Jump to content

Prośba o portret psychologiczny do Gosi1:)


Dorotik
 Share

Recommended Posts

Witaj Dorotik

W dzieciństwie możliwa śmierć, choroba lub rozstanie z bliską osobą albo dziecko było chorowite i przebywało w szpitalu. Druga część życia pod wpływem nauki, poszukiwania wyższych wartości, zdolność do udzielania pomocy innym za pomocą posiadanej wiedzy, rozwaga w ocenianiu i wydawaniu opinii. W trzeciej części życia kontakt z przyrodą, zwierzętami, wyciszenie, empatia, niesienie pomocy innym.

W podświadomości możliwe zaburzone proporcje między pierwiastkiem męskim a żeńskim, życie w świecie marzeń i iluzji lub irracjonalne lęki, zagubienie, nadwrażliwość. Możliwe lęki lub blokady związane z ciążą, porodem.

Po przepracowaniu blokad wynikających z podświadomości osoba uzyskuje zdolność kierowania własnym losem, jest asertywna,

potrafi wytyczać cele i potem je realizować, jest odważna, szczera, umie osiągnąć sukces.

Talenty to: duża kreatywność, dobry gust, poczucie piękna, może również związane ze sztuką.

Predyspozycje do zawodów związanych ze sztuką, upiększaniem, projektowaniem, kobietami, tworzeniem, także nauczaniem, przyrodą, ezoteryką, psychologią, opieką.

Misja jest związana z rodziną lub grupą osób, ważne są dobre stosunki z krewnymi, mądra troska o rodzinę lub grupę, oświecony system wartości. W zrealizowaniu misji pomogą sprawy związane z prawem, urzędowe także umiejętność wybaczania, odcinania się od starych problemów, jasny osąd, może też aktywność społeczna.

Osoba czuje się komfortowo gdy wokół panuje zgoda, nie ma konfliktów, ludzie są życzliwi i przyjaźnie do siebie nastawieni. Ważne jest również partnerstwo.

Osoba postrzega siebie i również jest postrzegana przez innych jako potrafiąca się poświęcać dla innych, może mało aktywna, żyjąca w swoim własnym świecie, subtelna, taktowna, refleksyjna.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a czy ja mogę Cię prosić o zrobienie portretu psychologicznego dla brata: 31.03.1978. Szczególnie nie daje mi spokoju podwójna Cesarzowa w jego portrecie, nie wiem czy można to interpretować tak samo jak u kobiety?

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a czy ja mogę Cię prosić o zrobienie portretu psychologicznego dla brata: 31.03.1978. Szczególnie nie daje mi spokoju podwójna Cesarzowa w jego portrecie, nie wiem czy można to interpretować tak samo jak u kobiety?

Podwójna Cesarzowa w portrecie mężczyzny może powodować trudności w kontaktach z kobietami, lęk przed atrakcyjnymi kobietami albo typ Casanovy, który preferuje przelotne związki. W tym Portrecie jest specyficzny układ- być może brat stanie kiedyś przed wyborem pomiędzy dwiema kobietami, ale mogę się mylić. Powinien pracować nad tym aby nie być rozchwianym emocjonalnie, nie zamykać się w sobie, nie ulegać uzależnieniom. Ukierunkować posiadaną energię w pozytywny sposób, dla dobra innych.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, bardzo Ci dziekuję. Trochę się o niego martwię- przyznam jest skryty, trudno od niego wyciagnać cokolwiek. Z pozoru odnosi sukcesy zawodowe, prze do przodu ale w zyciu prywatnym błądzi. Jest rozwiedziony od kilku lat (ma córkę) i jakoś nie może sobie ułozyc życia albo szuka czegoś nieosiągalnego albo rzeczywiscie odczuwa lęk - nie okazując tego-przed kobietami po swoim doświadczeniu albo pokrywa to lekkimi znajomosciami, ktore jako rodzina zauważamy - nie da się ukryć :oczko2:

Jesli jeszcze Gosiu nasuną Ci się jakieś spostrzeżenia to bardzo proszę i wracaj do zdrowia oczywiście - to na pierwszym miejscu.

