Jump to content

trzy sny wyścig, praca, pływanie prośba o interpretację


boogie
 Share

Recommended Posts

Miałem ostatno trzy sny dzień po dniu które dość mocno zapadły mi w pamięć.

 

W pierwszym brałem udział w czymś w rodzaju wyściugu, nie pamiętam aby była zdefiniowana "linia mety i cel". W każdm razie jedyną zasadą było to iżmożna się poruszać za pomocą środków komunikacji masowej samoloty, pociągi, autobusy czy statki i to nie jako osoba kierująca tylko jako pasażer.

 

W drugim śnie byłem w jakimś kraju balkańskim lub daleko-wschodnim ciężko jest mi to okreslić ale mniej więcej takie klimaty. Byłem na targu owocowo-warzywnym. Z jednej strony targu na ulicy przy chodzniku poparkowane były śmieszne niewielkie ciężarówki, porozstawiane były na tym chodniku stragany oczywiście z porozwieszanymi baldachimami nad nimi nad chodnikiem chroniącymi od słońca. Obok tych ciężarówek między tymi straganami były małe budki. Do jednej z takich budek wchodziłem i mały starszy człowiek zlecał mi pracę polegającą na rozworzeniu tymi właśnie śmiesznymi ciężarówkami warzyw i owoców do mniejszych sklepów w mieście. No i ja tak wsiadałem i sobie jeździłem. Muszę przyznać ze było to całkiem przyjemne i dziwne bo bylem tam w końcu obcokrajowcem a czułem się trakrtowany jak swój.

 

A trzecigo dnia sen był o pływaniu. nie wiem tylko czy było to morze czy jezioro ale raczej jezioro. Były tam ogromne fale w któych pływałem a w zasadzie nie tyle pływałem co można by powiedzieć że je ujeżdżałem. Pokonywałem je albo gładko po nich płynąć do góry i na dół, albo wyskakująć na nich ddo góry a jeżeli była napraawdę wielka pokonywałęm ją wskakująć w nią i przepływając po prostu przez nią. Pamiętam że nie miałem wtedy żadnego wrażenia walki ani zmagania się z trudnościami. Raczej przychodziło mi to wszystko z umiarkowaną łatwością.

 

Czy ktoś mógłby to zinterpretować, nie wiem jak mam traktować te sny jako spójna całość w związku z tym że sniły się przez trzy dni pod rząd, czy jako oddzielne sny?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...