Skocz do zawartości

Włosy


hashi29

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze o interpretacje mojego snu,snilo mi sie ze poszłam do fryzjera ktorym byl michal piróg[a on nie jest tak na prawde]i chciaam zrobic pasemka a jak zobaczylam w lustrze co mi zrobil to zdebialam..by;y to fioletowe pasemka,ale w sumie to troszke blondu od spodu bylo i przede wszysrkim bylam zalamana bo mi je obciął a ja mialam długie..byłam zła bo nie chce miec krótkich,pojechałam do domu samochodem i zahaczylam o drzewo ze troche zdarła lakier samochodu[zgnita zielen]...co to moze oznacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy w śnie widzieć zdrowe gęste to zapowiedz sukcesu nawet jeżeli

się wahasz czy podjąć pewne działania. Włosy o dziwnym odcieniu

kolorze to znak że z powodów znanych ci odczuwasz strach martwisz się

cierpisz i jesteś zdenerwowana , farbowane włosy to dwulicowość

pokazujesz siebie w innym odcieniu nie pokazujesz swojej prawdziwej

natury jaka jesteś poprawiasz siebie a twoje wnętrze to jak lustro

odgrywasz kogoś innego przed ludźmi, a twoje wnętrze nikt nie zna jaka jesteś, sen by zapowiadał straty jakie poniosłaś niedawno to jak przykre wydarzenia które miałaś usiłujesz się uporać z problemami które cię dotknęły, zgniła zieleń to by wychodziło straty finansowe, depresja - lub brak finansów na chwilę obecną coś zostało odcięte. Samochód by sugerował o ostrożności. Włosy to sprawy emocjonalne na chwile obecną jaką masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witM DZIS MIALAM ZNOWU PODOBNY SEN TZN..SNIL MI SIE ZNAJOMY,A RACZEJ JEGO KROTKIE SIWE WLOSY.POTEM JA WREKU MAJAC SPLOT WLOSÓW TAKICH NIECIEKAWYCH,TROCHE SZARYCH SUCHYCH ..PRZYMIERZALAM MU CZY BEDZIE MU PASOWAC,NASTEPNIE MOJEMU MEZOWI SNILY SIE ZEBY ,PEKALY I OKROPNE BYLY,A POPLUDNIU JAK SIE ZDRZEMNOL SNILO MU SIE MIESO..CZUJE ZE TO COS ZŁEGO..PROSZE O INTERPRETACJE..DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlosy sa symbolem energii zyciowej - komus/Tobie jej brak

czasami sa tez symbolem proznosci, wiary w swoja aparycje, podobanie sie sobie... moze Tobie po prostu tego brakuje

co do reszty - generalnie, nie sa to przyjemne symbole i nie wroza najlepiej

ale, ale i tu uwaga:

bardzo czesto nasze sny sa odreagowaniem na rzeczywistosc - wokol dzieje sie cos nieprzyjemnego - lub odzwierciedleniem naszych lekow - martwicie sie bardzo o kogos lub o cos, nawet nie do konca mozecie sobie zdawac z tego sprawe

poza tym - zab wiadomo choroby , problemy itp - jednak mi sie snia czesto zeby jak pomysle np. o dentyscie :)

Mam nadzieje i zycze z calego serca, aby Twoje przeczucia i sny nie prawdzily sie w tej formie w jakiej o nich piszesz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...