 

Pzdr,

 

J

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, a czy ja mogę Cię prosić o zrobienie portretu psychologicznego dla brata: 31.03.1978. Szczególnie nie daje mi spokoju podwójna Cesarzowa w jego portrecie, nie wiem czy można to interpretować tak samo jak u kobiety?

Ciąg dalszy :).

Dziecko mogło czuć się samotne w jakimś sensie, możliwy wpływ na wychowanie osób starszych (dziadków). Bardziej mądre, dojrzałe niż rówieśnicy. Na drugi i trzeci etap życia wpływ spraw związanych z kobietami. W podświadomości skłonność do uzależnień, wycofywania się, brak równowagi emocjonalnej, zamykanie się w sobie. W świadomości osoba życzliwa ludziom, potrafiąca pracować z ludźmi, dogadać się z nimi, potrafiąca dokonywać dobrych wyborów. Możliwe sytuacje, w których osoba jest duszą towarzystwa, jak również takie, gdy nie ma ochoty nikogo widzieć. Ma dużą wyobraźnię, możliwy talent poetycki, prorocze sny, dobry kontakt z podświadomością. Sytuacje komfortowe to harmonia wewnątrz i na zewnątrz, możliwość zachowania dystansu, nie angażowania się, znalezienie "złotego środka".

Osoba postrzega siebie jako Gwiazdę- może uzdolnioną w jakiś sposób, dobrego przyjaciela, artystę. Jest postrzegana jako autorytet, nauczyciel.

Predyspozycje do handlu, pracy z ludźmi, zawodów związanych ze sprawami domowymi, zagranicą. Misją jest pozytywne ukierunkowanie posiadanej energii, wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, w wykonaniu misji pomogą podróże, zagranica, komunikacja przez Internet.

I teraz trochę z innej beczki :), bo w czasie weekendu nauczyłam się czegoś nowego.

Pierwszy związek nie do utrzymania, trzeba zacząć wszystko od nowa, pierwszy ważny moment w życiu emocjonalnym w wieku 17 lat (+ - 2 lata), drugi przełom w wieku 32 lat (+ - 2 lata), do 46 roku życia powinien zbudować stabilną rodzinę, tym bardziej, że jest osobą, która jej potrzebuje, ale może mieć trudności z budowaniem związku partnerskiego. Talent do zauważania pięknych szczegółów. Jest człowiekiem z dużą potrzebą wolności, inteligentną. Powinien zwracać uwagę na serce i układ krążenia. Jest bardzo emocjonalny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Wybaczcie że się podpinam ale i ja prosze Cię Gosiu o portret: mateusz 14.08.1990 :)

W dzieciństwie możliwe zaburzenia harmonii, równowagi w rodzinie, możliwy wpływ spraw prawnych lub chłodne stosunki pomiędzy rodzicami lub jednym z rodziców a dzieckiem, w drugim etapie życia - dążenie do stabilizacji życiowej, czasami konieczność dokonania oceny, odcięcia się od spraw przeszłych, zrozumienia innych ludzi, samodzielność, możliwy wpływ spraw związanych z prawem lub urzędami, trzecia część życia pod wpływem satysfakcji z dokonań, możliwość posiadania wysokiego stanowiska lub własnej firmy, możliwe również pojawienie się dziecka w okolicach 40tki.

W podświadomości możliwe schowane w podświadomości problemy związane z wczesnym dzieciństwem (do wieku szkolnego), możliwy lęk przed nowym, problem w spontanicznym przejawianiu siebie, brak kontaktu z wewnętrznym dzieckiem lub nadmierna ufność w stosunku do ludzi. Podwójny Kapłan w Portrecie może świadczyć o możliwościach : trudnych relacji z ojcem lub innym starszym mężczyzną, trudnościach dotyczących małżeństwa, problemach z byciem odpowiedzialnym lub zbyt duży konserwatyzm, sztywność zasad i przekonań (nie wszystko musi się zrealizować). Misja jest związana z wprowadzaniem radości, optymizmu, energii w życie swoje i innych ludzi, pomocne będą sprawy związane ze zdrowiem, kończeniem czegoś, transformacją. Myślę, że masz uzdolnienia bioenergoterapeutyczne.

