Skocz do zawartości

cwiczenie dla chętnych


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nastawiłam się na załatwienie pewnej sprawy.Pytania dla Was

1. Do kogo się udałam w tej sprawie? płec i zawód jak Wam się uda

2. Co chciałam tam załatwic?

3. Czy udało mi się załatwic tę sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nastawiłam się na załatwienie pewnej sprawy.Pytania dla Was

1. Do kogo się udałam w tej sprawie? płec i zawód jak Wam się uda....Głupiec,Sprawiedliwość...Mężczyzna....osoba na urzędzie

2. Co chciałam tam załatwic?4 mieczy....dowiedzieć się czegoś np.o urlopie

3. Czy udało mi się załatwic tę sprawę? Paź buław,7 pucharów ...chyba jeszcze musisz coś donieść,albo uzupełnić jakieś dokumenty,jednak nie tego się spodziewałaś...inaczej sobie wyobrażałaś...stawiam,że dzisiaj się nie uda....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo udałam się w tej sprawie? Gwiazda/Śmierć/Król mieczy - hm... ale karty ;) stawiam, że do kobiety, a może nawet dwóch kobiet, ale to mężczyzna ma decydujące zdanie w tej sprawie. Mężczyzna kierujący firmą, może wykładowca na uczelni.

2. Co chciałam tam załatwić? Słońce - urlop, dzień wolny, może wyjazd.

3. Czy udało mi się załatwić tę sprawę? Rycerz pucharów, Cesarz - jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję i ja :)

1. Do kogo udałam się w tej sprawie? Król mieczy, 6 pucharów - mężczyzna , pracownik szkoły wyższej, ewentualnie prawnik ( osoba znana ci wcześniej)

2.Co chciałam tam załatwić? 8 buław, królowa buław - sprawy związane z podróżą ( urlop ??) bądź tez jakiś wyjazd szkoleniowy

3. Czy udało mi się załatwić tę sprawę? 7 mieczy , 6 mieczy- niestety nie

Zapewne nie trafię ale podobno ćwiczenia czynią mistrza ;)

Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nastawiłam się na załatwienie pewnej sprawy.Pytania dla Was

1. Do kogo się udałam w tej sprawie? płec i zawód jak Wam się uda- Cesarzowa, Pustelnmik

Myślę , że udałaś się w tej sprawie do kobiety, która pracuje sama, w odosobnieniu- może jakaś praca biurowa?

2. Co chciałam tam załatwic?-Królowa Monet

Sprawa związana z pracą, podjęłaś jakąś decyzję i chciałaś zrealizować cel.

3. Czy udało mi się załatwic tę sprawę? - VI monet

Tak udało ci się, wszystko potoczyło się po twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo się udałam w tej sprawie? płec i zawód jak Wam się uda

6 bulaw-rycerz mieczy-umiarkowanie/as pucharow

 

kobieta,przyjmujaca petentow,papiery-ta pani to posrednik jakis,aczkolwiek wyzszy ranga posrednik

2. Co chciałam tam załatwic? eremita-glupiec-sad bozy/8 denarow

jakos mi sie ze szkola i doksztalcaniem te karty skojarzyly, w kazdym badz razie chcialas dokonczyc cos co przerwalas kiedys na poczatku drogi/duzo pracy to bedzie kosztowac

3. Czy udało mi się załatwic tę sprawę? 9 denarow-10 bulaw-7 mieczy/8mieczy

no nie jestem pewna,moze jeszcze nie znasz wyniku? moge powiedziec ze raczej wyszlas zadowolona ,ale nie bylo latwo, troche sprytem cie sie udalo/ale sprawa zakrecila toba

Edytowane przez muńka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kogo się udałam w tej sprawie? płeć i zawód jak Wam się uda

V kielichow, yyy... jakaś kobieta, urzędniczka, do której nie przychodzą szczęśliwi ludzie ;P Może ktoś od rozwiązywania jakiś problemów, rzecznik praw...?

2. Co chciałam tam załatwic?

III mieczy,(dociągnęłam as denarów, śmierć rycerz denarów, królowa denarów) y... może chcesz się zwolnić ze starej pracy i szukać jakiejś nowej, bo kusi Cię perspektywa zwiększenia swoich zarobków, chcesz zmiany na lepsze w tej materii, awansu jakiegoś, bo nie jesteś usatysfakcjonowana. Ale jakby iść wersją "żałobną" to jak na mój gust poszłaś po spadek, albo coś w tym stylu.

3. Czy udało mi się załatwic tę sprawę?

Król mieczy - wydaje mi się, że musisz czekać na decyzję władzy w osobie pana szefa/wyższego urzędnika, ale jest to tylko formalność.

 

Nie no nie wiem, ta V kielichów mnie tak nastawiła pesymistycznie, że się zamotałam całkowicie, a może to faktycznie jeno praca. A może w ogóle nie praca;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok daję odpowiedź:

1.Udałam się do fotografa, był to mężczyzna

2. chciałam wywołac zdjęcia ze ślubu

3. nie załatwiłam tej sprawy, ponieważ nie zadziałał nośnik odczytu zdjęc i troszku wyszłam zawiedziona

Arivo gratuluje po części trafiłaś;) a wszystkim dziękuję za udział, nie było źle;)

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no to spudłowałam na całej linii ( prócz tego, że jednak się nie udało załatwić - przykro mi bardzo Aga - uda się następnym razem :) ) Dzięki za ćwiczenie - było sympatyczne

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...