Skocz do zawartości

Co to może być?


Lilly91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu do właściwego :)

 

Mój problem polega na tym, że tak jakby przewiduję przyszłość ale do końca nie wiem czy to to i w ogóle co to jest.

A dzieje się to tak, że jakieś zdarzenie przemknie mi przez myśl (nie napiszę, że pomyślę o tym zdarzeniu gdyż tak nie jest, zazwyczaj nie myślę o tym jakoś intensywnie tylko tak jakby ta myśl przelatuje mi przez myśl. Nie wiem czy to dobrze tłumaczę...), a po jakimś czasie to co mi przemknęło przez myśl tak jakby spełnia, dzieje się. Np. podczas szykowania się do szkoły przemknie mi przez myśl to, że autobus nie przyjedzie (bo kilka lat jeździłam do szkoły autobusem) i faktycznie tak się działo. I wtedy przypominałam sobie, że 'wiedziałam' o tym.

Wiem, że jednak część ludzi tak ma. Tylko że niektórzy mają tak raz, dwa razy, a ja dość często... I pomimo poszukiwań nie znalazłam nic na ten temat. Czy jakieś jasnowidzenie czy może intuicja?:o I czy da się to może jakoś rozwijać?

Nie lubię tego (a bardzo bym chciała polubić) i ogólnie przeszkadza mi.

Kilka lat temu miałam taką sytuację: byłam z koleżanką na spacerze i z jej pieskiem. Szłyśmy chodnikiem, ogólnie mieszkam na osiedlu gdzie nie jeździ dużo samochodów dlatego pies był spuszczony ze smyczy i sobie drogą szedł. I koleżanka zawołała psa do siebie lecz ten nie chciał do niej podejść, i w tym momencie przemknęło mi przez myśl, że potrąci go samochód. I po chwili tak się stało...

 

O, podobnie mam jak osoba, która pisała u nas na forum tego posta [http://www.ezoforum.pl/rzeczy-niewyjasnione/20688-zmarli-daja-znak-6.html#post240708]:

dzien wczesniej przyszla mi mysl do glowy,tak poprostu o moim tacie,ze za duzo pracuje,prtzeszla mnie mysl ze widze go konajacego na zawal serca,na drugi dzien dostalam telefon ze tato umarl w pracy na zawal serca...

 

I boję się, że będę miała podobnie, że pomyślę sobie coś złego i to się wydarzy.

 

Byłoby miło, gdyby ktoś znał odpowiedź na moje pytanie i uświadomił mnie co to może być.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga Lilly ,to o czym piszesz to zjawisko "Profetyzmu" - Profetyzm .

profetyzm - Szukaj w Google

forma jasnowidzenia - jasnowidzenie - Szukaj w Google

które można rozwijać ,a jest to dar od Boga ,a nie jakieś przekleństwo jak się powszechnie sądzi .

Zapraszam cię do poczytania również moich pierwszych wpisów na blogu ,tam opisałem szereg zdolności parapsychicznych/paranormalnych ,których doświadczałem .

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie.

Przejrzałam te linki, które podałeś i trafiłam na takie coś jak prekognicja. I sądzę, że to chyba to :o bo 'objawy' prekognicji, które podaje wikipedia są podobne do tego co ja mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...