Sferą komfortu jest posiadanie środków na koncie, daje to poczucie bezpieczeństwa. Postrzegasz siebie jako osobę charyzmatyczną, potrafiącą zaprezentować się na forum publicznym, ale możesz też swoją samoocenę uzależniać od opinii innych ludzi. Jesteś postrzegany jako osoba ruchliwa, dynamiczna, dążąca do osiągnięcia sukcesu, mająca wielu znajomych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To i ja grzecznie ustawiam się w kolejce..po portret

Viola 26.06.68

 

Możliwe, iż na dzieciństwo duży wpływ miał ojciec. Mogłaś wcześnie rozpocząć pracę, np. opiekować się młodszym rodzeństwem lub wcześnie zacząć zarabiać. Druga część życia pod wpływem dokonywania wyborów, pracy wśród ludzi, współpracy, również ważne mogą być sprawy dotyczące partnerstwa, związku. Możliwy wpływ spraw materialnych na związek lub jakaś zmienność, cykliczność w nim. Inna ewentualność to strata finansowa związana z mężczyzną. Wpływ VIII na VI może mówić o rozwodzie ale nie musi. Trzecia część życia to pomaganie innym w oparciu o posiadaną wiedzę, możliwość wyciszenia się, kontakt z naturą, dobre relacje z dorosłymi dziećmi jeśli się dzieci ma, harmonia.

W podświadomości możliwe obawy związane ze zmianami, czyli strach przed nimi, trudność z szybkim przystosowaniem się do nich, także obawy związane z finansami, przed tym aby nie brakowało środków na życie. W świadomości dążenie do sprawiedliwości, równowagi, wyważony osąd, łatwość przystosowania się do norm, zasad.

Bogata wyobraźnia, dobra intuicja, kontakt z podświadomością, prorocze sny, możliwe też uzdolnienia w kierunku zajęć uznawanych za kobiece typu szycie, gotowanie lub inne.

Możliwość pracy w zawodach związanych z psychologią, opieką, prawem, szpitalem, ezoteryką, naturą, ogólnie też domem. Pojawia się również połączenie kart mówiące o możliwości wykonywania zawodu księgowej, tylko, że mogłabyś wtedy nie lubić swojej pracy.

Misją jest rozwój duchowy, umiejętność wyrażania i panowania nad emocjami, zaufanie intuicji. W zrealizowaniu misji pomogą takie otrzymane "odgórnie" dary jak - dyskrecja, intuicyjne rozumienie innych, gotowość do niesienia pomocy, dobry kontakt z energiami przyrody.

Sferą komfortu jest równowaga zewnętrzna i wewnętrzna, możliwość nie angażowania się, dystansu, harmonia w otoczeniu.

Postrzegasz siebie jako osobę, która potrafi przystosować się do zmian i poradzić sobie finansowo niezależnie od okoliczności, ale gdy włączą się podświadome lęki, to postrzeganie może być odwrotne. Jesteś postrzegana jako osoba życzliwa ludziom, umiejąca podejmować mądre decyzje, sympatyczna.

 

To by było na tyle, pozdrawiam.:oczko:

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję. I jesli mogę to Bardzo poproszę o jescze jedną datę.

Tadeusz 28.10.1959

 

( czy interesuje Cię trafność interpretacji?)

Link to comment
Share on other sites

( czy interesuje Cię trafność interpretacji?)

