Jump to content

Anastazy


werona
 Share

Recommended Posts

ANASTAZY

 

Pochodzenie: greckie

Liczba imienia: PIĄTKA

Znaczenie: "zmartwychwstały"

Znak zodiaku: Byk

Planeta: Wenus

Imieniny: 22 Styczeń, 27 Kwiecień, 20 Maj, 11 Czerwiec, 5 Grudzień

 

 

Ma szczególne, wysublimowane poczucie smaku: dalekie podróże, nietuzinkowi przyjaciele i sztuka na najwyższym poziomie. Jest istotą wspaniałomyślną, obdarzającą swoich bliskich splendorem, jaki zazwyczaj go otacza. Jego naturalne talenty uwodzicielskie sprawiają, że zawsze otoczony jest wpatrzonymi w niego adoratorkami (i adoratorami).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Osobowość: Ten, co przychodzi

Charakter: 86 %

Promieniowanie: 82 %

Rezonans: 79 000 drgań/sek.

Kolor: Zielony

Główne cechy: Towarzyskość - Uczuciowość - Moral*ność - Pobudliwość

Totem roślinny: Platan

Totem zwierzęcy: Sikorka

Znak: Wodnik

 

TYP: Mamy tu do czynienia z dwoistym charakterem. Mogą nam się wydawać nieruchliwi i flegmatyczni, niczym platan, ale posiadają też bardziej dynamiczną stronę charakteru, jak sikorka.

 

PSYCHIKA: To ekstrawertycy, szeroko otwarci na świat zewnętrzny. Pragną, aby jak najwięcej ludzi skorzystało z ich wiedzy.

 

WOLA: Silna, choć trochę niezdecydowana, gdyż ma przeciwko sobie koalicję pobudliwości i reaktywności. Jesteśmy świadkami walki między tymi obozami, przejawiającej się bądź wahaniami, bądź nagłymi decyzjami.

 

POBUDLIWOŚĆ: Ogólnie biorąc, nie należy do największych, ale jest podparta zdolnością reakcji, razem tworząc wybuchową mieszankę!

 

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są raczej obiektywni, można z nimi poruszać drażliwe tematy, bez obawy, że popadną w fanatyzm czy ironię. Nieświadomie pragną otaczać się ludźmi, na których mają wpływ.

 

AKTYWNOŚĆ: Doskonale czują się w dziedzinach, które innym mogą wydawać się tajemnicze czy niejasne. Pociągają ich trochę dziwaczne zawody, jak: pisarz i science-fiction, archeolog, wykładowca niecodziennych teorii. Ponieważ mają doskonały refleks, mogą być wspaniałymi reporterami, dziennikarzami w radiu i czy telewizji.

 

INTUICJA: Silna, prawie kobieca. Mają też bardzo i żywą wyobraźnię. Nie należy im pozwalać na pogrążanie się w marzeniach.

 

INTELIGENCJA: Bardzo syntetyczna, ogarniają całość problemu, natychmiast spostrzegając jego główne zarysy, nie wchodzą natomiast w szczegóły.

 

UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo uczuciowi, potrzebują, aby ich kochano i mówiono im o tym. Rodzice powinni uwzględniać potrzeby uczuciowe tych chłopców, inaczej bardzo wcześnie będą szukali czułości gdzie indziej.

 

MORALNOŚĆ: Pragną dzielić poczucie obowiązku i odpowiedzialności z innymi, mającymi te same przekonania i zasady. Potrafią jednak oddalić się od towarzyszy, których postępowanie jest wątpliwe pod względem etycznym.

 

ZDROWIE: Często chwiejne. Grozi im odwapnienie kości, zwłaszcza po złamaniach. Uwaga na jelita i wyrostek robaczkowy.

 

ZMYSŁOWOŚĆ: Dla tych mężczyzn przyjemności są nierozerwalnie związane z towarzystwem. Lubią dobrze zjeść, ale tylko w gronie przyjaciół. Nigdy nie poszliby sami na przedstawienie. Ich charakter zawiera spory procent kobiecości, co odbija się na ich seksualności. Zadaniem rodziców jest jak najwcześniejsze rozwijanie u nich cech męskich.

 

DYNAMIZM: Tu również odnajdujemy silną potrzebę zespołowego realizowania przedsięwzięcia. Boleśnie odczuwają niepowodzenia, cierpią, gdy nie są rozumiani.

 

TOWARZYSKOŚĆ: Są uroczymi, towarzyskimi ludźmi. Gdy się ożenią, nieraz ulegają dominacji rodziny.

 

PODSUMOWANIE: To charakter przede wszystkim zrozumienia i miłości. Oczywiście, pragną również sukcesów, ale przede wszystkim potrzebuje, by ktoś nań czekał, gdyż nie znosi samotności...

 

Źródło: Opis imienia Anastazy, imię Anastazy znaczenie imienia

Link to comment
Share on other sites

Liczba imienia: 5

Pochodzenie imienia:

Imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słowa oznaczającego "wskrzeszenie", "zmartwychwstanie".

 

Charakterystyka imienia:

Lubi leczyć ludzkie dusze i ciała, wzbudzać nadzieje w wątpiących. Przynoszący ze sobą pociechę i niejednokrotnie radość.

 

Charakterystyka numerologiczna: PIĘĆ

Jest liczbą namiętności i pasji, zmysłowej rozkoszy, szaleństwa i skrajności. Ludzie nacechowani liczbą PIĘĆ są nerwowi i pobudliwi, wiecznie gnają przed siebie, wszystkiego im w życiu za mało, nie umieją spocząć i powiedzieć: wystarczy. Pędzą życie bogate w zdarzenia i pełne przygód, bywają zazwyczaj namiętnymi wędrowcami, ale trudno jest im znaleźć cel i osiągnąć szczęście. Uwielbiają zmiany i różnorodność doświadczeń. Lubią, jak coś się dzieje, lubią mocne wrażenia, ocieranie się o niebezpieczeństwo, nie gardzą ryzykiem i hazardem. Nie znoszą rutyny i schematów, mała stabilizacja jest ich wrogiem. Próbują w życiu wielu zajęć i sztuk, chociaż w swoich dziedzinach rzadko osiągają doskonałość. Są porywczy, zmienni, kapryśni, żyją pełnią życia, ale są trudni jako życiowi partnerzy, niestali, a ich związki nie trwają długo.

 

Źródło: Anastazy - Znaczenie imienia, opis, na wesoło, daty imienin, liczba imienia, charakterystyka numerologiczna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...