Skocz do zawartości

Nieznajoma naga bezdomna i mój mąż?


tysiak19

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen snił mi sie dośc dawno dokładnie w grudniu 2006, ale pamietam go do dzisiaj bardzo dobrze...ten grudzień był oczekującym czasem dla mnie i dla piotra...jeszcze o nieczym nie wiedzieliśmy ale bylam w ciązy...jakos w lutym sie o tym dowiedzialam...podjelisy decyzje o slubie...w kwietniu był slub...ale do teraz nurtuje mnie ten dziwny sen...co on mógł oznaczać...nigdy nie chciałam sie dowiadywac o tym ale kiedys sie powtórzył i teraz niedawno tez....tak więc...juz opowiadam...

mielismy mały pokoik w piwnicy...ja tem siedze i po piwnicy pląta sie jakaś nieznajoma...była naga i bezdomna...potem była jakas tam akcja...ja z nia rozmawiałam...ale nagle i to co najwazniejsze...wychodze do góry zrobc kawe albo coś...ppo czym schodzę na dół spowrotem do piwnicy...przedemna idzie moja mama...patrzy a Piotr Uprawia sex z tą dziewczyna...blondyna, szczypła, ładna...tylko brudna i zaniedbana trochę...potem ja to spostrzeglam a oni nagle przerwali i udawali jakby nic sie nie stało...potem ja weszłam do pokoju i nakłaniałam ich aby kontynuowali...nie musiałam ich dlugo namawiac zaraz sie za to zabrali...a ja siędziałam jak glupia na łużku...i sie przygląałam...ten sen powtórzył mi się trzy razy w jakiś odstepach 2 po jkieś 0.5 roku a trzeci i mam nadzieje, że ostatmii jakis tydzień temu...dziewne co nie, tymbardziej, że tydzień temu minela nasza rocznica subu...

 

 

liczę na pomoc...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen raczej nie oznacza, że jesteś zdradzana przez męża. Jeśli po wcześniejszych snach tego typu nie działo się nic złego, to nie powinnaś się martwić.

 

Jednakze, piwnica wskazuje na Twoją podswiadomość.. To, że mąż zdradza Cie właśnie tam , może oznaczać, że bardzo się tego boisz. Ten motyw bezdomnej ale pięknej dziewczyny.. Może masz jakieś kompleksy, że pomimo tego, że jesteś zadbna i robisz wiele żeby wygladac atrakcyjnie, Twoj maz bedzie wolał naturalne , nawet jesli niezadbne kobiety..

Jednak generalnie ten sen bardziej odzwierciedla Twoj strach przed startą ukochanego, niż zwiastuje coś nieprzyjemnego

 

pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...