Oczywiście, jestem na etapie nauki :). Nie wszystkie opcje, które napisałam musiały wystąpić w życiu, więc jeśli możesz to napisz, co się zgadza. Takie uwagi są dla mnie bardzo cenne, z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam Twoje Gosiu odpowiedzi na wszystkie prosby i musze powiedziec,ze jestem pod wrazeniem. Jestes niesamowita. Napisalas,ze sie uczysz? Dlamnie juz stalas sie nauczycielem. Obserwuje Twoje odpowiedzi i tak sie ucze. Ale trafilam na portret z ktorym nie potrafie sobie poradzic wiec jakbys mogla mi pomoc bede wdzieczna. Data to Andrzej 11.02.1975

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz i za to,ze poswiecasz czas na forum poniewaz dla osob,ktore nie moga uczestniczyc w kursach i spotkaniach z Pania Chrzanowska osoby takie jak Ty Gosiu sa jedyna skarbnica wiedzy poza ksiazkami oczywiscie. Dziekuje :zacieszacz:

Link to comment
Share on other sites

czy moglabym prosic o opinie? 19.11.1977

XIX XI II

VIII XIII

XXI

misja-X

pomoce-X

miejsce harmoni-XX

o sobie-IV

inni o osobie-XIV

 

MOJA INTERPRETACJA ;

Dziecinstwo raczej spokojne pod znakiem nauki,ciepla rodzinnego. Raczej pelny dom z zasadami,rodzice mogli ciezko pracowac albo Ty to tak odbierales. Prawdziwe szczesliwe dziecinstwo. Wiec mysle,ze wyrosles na osobe silna psychiczne,lubiaca wolnosc,najprawdopodobniej jestes osoba opiniodawcza,bywa,ze zbyt wymagajaca ale nie tylko wobec innych ale i siebie,mozesz miec problemy z wybaczaniem i sobie i innym,mozesz byc pelny energii,wysportowany albo dbajacy o Swoja sile fizyczna. Mozesz byc niespokojnym duchem,ciekawym swiata,nie boisz sie rzucic wszystkiego i zaczac od nowa jezeli uwazasz ze to bedzie z dobrym rezultatem dla Ciebie.Mysle,ze masz problem z usiedzeniem na jednym miejscu,ciagle nowe pomysly,praca,mozesz miec problem z utrzymaniem zwiazku. I tu jest problem bo Twoja misja jest osiagniecie sukcesu i uczenie innych jak to zrobic. Mysle,ze czas sie zatrzymac,zajrzec w glab siebie,pomyslec gdzie jest centrum tego ciaglego ruchy,w czym jestes najlepszy,co lubisz najbardziej i zatrzymaj sie przy tym,dopracuj i wykorzystaj aby osiagnac sukces,zostan ekspertem w tej dziedzinie i pomoz innym w tej dziedzinie. Np. jestes dobry w nowosciach techniki,komputerach? Skladaj je i sprzedawaj,znasz jezyki obce? zaloz szkole,nauczaj innych,bylbys swietnym szefem,kierownikiem,mediatorem,posrednikiem,handel zagraniczny. DAJ PONIESC SIE LOSOWI,ON PONIESIE CIE NA SZERSZE WODY,CHOC RAZ ZWOLNIJ I POPATRZ NA SWOJE ZYCIE Z BOKU.

Co o tym myslisz?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lukrusia

Gosiu to ja równiez poproszę o portret psychologiczny dla mnie 14.09.1990=6/33 , siostry Kasi30.06.1983 =3, kolegi Rafała 11.03.1978=3num.

 

 

Dziękuję ślicznie i pozdrawiam cieplutko

:-*

Link to comment
Share on other sites

Jesli pozwolisz ja podejme probe a Gosia poprawi albo uzupelni?

Gosia ma racje musze cwiczyc.

