Jump to content

Albina


werona
 Share

Recommended Posts

ALBINA

 

Pochodzenie: łacińskie

Liczba imienia: CZWÓRKA

Znaczenie: "jasna"

Znak zodiaku: Ryby

Planeta: Neptun

 

Doprawdy, kobieta ta jest pełna sprzeczności. Czasem dodaje to jej uroku, a czasem sprawia, że wszyscy mają ochotę uciekać od niej gdzie pieprz rośnie. Niewątpliwie miło jest z nią spędzać czas na dobrym filmie w kinie, na ekskluzywnej wystawie czy w snobistycznym klubie - chyba... że gwałtownie zmieni jej się nastrój.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Imieniny obchodzi: 16.12

Liczba imienia: 4

 

Charakterystyka numerologiczna: CZTERY

Jest w naukach ezoterycznych liczbą żywiołu Ziemi i patronuje wszystkiemu, co stabilne, trwałe, ciężkie, konkretne, twarde; co stawia opór i posiada trwałą, sztywną strukturę. Numerologiczne czwórki są wytrwałe i pracowite, uparte i przywiązane do rutyny, do stałych wzorców postępowania. Te niewątpliwe zalety często jednak nie wystarczają, brakuje im bowiem fantazji i rozmachu, jak również wiary w siebie i przekonania o własnej wartości. Brakuje im też radości życia, wigoru i spontaniczności. Dlatego sukces nie przychodzi im łatwo i wiele muszą się w życiu natrudzić. Przy tym lubią być w większości i iść masą; uważają, że cały świat jest taki, jakim oni go sobie wyobrażają. Uważają się za sól ziemi, za najwartościowszą odmianę człowieka, chociaż osobiście mogą mieć mało rzeczy, którymi mogliby się pochwalić. Zaletą ich jest zdrowy rozsądek i dobre wyczucie rzeczywistości: co jest możliwe, a co nierealne.

 

Źródło: Albina - Znaczenie imienia, opis, na wesoło, daty imienin, liczba imienia, charakterystyka numerologiczna

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ALBINA

Imieniny obchodzi: 03.31, 09.15, 12.02,

Osobowość: Ta, co śpiewa

Charakter: 83 %

Promieniowanie: 88 %

Rezonans: 94 000 drgań/sek.

Kolor: Niebieski

Główne cechy: Wola - Uczuciowość - Pobudliwość - Intuicja

Totem roślinny: Czereśnia

Totem zwierzęcy: Cykada

Znak: Lew

 

TYP: Często nas zaskakują: nigdy nie wiadomo, czy wybuchną, czy też zaczną śpiewać. Od dzieciństwa trzeba mocno trzymać je w ryzach.

 

PSYCHIKA: Nie mogą usiedzieć w miejscu, muszą się ciągle ruszać, tańczyć i śpiewać. Nieco brak im stałości i równowagi. Nieraz przesadzają W gniewie, aby dodać sobie odwagi i wywrzeć wrażenie na otoczeniu. Pragną intensywnie uczestniczyć w życiu świata. Ce****e je wielka pewność siebie.

 

WOLA: Silna, może stać się tytaniczna.

 

POBUDLIWOŚĆ: Intensywna do tego stopnia, że czyni je drażliwymi i strasznie nerwowymi. Stąd napady gwałtownej, nawet nieuzasadnionej radości, po których przychodzi równie nieprzewidziane przygnębienie.

 

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Bardzo silna. Przejawia się zarówno wtedy, gdy chodzi o rodzinę, której gotowe są bronić zębami i pazurami, jak i w życiu zawodowym.

 

AKTYWNOŚĆ: Ogólnie mówiąc, bardziej interesuje je własne wnętrze niż zawód. Najpiękniejszą na świecie pracą jest dla nich zajmowanie się domem. Należy pomóc tym dziewczynkom, wcześnie pozwalając im gotować i wykonywać prace domowe. Odpowiadają im zawody wymagające szerokiego kontaktu z ludźmi: praca w restauracji, w handlu, w przedszkolu.

 

INTUICJA: Stanowi część ich wrażliwości. Mają niecodzienny urok i bardzo wcześnie zdają sobie sprawę, jak dalece mogą go nadużywać.

 

INTELIGENCJA: Bardzo żywa, pełna fantazji, syntetyczna. Doskonała pamięć uczuciowa, tzn. zapamiętują wszystko, co je porusza.

 

UCZUCIOWOŚĆ: Pod pozorami pewnego dystansu kryje się wielka uczuciowość. Nie powinny tłumić wyrazów uczucia, które żywią wobec rodziców. Są niepohamowanie zaborcze.

 

MORALNOŚĆ: Obchodzi je zarówno własne zachowanie, jak i postępowanie innych. Cudze upadki ranią je i irytują.

 

ZDROWIE: Dobre, ale grozi im nadwaga. Mogą mieć kłopoty z układem moczowym i rozrodczym. Potrzebują higienicznego trybu życia i sportów, zwłaszcza wodnych. Uwaga na nadużywanie leków, zwłaszcza uspokajających.

 

ZMYSŁOWOŚĆ: Silna i wcześnie się objawiająca. Na ogół są wierne i bardziej sentymentalne niż pragną to po sobie pokazać. Różne tabu rodzinne i społeczne mogą komplikować ich życie seksualne.

 

DYNAMIZM: Swymi "górkami" i "dołkami" przypomina kolejkę górską.

 

TOWARZYSKOŚĆ: Potrafią i lubią przyjmować, są idealnymi gospodyniami. Posiadają wyjątkową zdolność przystosowywania się i wszędzie czują się swobodnie. Promieniuje z nich radość życia, która prowadzi i je do pełnego sukcesu, nie tyle w dziedzinie zawodowej, i co w płaszczyźnie własnej osobowości.

 

PODSUMOWANIE: Bardzo interesujące kobiety, tak czarujące, jak kwitnąca czereśnia - drzewo mądrości i szczęścia...

 

Źródło: Opis imienia Albina, imię Albina znaczenie imienia

 

PS. Selenitko, może tutaj znajdziesz jakieś swoje cechy charakteru. :)

Edited by Natka2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Natka prawie idealnie ale praca w domu albo z dziećmi ozesz bym oszalala ;)

ja lubię wyzwania dużo stresu dużo rozgrywek :)

ale reszta jak ulał no może mało wierna jestem w partnerstwie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...