Jump to content

czy już się nie narodzę?

KataMusica
 Share

Recommended Posts

Słyszałam z pewnego źródła, że jeśli zgadzają się u mnie rzeczy typu: numerologia, znak zodiaku i inne, to ta DUSZA (moja) kończy już wędrówkę i nie pojawi się już jej następne wcielenie :_mysli:

Słyszeliście coś o tym? Bo tą wiadomość podała mi osoba nie zajmująca się na co dzień ezoteryką czy rzeczami "wyższymi".

Dla wyjeśnienia, chodzi mi o OPISY w numerologi, znakach zodiaku, imion czy KIN'u urodzenia i że te opisy zgadzają się z moim charakterem.

Z góry dziękuję :)

Edited by KataMusica

Według Mnie przejdziesz do 4 gęstości gdzie dalej będziesz kontynuować swój byt jako istota negatywnej bądź pozytywnej polaryzacji zależnie od wyboru drogi ciemności czy światła. Zabawa na tej planecie się nie kończy :)

Na dobrą sprawę większość opisów można przypasować do siebie, ja pasuję tak samo do charakterystyki Barana, Ryb czy czego tam jeszcze... Traktowałabym to z przymróżeniem oka.

Na dobrą sprawę większość opisów można przypasować do siebie, ja pasuję tak samo do charakterystyki Barana, Ryb czy czego tam jeszcze... Traktowałabym to z przymróżeniem oka.

To zależy od tego, kto te opisy robi...

Ale właśnie chodzi o to, że np. dosłownie jedna cecha nie pasuje. Np. u mnie pasuje doskonale piątka numerologiczna. Po prostu nie określiłabym się lepiej.

• 9 months later...
Słyszałam z pewnego źródła, że jeśli zgadzają się u mnie rzeczy typu: numerologia, znak zodiaku i inne, to ta DUSZA (moja) kończy już wędrówkę i nie pojawi się już jej następne wcielenie :_mysli:

Słyszeliście coś o tym? Bo tą wiadomość podała mi osoba nie zajmująca się na co dzień ezoteryką czy rzeczami "wyższymi".

Dla wyjeśnienia, chodzi mi o OPISY w numerologi, znakach zodiaku, imion czy KIN'u urodzenia i że te opisy zgadzają się z moim charakterem.

Z góry dziękuję :)

Twoje odczucia sa jak najbardziej trafne, tyle ze nie o przestanie wcielania sie tu chodzi, tylko o to, ze np. mogl Ci sie skonczyc jakis cykl numerologiczny lub ,,przerobilas" cos (karme np.) i czujesz, ze cos odeszlo, uwolnilas sie od czegos. A wrazenie, ze sie nie narodzisz to taki jakby uboczny efekt mozna powiedziec. Narodzisz sie, z dodatkowym bagazem doswiadczen :)

Edited by pkrl1979

nie wiem ale moim zdaniem narodzisz sie. Przeciesz gdybysmy mieli konczyc procesy karnacji bylibysmy na tyle duszami doskonalymi ze wiedzielibysmy wszystko o tym swiecie i o tamtym wiedzielibysmy tez czy mozemy juz poprzestac i zakonczyc ponowne narodziny...

Narazie jestesmy na poczatku swojej drogi.

• 2 years later...
Twoje odczucia sa jak najbardziej trafne, tyle ze nie o przestanie wcielania sie tu chodzi, tylko o to, ze np. mogl Ci sie skonczyc jakis cykl numerologiczny lub ,,przerobilas" cos (karme np.) i czujesz, ze cos odeszlo, uwolnilas sie od czegos. A wrazenie, ze sie nie narodzisz to taki jakby uboczny efekt mozna powiedziec. Narodzisz sie, z dodatkowym bagazem doswiadczen :)

Zgodzę się z przedmówczynią. Jeżeli już miałabyś się nie narodzić, to poszła byś dalej, na inne planety, miejsca, gdzie są istoty o wyższej świadomości, inteligencji. uważam, że jak ktoś już odchodzi z Ziemi to ma poczucie, że musi tu wykonać pewne rzeczy, dopiąć,zamknąć i odejść, i że czuje, że tu po prostu nie pasuje, że dla niego ludzie są jacyś inni, że ich ani oni jego nie rozumieją ;)

• 4 weeks later...