W dziecinstwie mozliwe,ze duzy wplyw na Twoje zycie miala dominujaca,krytyczna,albo wrecz nie interesujaca sie Toba i nie potrafiaca okazac swoich uczuc matka.? Mozliwe,ze ojciec pracowal np.za granica,nie bylo go w domu. Mozliwe przeprowadzki.

w mlodosci mozesz miec problem z okazywaniem uczuc,ich staloscia,trudnosci w podejmowaniu decyzji,moze to wynikac z krytykujacej Cie matki.Tu zgaduje,mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze i mozesz miec dziecko pozno kolo 40tki.

Musisz pracowac nad swoja silna wola i nad trudnoscia w podemowaniu decyzji.Masz duza zdolnosc do transformacji siebie i otoczenia,leczenia.

Twoja misja jest osiagniecie sukcesu ale na wieksza skale.Musisz wykorzystywac nadazajace sie szanse a nie tylko czekac co los przyniesie.

Dobrze sie czujesz wsrod bliskich jestes osoba tolerancyjna,przyjacielska,zgaduje,ze atrakcyjna,dbajaca o swoj wyglad wiec niektorzy moga odbierac cie jako prozna i zabardzo dbajaca o swoj wyglad.

Mozesz osiagnac sukces,jako lekarz,artysta,polityk ale i bizneswoman,mysle,ze ezoteryka jako uleczanie duszy.

Uprzedzam,ze zaczynam w tym temacie.

Pozdrawiam.

Edited by marth.a
do julka.84
Link to comment
Share on other sites

Jesli pozwolisz ja podejme probe a Gosia poprawi albo uzupelni?

Gosia ma racje musze cwiczyc.

W dziecinstwie mozliwe,ze duzy wplyw na Twoje zycie miala dominujaca,krytyczna,albo wrecz nie interesujaca sie Toba i nie potrafiaca okazac swoich uczuc matka.? Mozliwe,ze ojciec pracowal np.za granica,nie bylo go w domu. Mozliwe przeprowadzki.

w mlodosci mozesz miec problem z okazywaniem uczuc,ich staloscia,trudnosci w podejmowaniu decyzji,moze to wynikac z krytykujacej Cie matki.Tu zgaduje,mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze i mozesz miec dziecko pozno kolo 40tki.

Musisz pracowac nad swoja silna wola i nad trudnoscia w podemowaniu decyzji.Masz duza zdolnosc do transformacji siebie i otoczenia,leczenia.

Twoja misja jest osiagniecie sukcesu ale na wieksza skale.Musisz wykorzystywac nadazajace sie szanse a nie tylko czekac co los przyniesie.

Dobrze sie czujesz wsrod bliskich jestes osoba tolerancyjna,przyjacielska,zgaduje,ze atrakcyjna,dbajaca o swoj wyglad wiec niektorzy moga odbierac cie jako prozna i zabardzo dbajaca o swoj wyglad.

Mozesz osiagnac sukces,jako lekarz,artysta,polityk ale i bizneswoman,mysle,ze ezoteryka jako uleczanie duszy.

Uprzedzam,ze zaczynam w tym temacie.

Pozdrawiam.

jasne ze mozesz..:) jak chcesz to zweryfikuje na pw..:)

Link to comment
Share on other sites

jasne ze mozesz..:) jak chcesz to zweryfikuje na pw..:)

 

Moze to glupie ale jestem nowa na forum i nigdy na zadnym innym tez nie pisalam wiec niewiem jak to dziala.PW to?prywatny?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ale ostatnio urazilam pelna pania bo odczytalam zle portret wiec nie wiem czy jestem odpowiednia osoba do tego. przykro mi chyba musisz poczekac na bardziej doswiadczona tarocistke bo ja musze jeszcze pocwiczyc dluzej.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gosiu :)

Przyłączam się do wcześniejszych próśb przede mną..

