Skocz do zawartości

kobieta z dwiema parami oczu


karkinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie..Miałam dziś bardzo dziwny sen, po którym obudzona już, czułam się zmęczona i zdziwiona jednocześnie.NIe pamiętam dokładnie jak ten sen się zaczął, być noże jest tak ,że pamiętam cały ,ale trudno mi powiedzieć..W każdym razie byłam gościem u pewnej kobiety, nie znałam jej, ale zdaje się, że nie czułam sie z tym niewygodnie.Podawała mi w 3 różnych , białych, chyba porcelanowych miskach :kawę, gorącą czekoladę i coś jeszcze.chyba to były mielone orzechy!na stole był biały obrus ,w ogóle dominującym kolorem była biel.Dzwiny był sposób podania tych napojów..misy były płaskie i chcąc nalać sobie trunku musiałam skorzystać z chochli jak to zupy ale znacznie mniejszej:)pamiętam ,że poplamiłam ,rozlewając obrus..chciałam to posprzątać,ale zdaje sie tym osoba mnie goszcząca..w zasadzie nie rozmawiałśmy..a jeśli tak to mam wrażenie,że nie słyszałam jej głosu a jedynie poruszające sie wargi. w pewnym momencie zauważyłam ,ze kobieta ta ma 2 pary oczu..zdziwiłam sie ,choć musze powiedziec ,ze nie az tak bardzo..przyglądałam sie jedynie temu czy kazde oko ma pomalowane!!!!!!!dziwne prawda!??kobieta miala rude wlosy ,warz raczej zmeczona ale przyjazna!tylko te oczy..moje zaskoczenie i to ,ze w zasadzie czulam sie tam dobrze,..te oczy byly jakies tajemnicze...co to moze znaczyc??czy w ogole moze to cos znaczyc..za wszelkie sugestie bede wdzieczna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie dotychczas nie myslalam o tym w ogole,w tym sensie,ze nie planowalam dzieci w swoim zyciu.od jakiegos czasu jednak rzeczywiscie o tym mysle..ale jaki to moze miec zwiazek z tym snem??

zastanawialam sie raczej nad powiazaniem tego ze stersem, ktory mnie czeka w najblizszych 2 miesiacach..choc i w tym kontekscie tez nie wiem jakby to powiazac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen ma wielkie znaczenie. Mowi o tym, z e oto rozpoczynasz nowy etap w zyciu. Pytalam, czy myslisz o macierzynstwie , gdyz moim zdaniem bylas gosciem u Twej wewnetrznej Bogini plodnosci . Na to wskazuja dwie pary oczu – symbol wiedzy i opiekunczosci a także rodzaj poczestunku. Kawa i czekolada to pokarm ktory rozgrzewa i dodaje energii, a także powszechnie – szczeg. czekolada uznawana jest za afrodyzjak. Jednak skoro poki co nie myslisz o dzieciach być może chodzi o plodnosc duchowa, tworczosc- na co wskazywalaby liczba mis – trzy, która jest liczba dzialania i aktywnosci a także orzechy, jako symbol wiedzy i madrosci. Jednak moim zdaniem te dwie rzeczy – plodnosc w sensie bilogicznym i duchowym nie wykluczaja się , a wrecz przeciwnie – uzupelniaja! Biel czyli moc ducha swietnie się laczy z czernia czekolady – moca seksu i zyciowej witalnosci!

To, ze poplamilas obrus oznacza pewien blad, brak umiejetnosci , ale to nie jest zaskakujace u nowicjuszki. Jeśli

zdarzy Ci się popelnic jakis w realu przyjmij to spokojnie- możesz liczyc na wyrozumialosc .

Być może ta opiekuncza bogini ze snu będzie miala swój odpowiednik w realu, co oznacza, ze być może spotkasz na swj drodze zyciowej pewna madra , zyczliwa kobiete , która zechce Cie wprowadzic w tajnik pewnej wiedzy- wcvale nie tajemnej, ale zyciowej! Tak czy owak nie musisz się martwic, wszystko idzie w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo!!!!!!!!!!!!jestem naprawde wdzieczna i musze powiedziec,ze potrzebowalam takich slow:)pozdrawiam seredecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje i za tę interpretacje:)

co do pierwszej ,to mam nadzieje,ze tak jest/bedzie.

co do drugiej zas to bardzo mozliwe..bo chyba juz jest taka osoba w moim otoczeniu..dawniej byla moja przyjaciolka!wczesniej nie zauwazalam albo nie chcialam zauwazyc obludy, o ktorej piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...