Skocz do zawartości

Dziwny zbieg dwóch snów, u dwóch osbób w tą samą noc...


dominika12342

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam na tym forum ponieważ nigdzie w internecie nie moge nic na ten temat znalesc, więc prosze o pomoc.

 

(chyba źle wpisałam temat, z góry przepraszam)

 

 

Ja i mój chłopak mieliśmy dziś oboje dziwne sny.

 

W moim byłam z nim nad rzeką, pogoda jesienna, przechodziliśmy przez most. Rzeka wydawała się być brudna, on tak twierdził ale ja mu mówiłam, że to tylko muł, nagle ziemia na brzegach zrobiła się mokra, niestabilna, zaczeliśmy uciekać on był z przodu, nagle z prawej strony ziemia zaczeła się osuwać ja krzyknełam żeby go ostrzec, jednak ona go przewróciła i zasypała.

 

Jego snu nie znam zbyt dokładnie.

Śniło mu się kłótnia z jego starszym bratem, była to wręcz awantura, ich rodzice nie byli w stanie ich pogodzić ani uspokoić, a kłocili się z dlatego, że jego brat zabił mnie.

 

To co mi napisał:

 

w kazdym razie, w tym snie ja bylem niesamowicie sklocony z Grzeskiem(brat mojego chłopaka)

rodzice byli pomiedzy nami, probowali nas rozdzielic, a my sie non stop zarlismy

on mial swoja panne, ja Ciebie

i on Cie zabil(mnie)

i czulem sie, jakbym snil tydzien

tzn, ja bym spal tydzien, a tam by to trwalo z 2 lata

i ja przez wiekszosc snu czulem tak niewyobrazalny gniew do niego

za to, ze mnie pozbawil Ciebie

ze Cie nie ma itd

i zylem (snilem) z tym przeswiadczeniem, ze Ty nie wrocisz

 

Obydwoje jesteśmy w szoku, ta sama noc, ja we śnie trace jego a on mnie...

Edytowane przez dominika12342
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen jest ostrzeżeniem dla twojego chłopaka - oba sny już uzasasdniam.

Twój sen jest bardziej szczegółowy i wskazuje na zagrożenie prawdopodobnie w podróży (to ten most) albo w pracy ziemia osuwa sie z prawej strony męskiej - odpowiedzialną za pracę. Brudna rzeka wskazuje że cos się "niedobrego" kręci tak jakby miał się znaleść w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie - osuwająca się z pod nóg ziemia ( jakaś przypadkowa sprawa bo nie widzę tutaj aby to on podobną sytuacje sprowokował).

Co do jego snu to on nie wskazuje na najgorsze tylko na utratę przytomności lub śpiączkę ( to ten dłuuuuuuuuuugie śnienie jakby śnił tydzień).

Mam ci taką propozycję napisz na forum imie swojego chłopaka i swoją (twoją tak na wszelki wypadek) w dziale prośba o wrożbę z opisem że może mu grozić jakieś zagrożenie może jakaś osoba z wróżących określi coś bliżej i pomoże to wam zagrożenia uniknąć lub obalic całą teorię spiskową wysnutą przezemnie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...