Weronika 30 12 1985

W dzieciństwie możliwy brak równowagi życiowej, możliwy wpływ spraw związanych z prawem lub urzędami, albo problemy wynikające z odmiennych stanów świadomości lub nierównowagi emocjonalnej, lub zamykania się w swoim świecie bliskiej osoby. W drugim etapie życia możliwe jakiegoś rodzaju "zawieszenie", czekanie na coś, możliwy jakiś rodzaj poświęcenia, rozwój duchowy i intelektualny, samopoznanie, wewnętrzny spokój, możliwe wydarzenia zmieniające rzeczywistość, a prowadzące do pozytywnych zmian. W trzecim etapie pojawią się nowe możliwości, szansa na wykorzystanie posiadanych talentów, harmonia, ważna będzie wówczas komunikacja i posiadany dar słowa.

Podświadome problemy mogą wynikać z poczucia nadmiernej odpowiedzialności, również za innych, sztywnego systemu wartości lub zasad, lub problemów dotyczących rodziny czy pochodzenia. Układ kart w portrecie może wskazywać na chęć odcięcia się od rodziny lub obawę przed jej założeniem.

W świadomości osoba potrafi uwalniać się od starych obciążeń, regenerować,w pełni panować nad swoim życiem, dysponuje dużą energią, może w którymś momencie życia zmienić światopogląd.

Talent do pełnego wykorzystania posiadanego potencjału i możliwości, wytrwałość wobec przeciwności, możliwe uzdolnienia sportowe lub duża odporność organizmu.

Predyspozycje do zawodów polegających na mówieniu, związanych ze zdrowiem, energią, regeneracją, ezoteryką także unowocześnieniami, zagranicą.

Misja polega na wypracowaniu w sobie tolerancji, wyrozumiałości, otwartości, pozbyciu się blokad wewnętrznych, kontaktach i podróżach zagranicznych. Trzeba być tzw. "obywatelem świata".

W realizacji pomoże posiadany dar słowa, łatwość nawiązywania kontaktów, wyjaśniania nieporozumień, umiejętności mediacyjne.

Sferą harmonii są podróże, zdobywanie nowych umiejętności, posiadanie swojej pasji, dobry kontakt z wewnętrznym dzieckiem, radość życia.

Postrzegasz siebie jako dobrą przyjaciółkę, osobę życzliwą, uczuciową, może też utalentowaną artystycznie lub wyróżniającą się z tłumu. Jesteś postrzegana jako osoba kreatywna, atrakcyjna zewnętrznie, posiadająca dobry gust.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jeśli można to ja też poproszę.

<Staje grzecznie w kolejce i czeka> ;)

Marta 08.12.1989 :)

Pozdrawiam

Dzieciństwo raczej problematyczne, możliwy wpływ spraw urzędowych lub prawnych, problemy związane z rodziną, w jakimś sensie dziecko mogło doświadczać chłodu emocjonalnego lub nie mieć poczucia bezpieczeństwa. Ktoś w rodzinie mógł być uzależniony lub niestabilny emocjonalnie. (Mógł nie musiał) Drugi etap pod wpływem wycofania w jakimś sensie, zgłębiania własnego umysłu, rozwój duchowy i intelektualny, możliwa zmiana w podejściu do życia, rezygnacja z czegoś, bezinteresowność, refleksyjność, dążenie do wewnętrznego spokoju. Możliwe wydarzenia, które stawiają świat na głowie, ale w rezultacie prowadzące do pozytywnych zmian. W trzecim etapie najprawdopodobniej zostaniesz ekspertem, autorytetem w jakiejś dziedzinie, osobą do której ludzie zwracają się po pomoc i którą szanują.

W podświadomości możliwe poczucie nadmiernej odpowiedzialności za wszystko i wszystkich, w jakimś sensie problemy wynikające z pochodzenia lub dotyczące rodziny, np. niechęć do kontaktów z krewnymi lub trudność z odnalezieniem się w relacjach rodzinnych, lub lęk przed założeniem rodziny.

W świadomości osoba utalentowana, kreatywna, mająca dobry kontakt ze swoimi uczuciami, przyjazny stosunek do ludzi, potrafiąca się dzielić.

Talent bioenergoterapeutyczny, umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na innych, duży urok osobisty.

