Jump to content

Absurd:/festiwal,świnia Obdarta Ze Skóry, kot


agnesik

Recommended Posts

Witam:/

Prosiłabym o interpretacje tego snu...w życiu takie głupoty mi nie przychodzily do głowy.

 

Śnił mi się jakiś międzynarodowy festiwal na rynku mojego miasta. Ja średnio zaiteresowana poszłam do pobliskiego sklepu, a tam kilka różnych kolejek. Każda kolejka biegnie do innej lady. Za każdą ladą jest człowiek z innego kraju sprzedający "niby" swoje narodowe wyrony. Ustawilam się do kolejki gdzie te wędlinki wyglądały najchudziej, po czym wniesiono świnię obdartą ze skóry i rzucono na półkę. Wzdrygnęłam się i miałam sobie pójść, ale na półce zobaczyłam małego biednego ...żółto-nie wiadomo jakiego kotka ( hm...cos z żółtego przez pomarańcz po brąz) wycenionego na 2 zł. więc stwierdziłam że go kupię i przez to uratuje.

...wtedy to mój prywatny kot zaczął miałczeć i mnie obudził... :???:

 

Czy ktoś rozumie cokolwiek z tego snu?? Czy ktoś potrafi go przetłumaczyć??

HELP:/

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kaffka,

Pewnie jest troche racji w tym co piszesz...podobno jestem osoba naiwna i dajaca sie wykorzystywac,"za dobra dla innych" jak mowi moj przyjaciel....w moim przypadku czesto jest tak ze nadstawiam karku za innych. No coz taka juz jestem wg . dewizy czyń i zachowuj sie tak jakbys chciala aby inni czynili wobec ciebie.

jednak to podejscie bylo u mnie , jest nadal...nic sie w sumie nie zmienilo...wiec nie wiem skad niby mialby sie wziasc ten sen.

 

ps. a na jakiej pdst. tak zinterpretowalas??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...