymałam sie na pietrze. Stanełam w jakims pomieszczeniu, widziałam jakiś nieznajomych mi ludzi, ktorzy ogladali fotografie na ktorej byl moj ojciec. Choć w rzeczywistosci go nie znam od razu wiedziałam że to on, wystraszylam sie nawet jak bardzo jestem do niego podobna. Na tej fotografi miał on dziwnie ciemna oprawe oczu, byc moze byly one podbite. Ci ludzi na mnie patrzyli tak jakby zorientowali sie kim jestem, odwrocilam od nich twarz i zaczełam płakać. Ostatnio słyszałam od pewnej osoby ze ojciec chciałby złapac ze mna kontakt i choc ja tez bym chciala to mam spore obawy tak wiec bede bardzo wdzieczna za interpretacje.

Witam!

W zyciu dojeżdzasz do przystanku ojciec ( zatrzymujesz się na schodach), to jest taka twoja refleksja nad nim nad jego postępowaniem nad tym czy jesteś do niego podobna( zdjęcie które widzisz). Podkrązone oczy mogą swiadczyc o nie najlepszym stanie zdrowia ojca lub o nie jasnych intencjach próby spotkania się z tobą.

Pozdrawiam:

Sławomir

a mi sie sniło ze wieszałam pranie:D i generalnie stałam na balkonie bałam sie że z neigo spadne a na dodatek wiał straszny wiatr..

Edited by bigoska

Interpretacja wydaje sie bardzo trafna, z tego co rozumiem bede musiala sie z tym zmierzyc. Podejrzewam ze łzy oznaczaja jakis smutek, bywa... dziekuje i pozdrawiam