Sferą komfortu jest równowaga wewnętrzna i zewnętrzna, jasność sytuacji, przestrzeganie zasad przez otoczenie.

Predyspozycje do zawodów związanych z leczeniem metodami niekonwencjonalnymi, z nauczaniem, sztuką, ezoteryką, projektowaniem, dekorowanuiem, pomocą.

Misja polega na zajmowaniu się sztuką, pięknem, kreowaniem,ważne jest również uzyskanie równowagi pomiędzy sprawami duchowymi a materialnymi i zadbanie o sferę finansową.

W realizacji misji pomogą: łatwość uczenia się, talent dydaktyczny, profesjonalizm, umiejętność zastosowania posiadanej wiedzy.

Postrzegasz siebie jako osobę otwartą, tolerancyjną, jesteś postrzegana jako osoba potrafiąca wywierać wpływ na innych, energiczna.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Czy i ja mogę się przypomnieć?:-)

Pozdrawiam

Może zacznę od tego, że najtrudniejszy okres w życiu to dzieciństwo. Potem już powinno być łatwiej. Układ kart widoczny w Twoim Portrecie, obrazujący ten okres mógł się zrealizować z różną energią: od negatywnego wpływu polegającego na manipulacji dzieckiem, poprzez trudne dzieciństwo z powodu ojca, do poważnych nadużyć względem dziecka. Inna opcja jest taka, że na dzieciństwo lub wczesną młodość negatywnie wpłynęło wydarzenie związane z mężczyzną. Drugi etap w życiu pod wpływem spraw zawodowych, budowania stabilizacji życiowej, możliwy wpływ mężczyzny lub problemów związanych z mężczyzną (np. partnerem) na część tego okresu. Trzeci etap najspokojniejszy. Kontakt z naturą, wyciszenie, możliwość pomagania ludziom poprzez posiadaną wiedzę, dobry kontakt z dorosłymi dziećmi jeśli się je posiada.

Podświadome lęki , blokady mogą powodować niską samoocenę, brak lub zaburzone poczucie własnej wartości, uzależnianie sposobu postrzegania siebie od tego co sądzą inni ludzie.

W świadomości: życzliwość, umiejętność rozwiązywania sporów, współpracy, dokonywania właściwych wyborów, podejmowania decyzji, troska o dobro innych. Myślę, że sprawy związane z partnerstwem są dla Ciebie ważne.

Posiadane talenty to: dobry gust, zmysł estetyczny, poczucie piękna, kreatywność, możliwa też umiejętność organizowania przyjęć i aranżacji przestrzeni.

Predyspozycje do zawodów związanych z upiększaniem , sztuką, projektowaniem, handlem np.artykułami dla kobiet, ezoteryką, zagranicą , Internetem, lub nowościami w jakimś sensie.

Sferą komfortu jest zgodne partnerstwo, życzliwość i brak konfliktów w otoczeniu.

Misja polega na wypracowaniu w sobie tolerancji, otwartości, pozbyciu się lęków i zahamowań, podróżach lub kontaktach z zagranicą, wdrażaniu nowości.

W realizacji misji pomoże umiejętność odnoszenia sukcesów, dynamizm w działaniu, podróże, dążenie do wytyczonego celu.

Możliwe, iż postrzegasz siebie jako osobę posiadającą dużą energię, zdolność przekonywania, w negatywnym aspekcie może to być osoba w jakimś sensie uzależniona od pewnych osób lub sytuacji. Jesteś postrzegana jako osoba silna, energetyczna, wykorzystująca posiadany potencjał.

Problemy zdrowotne, na które należy zwrócić uwagę to możliwość wystąpienia bólów głowy lub zatok, należy uważać aby nie przemęczać organizmu np. wskutek zbyt długiej pracy i nie doprowadzać do chronicznego zmęczenia, choroby zakaźne, serca i związane z krwią. ( to są po prostu słabsze punkty organizmu).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...