Jump to content

Biały niedźwiedź.


Lester

Recommended Posts

Ostatniej nocy miałem dziwny sen który mnie zaniepokoił. Śniło mi się iż jestem z myśliwymi w górach w jakiejś górskiej wiosce. Pojechaliśmy do lasu polować na niedźwiedzie, które często grasowały w tej wiosce. Z tego co pamiętam była zima, a niedźwiedzie miały jaskinię przykrytą ziemią i śniegiem. Gdy ją odkopaliśmy jeden z myśliwych wszedł do niej a po chwili wybiegł a za nim Biały niedźwiedź, który skierował się w moją stronę. Skryłem się pod samochodem, którym przyjechaliśmy, a jeden z myśliwych chcąc zabić niedźwiedzia zabił jednego z myśliwych. Następnie część myśliwych wskoczyła do jeeepa i uciekaliśmy przed stadem niedźwiedzi a ja zbudziłem się zlany potem. Prosiłbym o interpretację tego snu gdyż nieco mnie on niepokoi bo o białych zwierzętach chodzą dziwne mity.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma powodu do niepokoju. Jestes w wieku, w ktorym wkraczasz w męski swiat i o tym mowi Twoj sen. Dawniej mlody mezczyzna musial , aby byc zaliczony do grona mezczyzn wlasno recznie upolowac jakies zwierze. Wierzono, ze moc zabitego zwierzecia przechodzi na mysliwego. Niedzwiedz to potezna moc, ale poki co ta moc - ktora jest w Tobie- budzi w Tobie lek i dlatego uciekasz przed niedzwiedziem.

Jestem pewna, ze jeszcze nie raz bedziesz mial mozliwosc we snie ujarzmic to zwierze. A gdy sie to stanie zauwazysz, ze i na jawie stajesz sie bardziej pewny siebie, odwazny,energiczny i zdolny do dzialania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...